Zdravie a wellness

10 prínosov pre zdravie a vedľajších účinkov čaju Burdock

10 prínosov pre zdravie a vedľajších účinkov čaju Burdock

Máte časté žalúdočné bolesti kvôli problémom s trávením? Už ste niekedy pocit, že ste náchylnejší k chorobám a je potrebné posilniť vašu imunitu? Potom pravdepodobne ste prišiel o niečo prírody vám dal - lopúch čaj!

Medzi výhody tohto čaju ponuky sú občas na rovnakej úrovni s modernej medicíny! Teraz, čo iné by niekto chcel! Choďte do toho a spoznať na zázraky lopúcha čaj môže robiť!

Lopúch čaj Výhody:

1. Tráviaci pomoc:

Lopúch čaj pomáha aj pri trávení. Ak ste jedným z tých, ktorí trpia žalúdočných štiav alebo syndróm dráždivého čreva, lopúch čaj môže zmierniť ich podmienky a znížiť zápal. Lopúch čaj povzbudzuje chuť do jedla a pomáha znižovať hladinu cukru v krvi. Bol to známy čistič krvi, čo pomáha flush toxíny a odpad z obličky, močový trakt, pečeň a črevá.

load...

2. Posilňuje imunitu:

Mnohé štúdie zaznamenali, ako lopúcha čaj pomáha zvýšiť imunitu človeka. To pomáha v boji proti baktériám, a to obsahuje veľa antioxidantov.

3. Stimuluje krvný obeh:

Vedci zistili, mnoho vlastností lopúcha čaju, ktoré pomáhajú zlepšiť krvný obeh. Takisto bolo zaznamenané zníženie zápal a opuchy spôsobené reumatoidnou artritídou.

4. Pomáha odstrániť akné:

Lopúch čaj je jedným z najlepších prírodných spôsobov liečby akné. To pomáha nielen kožu, ako sa zbaviť akné, ale tiež pomáha znížiť frekvenciu akné. Vzhľadom k prítomnosti mnohých minerálov, ako je železo, tanínu, draslíka a polyacetylény a ďalších flavonoidov a antioxidantov, lopúch čaj pomáha očistiť telo akné. Lopúch čaj je zvyčajne požití ale môže byť ochladený a aplikované lokálne na akné rovnako.

load...

5. Ďalšie výhody:

Lopúch čaj je vynikajúci diuretikum a vyvolávajúce potenie (zvyšuje potenie). Lopúch čaj môže stimulovať tvorbu žalúdočných štiav a regenerácia Quicken pečeňových buniek. Lopúch čaj tiež pomáha obmedziť hladiny kyseliny močovej a pomáha rozpúšťať kryštály sodné kyseliny močovej. To teda môže pomôcť liečiť dnu a "boháča choroba". Lopúch čaj bol tiež naznačený, že anti-karcinogénne vlastnosti. Lopúch bylinný bol značne použitý ako afrodiziakum (1).

Doteraz ste videli výhody lopúcha čaju. Ale rovnako ako akýkoľvek iný prírodný prostriedok, existujú určité chemické látky a ostatné zložky lopúcha čaju, ktoré by mohli spôsobiť nežiaduce účinky na telo. Chcete vedieť, čo sú zač? Pokračovať v čítaní.

Lopúch Tea nežiaduce účinky:

1. Tehotenstvo / dojčiacich matiek:

Mali by ste sa vyhnúť konzumácii lopúcha čaj počas tehotenstva. Existuje len málo informácií o nežiaducich účinkoch pomocou lopúcha čaj, keď ste dojčiace alebo tehotenstvo. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je vyhnúť sa používaniu lopúcha čaj v priebehu tehotenstva.

2. Krvácavé poruchy:

Lopúcha obsahuje niektoré chemické látky, ktoré boli známe k spomaleniu zrážanie krvi. Lopúch čaj môže zvýšiť riziko pomalšieho zrážanie krvi, a ak trpíte poruchami zrážania krvi, možno budete musieť dať Táto špeciálna zmes preskočiť.

3. Alergia:

Lopúch čaj môže spôsobiť bolestivé vyrážky a varí celej svojej koži, ak ste alergický na lopúcha. Možno budete chcieť skontrolovať, či ste alergický na rastliny, ako sú chryzantémy, mesiačikov, ambrózie, sedmokrásky alebo ďalších rastlín, ktoré patria do čeľade Asteraceae / Compositae.

4. Diabetes:

Lopúch čaj je známe, že znižujú hladinu cukru v krvi. Ak ste diabetik, ktorý je už na lieky, ktoré znižujú hladinu cukru v krvi, potom sa vyvarovať pitie lopúcha čaj. To môže vyvolať nežiaduce účinky a aby hladina cukru v krvi dolu.

5. Operácia:

Lopúch čaj obsahuje veľa chemických látok, ktoré boli nájdené zvýšiť krvácania v chirurgii a v niektorých prípadoch aj po operácii. Ak máte naplánované na operáciu, možno budete chcieť prestať užívať lopúcha čaj aspoň dva týždne pred operáciou (2).

Dúfame, že vám tieto informácie užitočné. Ochutnať niečo z lopúcha čaj dnes a podeľte sa o svoje skúsenosti s nami. Zanechať komentár nižšie!

load...