Zdravie a wellness

10 prínosov pre zdravie a výživové hodnoty Bignay

10 prínosov pre zdravie a výživové hodnoty Bignay

Vysoko výživné ovocie ihličnatý strom našiel naprieč Singapure a Malajzii, Bignay je dobre známy pre jeho prínos pre zdravie. To egreše veľký, červenkastého farebný ovocie je tiež známy ako Queensland čerešne. Ovocie, rovnako ako jej listy činí rôzne zdravotné výhody.

Bignay čaj, vyrobený z kôry tohto stromu, je ideálny nápoj pre chudnutie. Podľa odborníkov na zdravie, pitie asi jeden liter Bignay čaju môže spôsobiť nespočetné výhody, vrátane chudnutie, zdravšie srdce a zníženie hladiny cholesterolu. Tu je zoznam Bignay ovocných zdravotných výhod si môžete vychutnať tým, že jej to.

Zdravie Výhody Bignay ovocie:

1. Prírodné zdrojom antioxidantov:

Prírodné antioxidačné vlastnosti tohto ovocia, v dôsledku prítomnosti katechínov, umožniť, aby v boji proti voľným radikálom prítomných v ľudskom tele. Nadmerná Prítomnosť týchto zvyškov môže viesť k predčasnému nástupu vrások, jemné linky, a dokonca spôsobiť rakovinu. Absencia antioxidantov môže mať za vyššie uvedených podmienok. Teraz môžete mať všetko v šachu spotrebe Bignay, ako celé ovocie alebo ako čaj.

load...

2. Používa sa pri liečbe syfilisu:

Syfilis je infekcia prenáša sexuálne. Štúdie vykonané na tomto závode preukázali, že listy tohto stromu, keď varený, majú potenciál na liečbu syfilisu.

3. Prírodný liek na infekcie močových ciest:

Bignay je známe, že poskytujú úľavu od infekcie, ktoré majú vplyv na močový trakt.

4. Udržuje váš krvný tlak úrovne Pod kontrolou:

Bignay v podobe ovocia a lístia, má potenciál na udržanie hladiny krvného tlaku pod kontrolou. Tak, to by mohlo byť spotrebované ľudí, ktorí trpia vysokým krvným tlakom, aby zmaril off rôznych hypertenziou indukované kardiovaskulárne otázkach.

load...

5. Natural Antidote na hadie uštipnutie:

Listy boli použité alternatívnej medicíny ázijské lekárov liečiť hadie uštipnutie.

6. Vám pomôže schudnúť:

Bignay čaj je známe, že majú chuť k jedlu potláča vlastnosti. Tak, pitie šálku tohto čaju pol hodiny pred každým jedlom vám pomôže schudnúť v lepším spôsobom.

7. Prírodný liek na zápchu:

Bignay ovocie, ak sú konzumované vo veľkom množstve je známe, že vykreslenie preháňavý účinok. Z tohto dôvodu môže byť použitý, v obmedzenom spôsobom poskytnúť úľavu tým, ktorí trpia zápchou.

8. Dobré pre vaše Colon:

Bignay čaj je dobre známy čistiaci prírodné hrubého čreva. Z tohto dôvodu, môžete využiť tohto čaju eliminovať nežiaduce toxíny z tela. Prirodzené vlastnosti detoxikačné čaje vám pomôže schudnúť a zároveň vám pomôže vyzerať mladšie. Je tiež známe, že zlepšenie trávenia, a tak prospešné pre vás hrubého čreva.

9. Vhodné pre Pečeň:

Čaj je známe, že znižujú hladinu SGOP a ALT. Tak, to pomáha udržať vaše pečeň zdravšie.

10. Dobré pre zdravšie imunitný systém:

Bignay čaj je známe, že obohatenie hladinu metabolizmu. Čím lepšie úrovne metabolizmu, tým nižšia je infekcia bude. Takže výhody Bignay zvýšiť silu svojho imunitného systému.

Ako používať Bignay?

Môžete použiť ovocie, aby sa brandy, viniča, a ocot. Prírodný aromatizačné prostriedok, sa používa všeobecne na výrobu ovocnej šťavy a džemy. Bobule môžu byť tiež konzumované surový, zatiaľ čo listy môžu byť použité v šalátoch.

Nežiaduce účinky Bignay:

Plody a listy tejto rastliny sú jedlé, ale drž sa ďalej od koreňov, pretože sú jedovaté. Tehotné ženy by sa mali držať ďalej od týchto plodov as Bignay je známe, že spôsobujú potrat.

Bignay Nutričné ​​hodnoty:

Hodnota potraviny vzhľadom k tomu je určený pre na 100 gramov ovocia.

Vlhkosť 91,11-94,80 g
Proteín 0,75 g
Popol 0,57-0,78 g
Vápnik 0,12 mg
Fosfor 0,04 mg
Železo 0,001 mg
Tiamín 0,031 mg
Riboflavín 0,072 mg
Niacín 0,53 mg

Teraz, keď viete o Bignay a jeho rôzne výhody, keď sa chystáte začať zahrnutím do svojho jedálnička?

load...