Zdravie a wellness

10 Neobvyklé vedľajšie účinky pitnej vody

10 Neobvyklé vedľajšie účinky pitnej vody

Vedeli ste, že nadmerné pitie horúca voda môže mať škodlivý vplyv na vaše zdravie? Aj keď nájdete mnoho výhod k pitnej teplej vody, tiež mali sami vzdelávať o chorých-účinky konzumácie teplú vodu.

Je teplá voda naozaj tak zlé? Znamená to mať vážne vedľajšie účinky? Nájdete odpovede na všetky tieto otázky v tomto príspevku!

Poďme sa pozrieť na závažné nežiaduce účinky pitnej teplej vody:

1. Voda rovnováha je rozhodujúca k telu:

Voda je elixír života. Takmer 70 percent ľudského tela sa skladá z vody. Hydratuje tela a udržuje orgány dôkladne vypláchnite. Často sme povedali, že konzumácia šesť osem pohárov vody je nutnosťou. Nie je tomu tak. Ako väčšina vecí v prebytku, dokonca príliš veľa množstvo vody príliš môžu byť škodlivé.

load...

2. Teplá voda má viac Nečistoty:

Teplá / teplej vody priamo z kohútika môže byť plný nečistôt. V prípade, že rúrky sú staré a hrdzavé, potom je šanca na otravy olovom sú veľmi vysoké. Tiež nečistoty sa ľahko rozpúšťa a v oveľa väčšej miere ako v horúcej vode studenej vody. Takže, nepoužívajte horúcu vodu priamo z kohútika za žiadnych okolností. Namiesto toho, aby studená voda z kohútika a zohrejte ju v kanvici a potom konzumovať.

3. Horúca voda môže opariť:

Niekedy náročné horúcej vody môže byť škodlivé a môžu ľahko opariť pery a sliznice v ústach, spôsobuje popálenie. To je najlepšie najprv vyskúšať malé množstvo horúcej vody a skontrolujte jeho teplotu, než prehĺtanie to dole.

4. Horúca voda môže tiež spôsobiť poranenie vnútorných stenách:

-Li horúca voda môže spôsobiť pľuzgiere v ústach, potom to môže tiež dôjsť k poškodeniu citlivej sliznice pažeráka a tráviaceho traktu. To môže mať ďalekosiahly vplyv na vnútorných orgánov, pretože teplota teplej vody je vyššia ako telesná teplota.

load...

5. Nápoj Keď máte pocit smädu:

Štúdie ukázali, že ak budete piť príliš veľa teplej vody, keď nie ste smäd, je pravdepodobné, že by to mohlo mať vplyv na hladinu koncentrácie. Piť len vtedy, keď máte nutkanie. Príliš veľa vody môže spôsobiť mozgové bunky napučiavať vedie k ďalším komplikáciám.

6. Prebytok sania narušuje Spánok:

Spotreba zbytočné množstvo teplej vody, a to najmä pred spaním na noc, môže tiež viesť k postihnutým spánku ako je potreba navštíviť toaletu v noci zvyšuje, ruší spánok.

7. Viac môže poškodiť Obličky:

Obličky majú špecializované kapilárnej systém spláchla prebytočnú vodu z tela. Sa nestanú čistejšie, ak si myslíte, že konzumácia prebytočnú horúca voda môže pomôcť odfiltrovať toxíny z vášho systému. Naopak nadmerné množstvo vody, môže dôjsť k poškodeniu, pretože viac práce, ktoré je potrebné vykonať v systéme. To vedie k zhoršeniu obličiek v priebehu času.

8. Ďalšie Water Ovplyvňuje Krvné zväzky:

Požitím viac ako požadované množstvo horúcej vody sa zvyšuje celkový objem krvi. Obehový systém je uzavretý systém a zbytočný tlak musí byť hradené ciev a srdca.

9. Prebytočná voda riedi elektrolyty:

Ak je prebytok vody v systéme, elektrolyty v krvi môže byť viac zriedený než v bunkách. Voda z krvi budú čerpané do buniek, aby bola zachovaná rovnováha medzi krvou a bunkami. To bude mať za následok opuch vašich buniek. V mozgu, bude to pôsobiť lebečnej tlak a spôsobiť bolesti hlavy a ďalšie problémy.

10. Overindulgence môžu viesť k dýchavičnosti:

Teplá voda, ak sú konzumované bez znalosti toho, koľko sa spotrebuje, môže viesť k niekoľkým komplikáciám, ako je uvedené vyššie. Nakoniec tlak na mozog a obehového systému môžu viesť k dýchavičnosti a vážne vnútorné zranenia.

Záver:

Je to mýtus, že pitie teplej vody je prospešné pre zdravie. Horúca voda môže byť škodlivá, ak je plná toxínov, ako je olovo a iné nečistoty. Horúca voda môže tiež poškodiť vnútro čriev a tráviaci systém. Môže dôjsť k popáleniu jazyk ľahko. Konzumovať s mierou, a ak je to potrebné, aby sa zabránilo zdravotným komplikáciám.

Teraz, keď ste pochopili vážne vedľajšie účinky pitnej teplej vody, budete sa starať o túto poznámku, že jo? Súhlasíte s vedľajšími účinkami nadmerné pitie teplej vody je uvedené vyššie? Prosím, zdieľať s nami v komentároch!

load...