Zdravie a wellness

10 Nebezpečné vedľajšie účinky orechov

10 Nebezpečné vedľajšie účinky orechov

Milujem vlašské orechy! Tam je niečo zvláštne o jeho chrumkavú chuť, že som jednoducho nemôže odolať. Ale možno by som mal!

Ale prečo by sme mali odolať úžasné vlašské orechy? Sú úžasne zdravá po všetkom!

Áno, vlašské orechy sú zdravé. Sú balené s veľkým nutričný obsah-jednoduchých 25gms z vlašských orechov obsahuje 123 kalórií a dáva naše telo úder energie. Vlašské orechy sú ešte bohaté na omega - 3 mastných kyselín a ponúkajú celý rad priaznivých účinkov na zdravie. Ale môžu orechy poškodiť naše telo príliš.

load...

10 Nežiaduce účinky vlašských orechov:

Vlašské orechy môžu ovplyvniť naše telo negatívne niekoľkými spôsobmi. Niektoré z týchto vedľajších účinkov sú menšie, zatiaľ čo iní potrebujú lekársku pomoc. Niektoré z nežiaducich účinkov orech sú tu diskutované. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

1. BMI a hmotnosť Zmena:

Široká škála štúdie preukázali, že konzumácia vlašských orechov môže viesť k priberaniu na váhe, pretože má vysoký obsah energie. Ak máte konzumovať orechy vo veľkých množstvách a bez riadenia spotreby ďalších tučných jedál, môžete si byť istí, že nechcené priberanie na váhe.

Vlašské orechy sú skvelé pre ľudí, ktorí sa snažia na priberanie na váhe. Ale aj pre ostatných, to iste patrí do, sa dá vyhnúť 'potravinového koša!

2. Alergia:

Alergické reakcie sú zvyčajne spojené s nadmernej spotrebe vlašských orechov. Niektorí ľudia by mohli mať menší alergické reakcie, zatiaľ čo pre iné alergie orech môže znamenať doživotný trest. Takže buďte opatrní! Pokiaľ máte alergickú reakciu po požití orech, zastaviť jeho spotrebu a navštíviť svojho lekára.

load...

3. Vyrážky a opuchy:

Konzumácia prebytočného množstva vlašských orechov môže spôsobiť vyrážky a opuchy po celom tele. Ľudia, ktorí sú citliví na iné formy orechy sú viac pravdepodobné, že trpí týmito príznakmi.

4. Hnačka:

Rovnako ako všetky ostatné orechy, orech Aj to je vrchol zhromaždenia alergénu. Spotreba Walnut môže spôsobiť rôzne druhy tráviacich komplikácií. Ak sa stretnete hnačka a ďalšie súvisiace tráviace problémy po konzumácii orechov, možno je čas sa rozlúčiť na svoje obľúbené občerstvenie. Navštívte svojho lekára, skôr než sa pokúsite jesť znova. Včasný zásah môže zabrániť týmto Ořešák vedľajšie účinky.

5. Nevoľnosť:

Ako už bolo spomenuté predtým, vlašské orechy sú alergény. Obsahujú protilátky, ktoré stimulujú bielych krviniek k produkcii histamínu v tele. Tieto histamines podporovať alergické reakcie, ako je nevoľnosť, bolesti brucha a hnačka.

6. Tehotenstvo a dojčenie:

Ako alergén, vlašské orechy sú v, nie je bezpečné 'kategórie potravín pre tehotné a dojčiace ženy. To platí najmä pre čierne vlašské orechy. Ak ste tehotná, a dojčíte, snaží sa zostať mimo orechy, aby sa zabránilo komplikáciám.

7. Lip Rakovina:

Vlašský orech, ak je aplikovaný na kožu na dennej báze, môže spôsobiť rakovinu pery, pretože obsahujú látku zvanú jugione. Jedná sa o zriedkavý vedľajší účinok a dochádza po dlhodobom používaní. Môžete hovoriť so svojím lekárom sa dozvedieť viac o výhodách a vlašské orechy vedľajších účinkov.

8. Astmatických záchvatov:

Astma je stále prevládajúcou dnes. Ak ste trpia astmou a majú citlivosť orech, určite by ste mali vyhnúť tejto chrumkavú matice. Ľudia, ktorí sú citliví na orechy sú náchylnejšie k astmatických záchvatov.

9. Hrdla a jazyka Otok:

Ľudia, ktorí trpia alergiou na vlašských orechov môžu tiež čeliť vážnym problémom. Títo ľudia môžu zažiť opuch hrtanu, jazyka, a dokonca aj pľúca. Tieto príznaky robia dýchanie ťažké a môže dokonca viesť k smrti. Rýchla lekárska starostlivosť je veľmi dôležité v tomto scenári.

10. Akné a vredy:

Vlašský orech list, keď sa aplikuje lokálne na kožu, môže spôsobiť akné, ekzémy, vredy a niektoré ďalšie kožné infekcie. Môžu tiež viesť k nadmernému poteniu rúk a nôh. Ak používate niečo, čo obsahuje orech listy, robiť kalmetizace vylúčiť akúkoľvek alergickú reakciu.

Pre ľudí, ktorí trpia alergiou bez orechov, vlašské orechy môžu byť dar. Ale pre ľudí s alergiou, práve tieto orechy zdať ako prekliatie! Ak vyviniete orech alergie, uistite sa, aby zostali ďaleko od toho, ako je to len možné. Takže buďte opatrní s týmito vedľajšími účinkami jesť príliš veľa orechy. Poraďte sa s lekárom o nápady, ako zaobchádzať s touto alergiou.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na vedľajších účinkov vlašských orechov. Trpíte orechov alergiou? Alebo vás trápi iný druh alergie? Máte návrhy pre našich čitateľov? Zdieľať je v sekcii Komentáre nižšie.

Referencie: 1

load...