Zdravie a wellness

10 najlepších výhod Kakadu Plum pre pokožku, vlasy a zdravie

10 najlepších výhod Kakadu Plum pre pokožku, vlasy a zdravie

Kakadu sliviek je tiež známy ako Gubinge, capa slivky, Gurumal alebo Murunga. Kakadu sliviek je najbohatším zdrojom vitamínu C. Obsahuje vitamín C ešte viac než pomaranče, kivi a chilli. Pestuje sa v hornom konci severnej Austrálii. To je široko používaný v mnohých starostlivosť o pleť a farmaceutických výrobkov.

To bol používaný po stáročia ako ortodoxný spôsobu liečenia mnohých chorôb a ako antiseptikum. Poďme sa pozrieť na top 10 výhod tohto nádherný dar prírody:

Kakadu Plum Výhody:

1. Antioxidanty:

Vitamín C je najdôležitejší antioxidant, ktorý spomaľuje proces starnutia. Pomáha tvorili prolín, aminokyselinu, ktorá robí kolagénu. Vzhľadom k tomu, Kakadu slivky obsahujú bohaté množstvo vitamínu C, ktoré sú populárno používajú v mnohých produktov starostlivosti o pleť.

load...

2. Rakovina:

Kakadu sliviek má fytochemikálie ako gallová a ellagic kyselín. Kyselina gálová obsahuje antibakteriálne, antivírusové, antifungálne, anti-in fl ammatory, protinádorové, antimutagénna a anti-bronchodilatačný vlastnosti. Kyselina ellagic ukazuje anti-karcinogénne účinky udržať zdravé ľudské tkanivá. To je jeden z najviac všimol kakudu slivka zdravotných výhod!

Starostlivosť o pleť 3.:

Kakadu slivka sa používa v mnohých výživné tvárových krémov a masiek. To dáva prirodzený lesk a lesk na kožu. To môže tiež zabrániť starnutiu kože.

4. Cure pupienky:

Kakadu sliviek je austrálsky ovocie, ktoré je veľmi bohatým zdrojom vitamínu C. Tento vitamín môže byť užitočné na odstránenie pupienok spôsobujú baktérie na tvári. To môže byť zmiešaný s hlinou upokojiť pokožku a vyprázdnenie mimo nečistoty pre ešte pleť. Použiť túto týždenne na celú tvár, ako sa zbaviť pupienok spôsobujú baktérie. Po 10 minútach pre ľahšie a re-vyvážené kože zmyť. To zaobchádza s škvrny, pupienky a lieči škvrny.

load...

5. Pánska starostlivosť o pleť:

Antioxidanty produkty starostlivosti o pleť môže opraviť poškodenie kože spôsobené slnkom alebo v dôsledku starnutia. Toto ovocie sa hodí na stimuláciu produkcie kolagénu, aby sa odstránili jemné vrásky alebo jazvy. To má tiež kyselina gálová, ktorá pôsobí ako sťahujúci, antimikrobiálne, protiplesňové a protibakteriálne činidlo. Kakadu slivky sú zahrnuté ako prísada do mnohých prírodnými pánske produktov starostlivosti o pleť. Sú pridané do exfoliators, tonery, masiek, čistiace prostriedky, séra, krémy a hydratačné.

6. Kožné infekcie:

Vnútorná kôra Kakadu sliviek môže liečiť veľa chorôb a infekcií kože. To sa tiež používa na hojenie rán, rany a vredy. Je účinný aj pri prevencii a potláčaní hubových a bakteriálnych infekcií. To sa ukázalo byť vynikajúci rana liečiteľ a pomáha liečiť lupienku.

7. Trávenie:

Tento obsahuje dobré množstvo vlákniny a rozpustných sacharidov. To pomáha udržiavať vitálne vitamín C, ktorá vedie k zdravému trávenie a vstrebávanie v čreve.

8. Anti-Aging:

Kakadu sliviek je spotrebovaná v mnohých potravinárskych výrobkov. Môžu byť surova, ako celok ovocné pyré, džús alebo vo forme extraktu. Kakadu slivka sa používa vo výrobkoch ako omáčky, príchuťou, džúsy, džemy, zaváraniny, zákuskov a zmrzliny.

9. Chudnutie:

Kakuda slivka je efektívna ovocie konzumovať vo vašej každodennej stravy na chudnutie. Antioxidantov v tomto ovocí mať "významný potenciu" pre boj proti tukové bunky a zabrániť priberanie na váhe. To tiež pomáha pri liečbe metabolického syndrómu (MET), ktorý spôsobuje obezitu, hypertenziu a narušený metabolizmus glukózy a inzulínu. To zase môže spôsobiť diabetes a kardiovaskulárne ochorenia.

Zdravotného 10. Vlasy:

Kakadu plum poskytuje hydratáciu a hydratáciu pre vaše vlasy. Udržuje hladinu kolagénu a elastínu, ktorý je nevyhnutný pre zdravé a lesklé vlasy. To tiež dodáva okamžitú hydratáciu a detangling vašich vlasov. Sú zahrnuté v mnohých šampóny naplniť vaše vlasy s vlhkosťou a lesku. Pravidelné používanie tohto šampónu môže uhladenie a hydratáciu normálne až suché vlasy.

Dúfam, že ste našli tieto informácie užitočné. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...