Zdravie a wellness

10 podivných vedľajších účinkov uhorky

10 podivných vedľajších účinkov uhorky

Kto by sa chcel žuť na chrumkavé, chladiace uhorky? Pridajte ju do svojho šalátov, cestovín, alebo sendvič alebo len grile nich korenie podľa vlastného výberu! Môžete dokonca piecť ako vaše obľúbené zemiakové hranolky! Aj keď to ponúka širokú škálu dobra, sú tu aj niekoľko vedľajších účinkov uhorky. Trápna grgnutie a svrbenie kože sú dva z najčastejšie hlásených negatívnych dopadov jesť uhorky.

Milujem uhorky. Bývali moje všetkých čias obľúbené občerstvenie a dokonca aj kompletné jedlo s proteínovými zabalené klíčky. Avšak, som vyvinul zápal prínosových dutín a ignorovať skutočnosť, že jesť uhorky zhoršeného stavu, Aj naďalej žuť na ne. Len som sa snažil vyhýbať z nich na chvíľu a výsledok bol ohromujúci - má chronický zápal vedľajších nosových dutín zmizol. To je len jeden z vedľajších účinkov uhorky. Existuje mnoho ďalších!

10 Nežiaduce účinky uhorky:

Len čítajte ďalej vedieť, čo viac nehostinné reakcie svoje obľúbené vegetarián dáva, čo vám pomôže nájsť alternatívny spôsob, ako sa teší ho.

load...

1. To by mohol byť toxický:

Prítomnosť toxínov, ako sú cucurbitacins a tetracyklických triterpenoidov v uhoriek je vec obávať. Štúdie preukázali, že tieto prvky spúšťať horkú chuť týchto úžasných vegetariáni. Výskumy ukazujú, že konzumácia uhorky nad mierou môže byť dokonca život ohrozujúce.

2. Nadmerné strate tekutín:

Semená uhoriek sú zdrojom cucurbitin, zložka, ktorá je známe, že majú vrodenú diuretické vlastnosti. Aj napriek tomu, že diuretikum povaha je mierna, nadmerný príjem môže ukázať ako menej škodlivé pre vás. Pri požití vo veľkých množstvách, tento diuretické zložky za následok nadmerné vylučovanie tekutín z tela, bráni elektrolytickej rovnováhy. V extrémnych podmienkach, môže zanechať vážne dehydrovaná!

3. Nežiaduce účinky nadmerného množstva vitamínu C:

Vitamín C je imunitný posilnenie element. Navyše, to hrá dôležitú úlohu v prevencii a boji proti rôzne zdravotné podmienky, vrátane chrípky a skorbut. Je to tiež silný antioxidant. Avšak, ktoré prekračujú odporúčané limity prísť s vlastným súborom škodlivých účinkov. Vitamín C, pri požití v extrémne veľkých množstvách, pôsobí ako pre-oxidant proti vrodenú antioxidačné povahy. Toto, podľa poradia, spúšťa rast a šírenie voľných radikálov. A keď voľné radikály voľne pohybovať, budete mať vyššie riziko rakoviny, akné, predčasné starnutie, a tak ďalej.

load...

4. Škodlivý renálny systém:

Hyperkaliémie je ochorenie, ktoré vzniká v dôsledku prítomnosti vysokého obsahu draslíka v tele. To vedie k nadúvanie, brušné kŕče a črevné plynatosti, spočiatku. Tento stav sa zhoršuje v priebehu času, bránia fungovaniu obličiek v efektívnym spôsobom. Toto, podľa poradia, stavia svoj renálny systém na riziko podľahnutie na náhradu škody.

5. Watch Your Heart:

Uhorka, ako všetci viete, obsahuje viac ako 90% vody v ňom. A pitie nadbytok vedie k nadmernej požití tejto vlákien vložený vegetarián. Čím vyššia je príjem vody, bude tým vyššia je čistý objem krvi byť. To zase vyvíja tlak na cievy a srdce. Výsledok - vaše srdce a cievy bude vynakladať nežiaduce škody. Nadmerná prítomnosť vody by tiež mohol vytvoriť nerovnováhu v hladiny elektrolytov v krvi, ktorá v skutočnosti spôsobuje presakovanie v bunkách. To povedie k častým bolestiam hlavy, bráni dýchanie.

