Zdravie a wellness

10 Nebezpečné potraviny Kombinácie, ktoré treba vyhnúť

10 Nebezpečné potraviny Kombinácie, ktoré treba vyhnúť

Sme zvyknutí jesť potraviny combinations- syr s mäsom, ovocím do šalátov, mlieka s ovocím. Ale vedeli ste, moderné hygienikov fyziológovia a Ayurveda Slamy tieto kombinácie sú škodlivé? Tieto potraviny kombinácie často, aby sa cítite nafúknuté a ťažký a letargický.

Inhibujú tráviace procesy a viesť k bolesti žalúdka, nevoľnosť, únava a problémy na likvidáciu odpadu.

Tu sú niektoré smrtiaca kombinácia potravín je potrebné sa vyhnúť, keď plánujete svoje jedlo.

1. Sacharidov a bielkovín zvierat:

Keď budete jesť sacharidy s proteínom (napríklad mäso so zemiakmi alebo chlieb), ktoré counteract- proteín putrefies a sacharidov kvasov. To vedie k plynu, nadúvanie a plynatosť. Tí, ktorí jedli túto kombináciu po mnoho rokov môže vyvinuli imunitu, ale je lepšie jesť doplnkové kombinácie, ako sú fazuľa a ryža, ktorá je dobrá kombinácia.

load...

2. Dva High Bielkoviny:

Surf a trávnik, slanina a eggs- to všetko sú populárne kombinácie obsahujúce dve vysoké zdrojov bielkovín. To zdaňuje tráviaci systém a trvá dlhú dobu na trávenie. Aby sa tomu zabránilo, jesť jedlo v Predmety-držanie ľahkých bielkovín prvý a mäso neskôr a nikdy čakať dlhšie ako 10 minút medzi každým kurzu.

3. Jedlo a vodu / džús:

Pitnú vodu alebo džús s jedlom, je jedným z najviac toxických kombinácií potravín. Voda riedi svoje žalúdočnej kyseliny a znižuje ich účinnosť v poškodí bielkoviny, sacharidy a tuky. 10 minút pred jedlom, takže piť vodu. To ti zabráni prejedanie alebo riedenie žalúdočné enzýmy.

4. Ovocie S Meal:

Kto nemá rád nejaké Peppy mango salsa s rybami alebo jahôd vo svojich šalátov. Ale to je zlá kombinácia, ako na báze ovocia, ktoré inak prechádza rýchlo cez sa tráviaci systém-zadržaná v systéme a cukor v ňom začne kvasiť.

load...

5. Jogurt s ovocím:

Jogurt obsahuje veľké množstvo baktérií, ktoré budú pôsobiť na prítomnosť cukru v ovocí. To má za následok jedov, za studena, alergie. Môžete sa vyhnúť tomuto problému pomocou unflavored jogurt pri izbovej teplote a vmiešame do medu, škorice a hrozienok miesto čerstvého ovocia.

6. Obilnín s mliekom a pomarančový džús:

Mlieko obsahuje kazeín a pomarančový džús obsahuje kyselinu. Spoločne zraziť mliečnej a tiež ničí enzým prítomný vo škrobu obilnín. Aby sa tomu zabránilo, majú ovocnou šťavou aspoň jednu hodinu pred alebo po obilninách.

7. Banány a mlieko:

Existuje len veľmi málo ľudí na svete, ktorí nemajú radi banánový kokteil. Ale to tiež robí na nebezpečnú kombináciu s potravinami, ako sedí heavy v žalúdku. Snažte sa vyhnúť tejto kombinácii; Ak nemôžete odolať koktail, pridajte štipku muškátového orieška alebo škorice stimulovať váš tráviaci systém.

8. Fazuľa a syr:

To je veľmi častá kombinácia v mexickej kuchyne. Syr, fazuľa, pikantnou omáčkou a to guacamole- je surefire recept nadúvanie, plynu a ďalších zažívacími problémy súvisiace. Avšak, na rozdiel od bežnej predstave, fazuľa samy o sebe nezabezpečí plyn. A tak sa snaží oddeliť syr z fazule, ak máte slabý tráviaci systém.

9. Paradajkami a cestoviny:

Žiadne cestoviny sa nezaobíde bez paradajok, syrovou omáčkou alebo mäso. Avšak, všetky z nich spôsobiť katastrofu na váš tráviaci systém. Paradajka má kyselín, ktoré oslabujú enzýmu škrobu cestoviny, zrazí na mliečne výrobky so syrmi. Mäso a sacharidy sú tiež ďalšie zlá kombinácia, ktorá robí tento tarifa veľmi ťažko stráviteľné. A tak sa snaží držať pestom, aby sa zabránilo po únave jedla.

10. Syry a mäso:

Syrový mäsové guľky, mäso v fondue, syr a mäso omelet- to všetko je veľmi vysoký obsah proteínov. Samozrejme, že je to veľmi ťažko stráviteľné. Takže namiesto toho, držať sa nakrájanou zeleninou v fondue, vyhnúť sa syr karbonátky a znížiť mäso omeleta.

Teraz, keď ste si vedomí desiatich smrtiaca kombinácia potravín, vyhnúť sa im viesť toxické bez života. Ak viete, že žiadna iná potravina kombinácie, ktoré môžu byť škodlivé, dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie.

load...