Zdravie a wellness

10 Nevýhody kokosovej vody by ste si mali byť vedomí

10 Nevýhody kokosovej vody by ste si mali byť vedomí

Moja babička vždy zdôrazňoval, na dôležitosti kokosová voda v živote človeka. Prezývaná ako, mágia pitie,, prírody nápoj'atd, zdravotných výhod tohto ovocia ponúka celý rad.

Avšak, k môjmu prekvapeniu, som narazil na niekoľko nevýhod kokosová voda. Áno, čítate správne. Kokosová voda má určité nevýhody, ak sa stane, že ju konzumovať v prebytku.

Chcete vedieť, čo sú zač? Potom by ste si nemali nechať ujsť tento post - nevýhody kokosová voda!

1. To nie je ideálny nápoj pre športovcov

V prípade, že dávate prednosť kokosová voda pre hydratáciu bezprostredne po práci von, potom si radšej piť čistú vodu. Vzhľadom k tomu, že množstvo sodíka prostý vody obsahuje, je nepochybne viac ako je prítomná v kokosovom vode. A hele, to je sodík, ktorý napomáha hydratácii, že jo?

load...

Aj keď v porovnaní s určitými športovými energetických nápojov, kokosová voda je spôsob, ako málo na obsah sacharidov, ale desaťkrát vysoký obsah draslíka. Kokosová voda len obsahuje jednu desatinu sodný v porovnaní s inými športové nápoje (1).

2. Ups kalórií

Teraz, keď je niečo veľmi nežiaduce, je to tak? Zatiaľ čo zvyšok sveta sa potí sa znížiť kalórie, nemyslím si, že by ste chceli robiť niečo pravý opak.

Hoci kokosová voda neobsahuje toľko cukru ako mnoho športových nápojov a ovocných štiav, to predsa obsahuje až príliš žiadne kalórie. Ako malý ako 11 uncí kokosová voda môže obsahovať až 60 kalórií (2).

load...

A teraz,, kalórie 'by bol neškodný termín len vtedy, ak sú nízke, že jo? To je dôvod, prečo to nie je vhodné konzumovať kokosová voda v prebytku.

3. Nie je dobré pre ľudí ohrozené alergiou

Niektorí z nás majú alergiu. Mohli by sme byť alergickí na niektoré položky, potravín a surovín, a preto sme sa zdržať sa ich konzumácia. Podobne, kokosová voda môže spôsobiť alergické reakcie u niektorých ľudí, ktorí sú alergickí na to.

Kokosový orech je v podstate strom orech. Z tohto dôvodu niektorí ľudia, ktorí konzumujú kokosová voda môže byť náchylné k alergiám stromov orechové, ako aj inými formami alergií. Podhodnotenie je kokosová voda by mala byť ďaleko od ľudí, ktorí sú náchylní k alergiám (3).

4. Disponuje močopudné vlastnosti

To je ďalší nevýhoda, keď budete konzumovať príliš veľa kokosová voda. Kokosová voda má diuretické vlastnosti (4). To znamená, že príliš veľa zo svojej spotreby by mohol vyžadovať, aby ste si prestávku a navštíviť záchod niekoľkokrát. Aj keď mierne množstvo kokosová voda má hydratačné vlastnosti, príliš veľa zo svojej spotreby môže byť nezdravé.

5. Mohla spôsobiť nerovnováhu elektrolytov

Vysoký obsah draslíka v kokosová voda je jeden z dôvodov, že je prekvapujúce, nápoj. Ale potom ten istý dôvod, prečo môže mať kokosová voda fatálne, ak sú konzumované v prebytku.

V konkrétnom prípade, muž strávil celý deň hrať tenis v 90 stupňov Fahrenheita počasie. Náhodou sa spotrebuje neuveriteľných 88 uncí kokosová voda, čo viedlo k podmienke volal hyperkalémie, nakoniec viesť k vážnemu stavu (5).

Hyperkaliémie spôsobuje slabosť a točenie hlavy, a počas niekoľkých minút sa obeť mohla stratiť vedomie.

6. Môže fungovať ako preháňadlo

Príliš veľa spotreby kokosová voda môže byť nebezpečná. Pitie príliš veľa z toho môže mať laxatívne účinky na tráviaci systém (6). Vzhľadom k tomu, kokosová voda je prírodné preháňadlo, nemusí byť vhodné pre niektorých ľudí, ktorí majú problémy so svojimi pohybmi čriev. Z tohto dôvodu je potrebné dbať predtým, než spotrebuje veľké množstvo kokosová voda.

7. Zvýšenie hladiny cukru v krvi

Kokosová voda nesmie klesnúť pod sladených nápojov, ale stále to nie je obsahujú sacharidy a kalórie (7). Ľudia s krvnou cukor by malo dať chýbať medzi nimi a každý deň nie piť. Je to s výhodou nie je tou najlepšou voľbou ako denný nápoj.

8. Nie je dobré pre ľudí s frigidné Telá

Kokosová voda iste ochladí niečí telo. Ale na druhú stranu, nemusí vyhovovať ľuďom, ktorí sú chladný inak v prírode. Ľudia so sklonom k ​​studenej a mrazivé prostredia by malo dať ujsť, pretože kokosová voda je v pohode a môže ďalej aby boli chladnejšie (8). To zase môže robiť je trpieť zimou častejšie a pridať k ich nepohodlie. To je jeden z hlavných vedľajších účinkov kokosová voda.

9. Môže znižovať krvný tlak Too Much

Kokosová voda mohla znižovať krvný tlak, a v prípade, že už užívate lieky na vysoký krvný tlak, môže to spôsobiť, že krvný tlak ísť príliš nízka. Z tohto dôvodu, nezabudnite sa poradiť so svojím poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v takej situácii (9).

10. By mali byť konzumované bezprostredne po Postřižiny Otvoriť

Kokosová voda je ku konzumácii čerstvej (10). To by malo byť v ideálnom prípade konzumované ihneď po rezaní to otvorené. Ak je ponechaná nejakú dobu otvorené, stráca všetky svoje blahodárne živiny. Keby to stráca živiny, to je už nie považovaný za zdravý nápoj.

Kokosová voda je prekvapujúce, pitie, áno. To môže mať mnoho výhod, ktoré sú prakticky nevyskytujú v iných nápojov. A hovorí, pokiaľ ide o zdravie, to je pravdepodobne najpreferovanejšia nápoj.

Ale to neznamená, že sa môže stať jediným prežili z kokosovej vody, robí to?

Dúfame, že tento článok bol dosť poučný pre vás. Radi by sme poznať váš názor a čítať svoje pripomienky k týmto kokosových vedľajších účinkov vody. Prosím, nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

load...