Zdravie a wellness

10 neočakávaných vedľajších účinkov citrónového čaju

10 neočakávaných vedľajších účinkov citrónového čaju

Vy nechcete byť obeťou osteoporózy alebo vredov, ako rastie starý, čo? No, to je to, čo by sa mohlo stať, ak budete pokračovať nadmerné pitie citrónového čaju denne. Šokovaný, že jo? Áno, citrón čaj vedľajšie účinky! ktoré, ak nie sú považované za, môžu byť nebezpečné pre vás v budúcnosti.

Hoci to je prospešné v mnohých ohľadoch, existujú určité spôsoby, kde príliš veľa zo svojho spotreby môžu byť škodlivé. Chcete vedieť, čo sú zač? Potom sa čítať ďalej.

Top 10 Lemon Tea nežiaduce účinky

Pozrite sa tu niektoré z vážnych vedľajších účinkov citrónu čaj. Prečítajte si o to vedieť viac.

1. Zubná erózia:

Ľudia, ktorí konzumujú citrón čaj pravidelne vykazovať známky zubnej skloviny eróziou. Lemon čaj môže byť tichý zabijak pre vaše zuby sklovinu, takže zuby náchylné k akútnej bolesti a citlivosti k prudkým zmenám teploty.

load...

2. Pálenie záhy:

Nadmerná konzumácia citrónovej čaju môže zmeniť hodnotu pH žalúdka a čriev, čo spôsobuje kyslý reflux kde kyselina zo žalúdka sa pohybuje hore do pažeráka. To môže spôsobiť pálenie v hrudníku a niekedy aj zvracanie.

3. Dehydratácia:

V extrémnych prípadoch, citrón funguje ako diuretikum. Ktoré jednoducho znamená, že spúšťa dehydratácia v tele tým, časté nutkanie na močenie. Konzumovať citrón čaj celkom často môže ukázať ako nebezpečné a môže dôjsť k dehydratácii v tele.

4. Rakovina boláky:

Nadmerné pitie citrón čaj môže dráždiť sliznice a potenciálne viesť k sneti boláky. Lemon čaj môže pohrávať v ústach.

5. Nebezpečné pre tehotné ženy:

Tehotným ženám sa odporúča pred konzumáciou citróna čaj, pretože obsahuje kofeín. Nadmerná konzumácia citrónovej čaju môže vyvolať potrat alebo iné závažné nežiaduce účinky.

load...

6. Nebezpečné U dojčiacich matiek:

Ženy, ktoré dojčia svoje deti mali takisto vyhýbať citrónu čaj. Áno, je to osviežujúce - presne to, čo vyčerpaný novopečená matka potrebuje. Ale kofeínu z čaju dostane mieša s materského mlieka a môže poškodiť zlé dieťa, ktoré je závislé na mlieko, ktorá je ich jediná strava.

7. Osteoporóza:

Lemon tea ticho vyplavuje veľké množstvo vápnika z tela močom, čo môže spôsobiť osteoporózu v neskorších fázach života.

8. Absorbuje hliník:

Keď pridáte citrón do čaju, hliník prítomný v čaji dostane vstrebáva v tele, ktoré sa tak nestane, ak budete piť čaj normálne. To absorbuje hliníka môže spôsobiť toxicitu v tele, čo môže viesť k encefalopatiou, osteomalácia alebo aplastickej ochorenie kostí, proximálna myopatia, zvýšené riziko infekcie, zvýšená ľavej komory hmoty a znížená funkcia myokardu a mikrocytárna anémia s veľmi vysokou úrovňou, a dokonca aj náhlej smrti ,

9. Alzheimerovej choroby:

Štúdia spojené príjem citrónom čaj so šancou s Alzheimerovou chorobou v neskorších fázach života. Pravidelný príjem citrónom čaj môže spôsobiť hromadenie zubného plaku v mozgu, ktorá bola spojená s nástupom Alzheimerovej choroby.

10. Žalúdočné ťažkosti:

U niektorých ľudí, pravidelný príjem z citróna čaj môže spôsobiť bolesti žalúdka, hnačka, syndróm dráždivého čreva, a dokonca aj vredy.

Všetky tieto nežiaduce účinky citrónovej čaju sú závažné, ale to neznamená, že by ste zdržať sa úplne zo svojho denného zdrojom relaxácie. Všetko, čo musíte urobiť, je byť mierny. Nepite viac ako jednu šálku denne, a ak je to možné, vyhnúť sa jej ako prvá vec po ránu, keď ho vezmete na lačno. Ak máte pocit, žiadne príznaky, ako je citlivosť zubov, bolesti žalúdka alebo nevoľnosť, dať tento zvyk si pauzu a poraďte sa s lekárom a dôkladne diskutovať o Čaj Citron výhodách a vedľajšie účinky. Inak, na zdravie až citrónom čaj!

Máte radi dennú dávku citrónovej čaj? Všimli ste si niektorý z týchto lemon tea vedľajších účinkov? A viete o akýchkoľvek ďalších citrónovej čajové nevýhody? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie!

load...