Zdravie a wellness

10 potravín s vysokým obsahom cukru (aby sa zabránilo)

10 potravín s vysokým obsahom cukru (aby sa zabránilo)

Výživa je základným predpokladom nášho denného príjmu potravy.

Avšak, spolu s tým výživu, veľa nechcené cukru je tiež dovnútra. Weight Watchers by pravdepodobne mať oči na sladké obsahu rôznych potravín, ktoré tvoria našu pravidelnú stravu. Ale väčšina z nás si možno neuvedomujú, ako niektoré potraviny sú škodlivejšie ako užitočné.

Takže, aké sú tie každodenné potraviny, ktoré sú s vysokým obsahom cukru a je potrebné sa vyvarovať? Tento post hovorí o nich. By ste chceli vedieť? Pokračovať v čítaní!

load...

Cukor, a jeho mnoho mien:

Ľudské telo beží na cukor zvaný glukóza. To je to, čo naše potraviny sa premení, a tiež to, čo je tuk je rozdelený do, na výrobu energie. Potraviny, ktoré jeme obsahuje spracované cukor zvaný sacharóza, ktorý je rozdelený na glukózu a fruktózu. Teraz, niektoré potraviny obsahujú nadmerné cukry preťažil telo zbytočné fruktózy, čo sa stáva tuku.

Prečítajte si prostredníctvom týchto desiatich potraviny s vysokým obsahom cukru, aby sa zabránilo väčšinu ochorení, pri prudkých tréningy nie sú každodennej praxi vo svojom živote.

1. Ovocné šťavy:

Šťavy, a to najmä v horúcom dni, sú celkom boostery. A nie je divu, že sú plné výživy. Okrem toho, že sú naplnené obsahom vlákniny, poskytuje nám s vyváženým príjmom cukru a výživy. Majú prečo by mali vyhnúť?

Džúsy, bohužiaľ, v poskytujú prevažne cukor, a príliš veľa spotreby cukru samozrejme nie je zdravé. Tieto plody, ktoré majú najnižší obsah cukru stalo, že citróny, jahody, papája a melóny. Takže ak chcete mať ovocné šťavy, môžete ísť na to.

load...

2. Suché Plody:

Opäť platí, že plody sú najlepšie mala čerstvý, pretože sušené verzie majú odstránenie vody z nich umelo. Iste, suché plody sú zlé vzhľadom na vysoký obsah cukru v nich. Jeden môže nájsť široký výber z nich v supermarketoch po celom svete. Užívanie marhule ako príklad, pričom 30 g obsahuje 17 kalórií, polovica šálky sušených marhúľ obsahujú približne 170 kalórií (1).

3. Nápoje a energetické nápoje:

Hromadia svoj supermarket vozík s farebnými nápojmi nie je vždy vhodné. Argument na kolové nápoje prebieha už nejakú dobu. Okrem toho, ľadový čaj zmesi, koncentráty štiav, ochutené mlieko a všetky takéto podobné fľaškové nápoje sú preplnený-a-blok s cukrami, takže máte viac ako 200 kalórií za púhych niekoľkých dúškami (2). Všetko, čo musíte urobiť, je zase okolo fľaše a pozrieť sa na etiketách. Energetické nápoje, samozrejme, dá vám obrovskú energiu. Otázkou však je, ste ju tráviť?

4. Obilniny:

To by mohlo prísť ako hanba pre mnohých. Pre Američanov, obilniny sú súčasťou každodennej raňajky kultúry. Jesť Kelloggs kukuričné ​​vločky je jednoduchý a výživný spôsob, ako začať off jasný deň. Aspoň tak sme si mysleli! Obilniny zrejme obsahujú vysoký obsah cukru (až 56%). Ponúkané ako Cap'n Crunch, Froot Loops, kakao chrumky a ostatné sú rovnako sladký ako neznačkové odrôd. Dokonca aj znížená cukor a tie s nízkym obsahom tuku sa zdalo, že minul bod.

5. Omáčky a Sirupy:

Sirupy pridať trochu viac sladkosť do našich životov. Netreba hovoriť, že je potrebné používať s mierou. V rodinách, ktoré sa zaoberajú s cukrovkou, sirupy musia byť úplne vyhnúť. Je to tradičný mať palacinky s týmito doplnok sladidlá. Ale vyhnúť sa tieto potraviny musia byť na radare každého. Omáčky sledovať na päty sirupy s vysokým obsahom cukru. Väčšina omáčky a sirupy obsahujú takmer 20% cukru, zatiaľ čo zápchy pozostávať z viac ako 40% cukru.

6. Cookies:

Poďme diskutovať viac o týchto zrejmých diablami v našom strede. Cookies, a to aj tie, ktoré tvrdia, že sú zdravé, majú dostatok cukru vziať svoju daň. Je zaujímavé, že zažívacie sušienky majú viac kalórií než bourbonu sušienky. Len 3 sušienky digestívy udrží nielen svoj hlad na uzde, budú tiež pridať 200 kalórií do svojho jedálnička. Teraz, keď je oko otvárač.

7. Torty:

Torty sú veľké vinníkov keď hovoríme o vysokých cukru v potravinách. Oni sú tiež najvyššie kalorické potraviny obsahujúce okolo nás. Kúsok čokoládovej torty obsahuje takmer 235 kalórií. Prejavuje sa to aj ako obsahujúca asi 20 až 30 gramov cukru (3).

8. Pudingy:

Dezerty normálne majú priateľskú puding alebo čokoládová pena. Hoci chutné, ako je potrebné sa vyhnúť v prípade potreby. Malé balené puding poháre sa nachádza iba 100 kalórií, sú k dispozícii na prepážkach supermarketov, takže je ľahké zlomiť naše odhodlanie. Bolo by ťažké sa vyhnúť dezerty, ale pudingy patrí medzi tie potraviny s vysokým obsahom cukru, ktoré sú najlepšie na diaľku.

9. Mrazené dezerty:

Medzi mrazené dezerty, mrazené jogurty je najlepším príkladom, že je potrebné sa vyhnúť. Mrazené dezerty sú chutné, ale obsahujú asi 25% obsahu cukru. Zmrzliny spadajú do rovnakej kategórie spolu s mliečne koktaily. Vzhľadom k tomu, každý má rád, aby zmrzliny a mliečne koktaily, najlepším riešením je možnosť rozhodnúť sa pre ľahkú odrody, ktorá má menšiu cukor.

10. Hranolky:

Hranolky nie sú sladké. Ale oni sú balené so všetkými komponentmi, ktoré vám poskytnú ďalšie cukor, kalórie, cholesterol a výsledný zdravotné podmienky. Hranolky sa pripravujú zo zemiakov, ktoré samy o sebe sú sacharidy. Proces prípravy hranolčekov zahŕňa olej, ktorý dodáva viac kalórií k nim. Ak existuje jedna sladké potraviny, ktoré by mohli byť úplne vyhnúť, je hranolky.

Príliš veľa sladkosť je návyková, takže sa poďme sľub, aby sa zabránilo niektoré z nich. A dajte nám vedieť, ako to po vás pomohol! K dispozícii je komentár box nižšie.

load...