Zdravie a wellness

10 Nebezpečné vedľajšie účinky Echinacey

10 Nebezpečné vedľajšie účinky Echinacey

Echinacea je bylina s rôznymi druhmi a množstvo liečebných dávok. Koreň, listy a kvety rastlín sa používa na terapeutické účely. Ale jeho použití viac, ako je odporúčaná dávka môže byť škodlivé pre vás.

Top 10 Echinacea nežiaduce účinky:

Chcete vedieť, ako táto bylina môže mať mýto na vaše zdravie? Prečítajte si o to vedieť o top 10 vedľajších účinkov Echinacea:

1. Škody Pečeň:

Ak ste prešli transplantáciu pečene a konzumovať echinacea tak dlho, ako 8 až 10 týždňov, môžete skončiť poškodením pečene do značnej miery. Vysoké dávky byliny zvýšenie funkcie pečeňových enzýmov výrazne, čo činí pacienta po transplantácii zraniteľné voči rôznych porúch pečene a nakoniec poškodzuje orgánov. To môže tiež spôsobiť zápal pečene u ľudí, ktorí pravidelne užívajú anabolické steroidy, metotrexát, amiodarón a iné podobné lieky.

load...

2. Autoimunitné porucha:

Nadmerná konzumácia echinacea môže mať mýto na váš imunitný systém. V dôsledku toho sa môže rozvinúť závažné autoimunitné poruchy, ako je systémový lupus erythematosus (SLE), pemphigus vulgaris, typ - 1 diabetes, skleróza multiplex (MS), reumatoidnej artritídy, tuberkulóza, HIV / AIDS, niektorých typov rakoviny, a tak ďalej. Ak vezmeme byliny pri používaní imunosupresívum môže tiež znížiť imunitný silu.

3. Príčiny Krvné poruchy:

Podľa vedcov, nadmerná Echinacea môže viesť k určitému ochorenia krvi zvané trombotická trombocytopenická purpura (TTP), čo môže viesť k sérii malých aj veľkých krvných zrazenín v cievach počas celého tela. To znižuje počet krvných doštičiek, ako aj biele krvinky (WBC) v krvnom riečisku a obmedzuje tok čistého, bohatého na kyslík krvi do mozgu, srdca a obličiek. Tento závažný vedľajší účinok echinacea môže viesť k sérii zdravotných problémov.

4. Narušuje žalúdočné:

Rovnako ako mnoho ďalších bylín, jesť príliš veľa Eechinacea tiež od nás odchádzajú s podráždenie žalúdka. Rôzne príznaky, ktoré budete musieť čeliť, sú bolesti brucha, kŕče v bruchu, nadúvanie, grganie, hnačka, atď Uistite sa, že ste si ju podľa odporúčania svojho lekára, aby nedochádzalo k takýmto situáciám.

load...

5. Astma:

Ľudia, ktorí už majú dýchacie problémy, ako je astma, atopia, atď., By mali zostať mimo echinacea, ako by to mohlo zhoršiť ich podmienky. Naopak tí, ktorí nemajú také problémy môžu tiež vyvinúť čerstvé príznaky, ako je alergická astma, senná nádcha, dýchavičnosť, tlak na hrudi, pľúcne spazmus, sipot, a tak ďalej.

6. Príčiny Nevoľnosť / Vertigo:

Bolo oznámené, že dlhodobé užívanie echinacea spôsobuje nevoľnosť a závraty, a to najmä u tých, ktorí sú už náchylní k týmto problémom. Môžete si tiež zistiť sami trpia závratmi, vracanie, sucho v ústach, strata citlivosti v celom jazyku, dezorientácia, bolesť v krku, nespavosť, apod počas tohto obdobia.

7. Príčiny nezvyklou srdcovú frekvenciu:

Aj napriek tomu, že neexistuje žiadny dôkaz o tom, že táto bylina môže spôsobiť fatálne kardiovaskulárne problémy, ale to je známy fakt, že nadmerná Echinacea môže mať za následok nepravidelný srdcový tep. Je to v podstate spôsobí, fibrilácia predsiení alebo abnormálny srdcový rytmus, ktorý je sprevádzaná miernu bolesť na hrudníku, mdloby, trasie, atď.

8. Zvýšenie Krvácanie:

Echinacea je známe, že majú antikoagulačné vlastnosti, ktoré robia obtiažnym zrážanie krvi, čím sa zvyšuje riziko krvácania. Takže, ak máte v úmysle ísť cez chirurgii, uistite sa, že ste prestal užívať túto bylinu. Alebo inak, budete musieť čeliť vážnym komplikáciám kvôli veľkej strate krvi.

9. Spôsobuje alergické reakcie:

Alergické reakcie sú tiež pomerne časté u pacientov užívajúcich echinaceu často. Tí, ktorí majú citlivosť na ambrózie, mesiačikov, sedmokrásky, a podobných ďalších rastlín, je známe, že byť náchylnejší k alergiám spôsobeným echinacea, ako je napríklad vyrážka, začervenanie, opuch tváre, zápaly, svrbenie, žihľavka, a niekedy dokonca aj anafylaktický šok.

10. Fever:

Hoci vzácny, echinacea môže tiež spôsobiť vysokú horúčku u detí au niektorých dospelých. To je zvyčajne sprevádzaná ťažkosti pri prehĺtaní. Avšak, je odporúčané, aby si poradiť so svojím lekárom, ak nastane takáto situácia vôbec.

Tak, aby tieto veci na pamäti, a preto obmedzujú svoje Echinacea dávok. Len preto, že niečo, čo je dobré pre naše zdravie, neznamená, že by sme sa mali vzdať všetky opatrnosti a flámu na to! Buďte si vedomí toho, koľko z Echinacea je vhodná pre svoje zdravie a nikdy prekročiť odporúčané dávkovanie, ak budete postupovať podľa pokynov, budete môcť ťažiť z výhod tejto rastliny bez starostí o jej vedľajších účinkoch.

Vedeli ste, že o týchto echinacea vedľajšie účinky? Poznáte nejaký iný? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...