Zdravie a wellness

10 najlepších výhod z kapustovej šťavy na pokožku, vlasy a zdravie

10 najlepších výhod z kapustovej šťavy na pokožku, vlasy a zdravie

Bol ste premýšľal dlho, ako získať pevné zdravie a príťažlivý vzhľad prirodzene? Patrí kapusta šťavy vo svojej každodennej strave a iste znovu objaviť sami v priebehu niekoľkých dní. Ktorý je bohatý na nerozpustnej vlákniny, beta-karotén, vitamín (ako B1, B6, K, E, C, atď.) A množstvo minerálnych látok (ako je vápnik, jód, horčík, železo, síra a tak ďalej), je považovaný za kapusta ako mimoriadne prospešné zeleniny pre vaše zdravie, kože a vlasov.

Zdravie Výhody Kapustová šťava:

Ak chcete, aby sa čo najviac snažiť o svoje zdravie, nič nemôže byť lepší než kapustovej šťavy. To je považované za, superfood 'pre jeho úžasné liečivé vlastnosti. Pozrite sa na niektoré zo zdravotných výhod kapusty šťavy tu:

1. Rakovinové bujnenie zlúčeniny:

Surové kapusta je veľmi anti-karcinogénne. Podľa lekárskych expertov, šťava z surového zeleného kapusty obsahuje izokyanáty, skupinu chemických zlúčenín, ktoré urýchľujú proces metabolizmu estrogénov v tele a pomáhajú držať ďalej od rakoviny prsníka, rakoviny pľúc, rakoviny prostaty, karcinómu žalúdka a karcinómu hrubého čreva. Taktiež urýchľuje proces hojenia u pacientov s nádorovým ochorením.

load...

2. Zachádza kolitída:

Kapusta pôsobí ako veľký čreva čistiaci prostriedok, a teda kapusta šťava sa používa na liečbu kolitídy. To má dva dôležité minerály - chlór a síru, ktoré sú účinné pri liečbe zápalu hrubého čreva a hrubého čreva. Tie by dôjsť k nepríjemnému, odporný právo plynu potom, čo pil šťavu. To je dôležité, pretože to znamená, že liek začal pracovať pre vás.

3. Aids Chudnutie:

Ste usilovne snaží zbaviť tých kilá navyše? Mali by ste sa rozhodnúť pre surové kapustu šťavu, pretože je to vynikajúci prírodný liek na obezitu. V podstate, to očisťuje hornú časť vášho čreva tak, aby odstránenie odpadov sa stáva ľahkou a trávenie potravy dostane uľahčený. Okrem toho, že neobsahuje toľko kalórií, čo je tiež veľké plus pre ľudí s nadváhou.

4. Zabrániť Akútna vredy:

Akútna vredy môžu byť tiež liečení kapustovej šťavy. Ako už bolo povedané skôr, to vám pomôže venovať veľkú starostlivosť o vaše črevá a horná čreva tým, že detoxikačné. V rovnakej dobe, ale tiež obsahuje veľké množstvo vitamínu U (známa ako, cabbagen '), ktorý je schopný posilniť vnútornú vrstvu žalúdka a robiť to odolný proti vredom.

load...

5. Pomoc Combat Zápal:

Protizápalový vlastnosť kapusta šťava je tiež veľmi prospešný. Surové kapusta je známe, že niektoré esenciálne aminokyseliny, ktoré vám pomôžu bojovať proti zápalom kože.

6. Boje Anémia:

Kyselina listová je jeden z najdôležitejších zložiek kapustovej šťavy. Keď príde na liečbu anémie, kyselina listová je považované za dôležité živiny, pretože pomáha budovať nové krvinky. Z tohto dôvodu, kapusta šťava je tiež používaný na liečbu anémie.

Výhody kapusta šťavu Skin:

Bez ohľadu na to, ako veľmi je vaša pokožka bola poškodená, môžete sa vždy spoľahnúť na kapustné šťavy pre obnovenie jeho lesk. Tu je, ako tento exkluzívny šťavy vám môže pomôcť:

7. Vysoké hladiny antioxidantov:

Ako rastlinný naložený s antioxidanty a fytochemikálie, kapusta môže urobiť zázrak pre vašu pokožku. Oba tieto pomôže v boji proti škodlivé voľné radikály, ktoré spôsobujú množstvo ochorení kože, ako je akné, pupienky a čierne bodky. Okrem toho, že je plný vitamínu C, čo urýchľuje proces do značnej miery.