6. Mlieko Alergia:

Znie to divne, ale je to pravda. Veľa času, poľnohospodári používajú vosk na srsť kože z týchto krehkých vegetariáni ju chrániť pred hmyzom, ako aj lodné škody. Vosk sa skladá z mnohých zložiek, vrátane mliečneho kazeínu, mydlá a etylalkoholu. Ľudia, ktorí sú alergickí na mlieko môže preukázať, alergickú reakciu na mliečneho kazeínu rovnako.

7. Nadúvaním:

Uhorky, ako bolo uvedené vyššie, obsahuje zložku s názvom cucurbitacíny. Tento prvok môže vyvolať tráviace ťažkosti u niektorých ľudí, a to najmä ak majú citlivý zažívací systém. Zažívacie ťažkosti vyvoláva nadúvanie a plynatosť, ktoré vaše telo sa snaží odstrániť vo forme grganie a prdy. Ak ste tvorí plyn v žalúdku tým, že jej cibuľu, kapusta, a / alebo brokolica, potom je vhodné obmedziť konzumáciu uhoriek rovnako.

8. Orálny A Skin Allergy:

Štúdia vykonaná American Academy of Allergy astmu a imunológiu na alergických reakcií uhorky na človeka naznačujú, že ľudia, ktorí sú alergickí na peľu ambrózie, melóny, harmančekový čaj, banány, a slnečnicových semien by mohlo tiež dôjsť k alergiu po konzumácii tejto zelenej pleťou vegetarián , Aj napriek tomu, že varenie alebo grilovanie uhorky by mohlo odstrániť túto hrozbu, je lepšie nahradiť cuketa za rovnaké, aby sa zabránilo alergie.

9. Spôsobuje zápal prínosových dutín:

Ak máte zápal prínosových dutín alebo akékoľvek chronickými dýchacími ťažkosťami, potom je vhodné, aby zostali ďaleko od jesť uhorky. Ak majú byť veril ajurvédskej praktici, chladiace účinky týchto vegetariáni zhoršiť také podmienky, čo vedie ku komplikáciám.

10. Uhorka počas tehotenstva:

Kým uhorka je všeobecne považované za bezpečné počas tehotenstva, existujú určité podmienky, ktorá by mohla vám to nepríjemné, ak uhorky sú konzumované nadmerne.

  • Diuretické povaha týchto vegetariáni spustí časté močenie, takže tie podráždené a nepríjemné.
  • Uhorky sú dobrým zdrojom vlákniny, a teda by mohli nekontrolované časti nechať nafúknutý. Tiež by ste mohli zažiť nafúknuté bruško spolu s bolesťou brucha.

Tipy, ako predchádzať Uhorka nežiaduce účinky:

Tu je niekoľko užitočné tipy, ktoré by ste mohli skúsiť, aby sa zabránilo vyššie uvedené vedľajšie účinky jesť uhorky.

  • Umyť uhorky pod tečúcou vodou.
  • Zabezpečiť, aby sa odstránili šupky uhorky chrániť seba a svoju rodinu z toxínov ukrytých na šupky.
  • Ak zistíte, že surové uhorky sú dáva vám ťažké časy, skúste sautéing alebo grilovanie rovnaké.

Porekadlo, príliš veľa čohokoľvek je k ničomu 'sa zdá byť celkom vhodné tu. Ideálne množstvo denného príjmu sa líši od človeka k človeku. Nabudúce budete chcieť jesť uhorky, majte na pamäti tieto negatívne vplyvy tohto bohatého vegetarián chladenie vlákien.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na vedľajších účinkov uhorky. Zažili ste niekedy nejaké negatívne účinky po jedle uhorky? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...