Zdravie a wellness

10 neočakávaných vedľajších účinkov lieku Graviola

10 neočakávaných vedľajších účinkov lieku Graviola

Ak ste počuli o Graviola, potom si musí byť vedomý nepreberné množstvo výhod, ktoré ponúka! Závod, ktorý získal popularitu ako zázračný liek na rakovinu, robí liečiť veľa ďalších ochorení rovnako.

Ale potom, možno neviete, že Graviola má určité vedľajšie účinky tiež. A rovnako ako všetky ostatné zložky tam, niektoré z vedľajších účinkov Graviola ovocie môže byť fatálne. Aj keď jeho účinnosť je potrebné ešte dokázané, ľudia sú stále zahŕňajúce túto alternatívnu liečebný plán, bez toho aby vedel jeho vedľajšie účinky.

Chcete vedieť, aké vedľajšie účinky Graviola sú? Pokračovať v čítaní.

Čo je Graviola?

Graviola alebo soursop je listnáče, kvitnúce trvalky strom domáci Mexiko, Kuba, a Strednej Ameriky. Všetky jeho súčasti, vrátane listov, ovocie, a dokonca stopky sa používajú na výrobu liekov. Patrí do čeľade jablkový puding, ale má citrusovú príchuť. Hovorí sa, že je hybrid medzi ananás a jahody.

load...

Výhody Graviola zahŕňajú liečbu bakteriálnej infekcie, parazitárne infekcie, kašeľ, zápal nosa a hrdla, herpes, vyvolanie vracania a dokonca aj vytvrdzovania rakovinu. Účinnosť tohto ovocia na týchto chorôb chýba vedecký dôkaz. Ale my vieme, že Graviola má veľa vedľajších účinkov!

Graviola nežiaduce účinky:

Stále zmätená? Pozrite sa na tieto Graviola ovocie vedľajšie účinky, než sa rozhodnete ho použiť:

1. Môže spôsobiť Parkinsonovej choroby:

Zástancovia soursop povedať, že annonaceous acetogeniny prítomné v tom môže pomôcť v boji proti rakovinové bunky, pretože môžu "potenciálne" majú chemoterapeutickej účinky. Avšak štúdie zverejnenej Memorial Sloan-Kettering Cancer Center varuje ho použiť. Štúdia uvádza, že "alkaloidy extrahované z Graviola môže spôsobiť neuronálne dysfunkciu a degeneráciu, čo vedie k príznaky Parkinsonovej choroby."

load...

2. Môže viesť k zníženiu krvného tlaku:

Graviola tiež spôsobuje rozšírenie ciev a zníženie krvného tlaku. Aj keď je to výhodné pre tých s vysokým krvným tlakom, ľudia bez hypertenzie by mali byť opatrní pri užívaní tohto ovocia.

3. Môže viesť k otrave:

Graviola kôra obsahuje anonaine a anoniine, ktoré majú vysoký obsah kyseliny kyanovodíkovej. Je to bezfarebná látka, ktorá je považovaná za jedovatá.

4. Príčiny Nevoľnosť:

Konzumácia veľkého množstva Graviola môže spôsobiť útlm, nevoľnosť a vracanie.

5. Nebezpečenstvo toxicity:

Spotreba Graviola ponecháva ako bylinné čaje môže tiež spôsobiť toxicitu.

6. Drug Interaction:

Vyhnúť sa používaniu Graviola ak užívate proti vysokému krvnému tlaku, vazodilatátory, srdcový tlmivé lieky, antidepresíva alebo inhibítory MAO. Účinok ovocia môže buď zvýšiť alebo znížiť účinok týchto liekov.

7. Zabíja dobré baktérie:

Dlhodobé užívanie of Graviola môže zabiť užitočné baktérie v tráviacom trakte.

8. Môže spôsobiť potrat:

Spotreba Graviola je potrebné sa vyhnúť tehotné ženy, pretože môže spôsobiť predčasné sťahy maternice.

9. Spôsobuje zápcha:

Výmysel z Graviola sa používa na liečbu úplavica. Pri požití osobami bez úplavicu, môže spôsobiť zápchu a dehydratáciu.

10. Funguje ako halucinogén:

Tí, ktorí konzumujú veľké množstvo Graviola nielen skúsenosti nervové zmeny, ale tiež trpí halucináciami. Teraz, halucinácie nie sú niečo, čo chceš, že?

Pointa je, že Graviola môže byť skutočne zázrak liek na rad chorôb. Ale to je ešte musí schváliť akúkoľvek známu vedeckého výskumného centra. To môže trvať roky pokusov pred prijatím ako tradičný liek pre každú chorobu. Uistite sa, že porozumieť rizikám predtým, než sa rozhodnete použiť toto ovocie ako prírodný liek na akejkoľvek choroby. Je lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať, že jo?

To sú niektoré z Graviola vedľajšie účinky, ktoré by ste mali na pozore pred. Viete, niektoré z ďalších výhod alebo poškodzuje konzumácia tohto ovocia? Nás čiary a dajte nám vedieť!

load...