8. Zabraňuje predčasnému starnutiu:

Antioxidant obsah tejto šťavy je veľmi užitočné pri znižovaní suchosť kože, ako aj predchádzať predčasnému starnutiu. Takže, použite kapusta šťavu vo svojom pravidelnom tvárové masky a uvidíte, ako rýchlo sa vaše vrásky zmiznú.

9. Zlepšuje kože Glow:

Kapusta je tiež široko používaný pre zlepšenie tón a textúru pleti. Okrem draslíka, čo je veľmi výhodné pre detoxikáciu tela a aby vaša pleť spravodlivejšiu, táto zelenina je tiež bohatá na vitamín A a vitamín E. Tieto dva vitamíny môžu omladiť tkanivá a pomôžu hľadať spravodlivé, mäkké a poddajné výrazne.

Výhody kapusta šťava na vlasy:

Viete, že môžete použiť kapustovú šťavu pre starostlivosť o vlasy príliš? Existuje pomerne málo prvkov prítomných v tejto šťavy, ktorý môže zabezpečiť správnu výživu, aby vaše kadere. Pozrieť sa:

Pád 10. Bojuje proti Vlasy:

Vysoký obsah síry kapusta je naozaj užitočné, aby vaše vlasy silnejšie a odvrátenie vypadávanie vlasov. Je to jeden z najúčinnejších spôsobov, ako zastaviť padanie vlasov a rieši slabé vlasy. Môžete piť surové kapusta šťavy každý deň v dopoludňajších hodinách, alebo zahrnúť do vášho vlasy maska ​​na vonkajšie použitie.

Okrem zníženia časté padanie vlasov, kapusta šťava môže tiež podporovať rast vlasov riadne vyživovanie korene. Pretože obsahuje vitamín E a kremíka, pravidelný príjem z tejto šťavy možno tiež vykonať svoje kadere dlhé a lesklé.

Nutričná hodnota kapusta:

Kapusta šťava je nielen výživné, ale aj veľmi nízky obsah kalórií. Je veľmi bohatým zdrojom vitamínov, mangán, vápnik, atď

Kapusta šťava Výživa USDA Graf:

Princíp Nutričná hodnota Percento rda
Energia 25 kcal 1%
Uhľohydráty 5,8 g 4%
Proteín 1,3 g 2%
Celkový obsah tuku 0,1 g 0.5%
Cholesterol 0 mg 0%
Diétne vlákno 2,50 mg 6%
Vitamíny
Folates 53 ug 13%
Niacín 0,234 mg 1.5%
Kyselina pantoténová 0,212 mg 4%
Pyridoxín 0,124 mg 10%
Riboflavín 0,040 mg 3%
Tiamín 0,061 mg 5%
Vitamín a 98 iu 3%
Vitamín c 36,6 mg 61%
Vitamín k 76 ug 63%
Elektrolyty
Sodík 18 mg 1%
Draslík 170 mg 3.5%
Minerály
Vápnik 40 mg 4%
Železo 0,47 mg 6%
Horčík 12 mg 3%
Mangán 0,160 mg 7%
Fosfor 26 mg 3.5%
Zinok 0,18 mg 1.5%
Fytoživiny
Karotén-α 33 ug
Karotén-ß 42 ug
Luteín-zeaxantín 30 ug

Niektoré dôležité tipy:

1. Vždy umyte kapusty dôkladne a máčať v slanej vode po dobu asi 30 min. 2. Použite čerstvú kapustu šťava pre dosiahnutie najlepších výsledkov. 3. Nepite viac než 4oz kapusta šťavy naraz. 4. Vyhnite sa ochabnuté kapusta. Uistite sa, že jeho hlava je pevná. 5. Nikdy ukladať kapusta šťavu v chladničke. 6. Nepridávajte soľ alebo cukor do kapusty šťavu, pretože to môže znížiť jeho účinok.

Stručne povedané, kapusta šťava môže mať celkový liečebný vplyv na vaše telo. Takže, jednoducho začať dnes konzumácii a objavovať nové ťa! Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...