Zdravie a wellness

10 najpopulárnejších jogových mýtov

10 najpopulárnejších jogových mýtov

Ó áno! Čítal ste to správne. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že každý vie o joge a sú do neho v určitom okamihu svojho života, tam sú niektorí ľudia, ktorí zostali ďaleko od neho. Vďaka mýtom verí v o tejto umeleckej formy. Prečítajte si prostredníctvom tohto písať-up, aby sa bližšie pozrieť na mýty a fakty o joge.

Jóga je Buzzword medzi fitness nadšencov dnes. Avšak, tam je ešte väčšina, ktorí váhajú prijať túto starovekú formu fitness režime kvôli niektorým rozšírených fám vzťahujúcich sa k joge mytológie. Jóga v skutočnosti umožňuje, aby sa bližšie pozrieť na niečí pravé ja. Avšak, ľudia začali po tom viac na fyzické výhody v nedávnej dobe.

10 Populárna Jóga Mýty Busted:

Mýtus 1: Fyzikálne flexibilita je kľúčovým slovom pre cvičenie jogy

Praktizovanie jogy ásany v pravidelných intervaloch v skutočnosti pomáha pri dosahovaní lepšiu flexibilitu. V skutočnosti, keď v porovnaní s inými formami fitness rutiny, toto umenie pomáha aj tí, ktorí nikdy nevyužili celý život.

load...

Mýtus 2: Joga vám splodí šesť-pack abs

Zatiaľ čo toto umenie sa ponúkajú vám fyzické výhody, ale má oveľa viac v obchode. Jóga v skutočnosti, ponúka možnosť podstúpiť úplnú transformáciu - fyzicky, fyziologicky a psychicky. Tak, to transformuje váš životný štýl, rovnako ako váš pohľad na život.

Mýtus 3: Hot jogy je najlepší spôsob, ako ísť od mäkká tukové tkanivo na fab

Áno, existuje nespočetné množstvo ľudí beží po tejto jogy podobe, ktorí sú vo vozidle, ako schudnúť. Bikram jóga, ktorá je známa ako Hot jogy, nemá podporu v chudnutí. Avšak, vybrať akékoľvek jogy formu, ak a keď cvičil pravidelne s najvyššou obetavosti ponúka požadovaných výsledkov.

Mýtus 4: Jóga je určený len pre ženy

Stále viac a viac žien dnes obracia k joge. Niet divu, že sa vypočutie tejto jogy mýtus. Po pravde povedané, každý môže robiť jogu bez ohľadu na svoj vek a pohlavie. Jediná vec, ktorú budete potrebovať, je otvorený spôsob myslenia. Ľudí ako BKS Iyengar, Bikram Choudhury, T. Krishnamacharya a mnoho ďalších sú renomovaní mužské učiteľa jogy.

load...

Mýtus 5: Tantra jóga je sex bez zábran

Dopyt po tantra jogy, najmä v západných krajinách viedlo k nesprávnemu výkladu tohto formulára. Tantra jóga je božsky krásny zážitok, ktorý oslavuje spojenie muža a ženy - Shiva a Shakti, byť konkrétnejší. Aj keď táto forma jogy sa ponúkajú sexuálne uvoľnenie, tam je viac. Tantra joga vlastne pomáha pri usmerňovaní svoju energiu takým spôsobom, že je v súlade s kozmickým unisono.

Mýtus 6: Tehotné ženy by sa mali zdržať cvičí jogu

Tento mýtus je úplne absurdné. Joga pomáha udržať vaše telo a myseľ úplne uvoľnene, keď ste tehotná. Rôzne ásany majú výhradne boli navrhnuté, aby sa nezabúdalo stav tehotnej ženy. Avšak, rovnako ako iné formy cvičenia, mali by ste určite mať o radu svojho lekára predtým, než začnete o tom rovnako.

Mýtus 7: Cvičenie jogy vonku pre lepšie výsledky

Jóga, keď vykonávaná v pokoji, ponúka ideálne výsledky. Avšak, to môže byť realizovaná kdekoľvek. Len uistiť, že je správne cirkulácia vzduchu v miestnosti, ako dýchanie je životne dôležitou zložkou pre všetky Jóga.

Mýtus 8: Joga nie je možné prispôsobiť

To je ďalšia obľúbená mylná. Každé telo je iný, takže sú potreby každého jednotlivca. Všetky ásany možno modifikovať, do určitej miery, a to s ohľadom na požiadavky každého človeka.

Mýtus 9: Zahrnúť jogy vo svojom dennom režime lepších orgazmov

"Rím nebol postavený za jeden deň". Toto príslovie je veľmi pravdivé, pokiaľ ide o tento mýtus. Zvýšená flexibilita, ktorá prichádza s bežnou praxou Vám ponúka vychutnať si sexuálny život v lepším spôsobom, nie je pochýb.

Mýtus 10: Joga je hinduizmus

To je možno jeden z najčastejších mylných predstáv o joge. To je forma, ktorá vás premení ako celok jednotlivca a nemá struny pripojené k akémukoľvek náboženstvu. Je len potrebné byť ľudskou bytosťou cvičiť jogu.

Teraz, keď jogy mýty boli zatkli, dúfame, že môžete začať trénovať tento krásny tvar revitalizáciu a omladenie s najvyššou obetavosti hneď!

Zdieľať informácie so svojimi priateľmi a rodinou a robiť Yoga skvelý vzdelávacie skúsenosť pre všetkých okolo seba. Do zanechať komentár so svojimi myšlienkami k tomuto článku.

Image Source: 1, 2

load...