Zdravie a wellness

10 najlepších výhod Cibuľa šťavy

10 najlepších výhod Cibuľa šťavy

Už ste niekedy pohrýzol včely? Naneste cibule šťavu na okamžitú úľavu. Ste stáva nespavosťou? Vypiť pohár cibule šťavy vám zaistí pokojný spánok. Bojíte sa o pigmentáciou? Naneste cibule šťavy zmiešanej s kurkumou pre žiariace pleť. Ste krvácanie z nosa? Vôňa rez cibuľu pre zanesenie ho okamžite. Ste vypadávanie vlasov? Používanie cibule šťavu pre opätovný rast vlasov je veľmi efektívne riešenie.

Nevadí, slzy, ktoré prináša na, cibule je spojencom v boji proti rôznym ochoreniam. Tento člen rodine ľalie je vaše jedlo chutný a lahodný. Od nepamäti, cibuľu bol taký dôležitá súčasť. Ľudia skutočne použili na zaplatenie svojich nájomné s ním. Cibuľa obsahujú fenolové zlúčeniny a flavonoidy, ktoré majú silný anti-karcinogénne, protizápalové, antioxidačné a anti-cholesterolu vlastnosti.

Vzhľadom na ich účinných nutričných hodnôt, ktoré sú odporúčané ako liečivý pre horúčky, vypadávanie vlasov, pigmenty, neplodnosť, atď Z tohto dôvodu je najlepšie vypiť pohár cibule šťavu na lačný žalúdok ráno. Ak máte pocit pálenia, pohár teplej vody s lyžicou medu môže upokojiť vaše hrdlo. Poznamenajme, že nie je nič jesť ani piť po dobu minimálne jednej hodiny.

load...

Nutričná hodnota cibule šťava:

Dobrá zmena v nutričnej zmesi môže byť nájdený v rôznych kmeňov cibule. Kompozícia je ovplyvnená viacerými faktormi, ako je zrelosť a dĺžkou skladovania.

Cibuľa šťava je bohatá na vitamíny C, B6 a kyseliny listovej a tiež má rozsiahlu zásobu vápnika, horčíka, železa, chrómu a fosforu. Stopové množstvo síry prítomnej v cibuľu sú považované, že anti-karcinogénne vlastnosti. Chróm pomáha znižovať hladinu cukru v krvi. Odporúča sa tiež u anemických pacientov. Poďme sa rýchlo pohľad na neuveriteľné zdravotné prínosy cibule šťavy.

Výhody cibule šťava:

1. Zlepšuje trávenie:

Cibuľa sú dobrým dodávka inulínu - vláknina, ktorá je dobrým zdrojom potravy pre zdravé prítomných baktérií v črevách. Inulín podporuje zdravý pohyb čriev a udržiava zdravé baktérie na bezpečnej úrovni, ktorá tak zvyšuje trávenie.

load...

2. Za účelom ochrany proti alergiám:

Prirodzený antihistaminikum quercetin, ktorý je obsiahnutý v cibuľa, bráni astmy a alergií. Quercetin z cibule sa ľahko vstrebáva črevom a zostáva po dlhú dobu v obehu ako quercetin získané z iných potravín.

Video On cibule šťavu pre rast vlasov

3. Náprava pre studenú a respiračné poruchy:

Vlastnosti vykašliavanie cibule pomôcť pri liečení prechladnutí a ďalších respiračných ochorení. Prchavé olej prítomný v cibuľu uvoľní hlien a zabráni ich čerstvé formáciu. To bolo po stáročia používa na liečenie kašľa, bronchitídy, zápchy, a infekcie metabolizmu. Surovej cibule sa odporúča, aby odraziť prechladnutia.

4. Trvá na zdravie kostí:

Cibuľa sa používajú na udržanie zdravého kostnej systém. Nedávne štúdie ukázali, že obsahujú zlúčeninu, ktorá zabraňuje nadmernej strate kostnej hmoty. To je užitočné najmä pre ženy, ktoré prechádzajú menopauze, u ktorých existuje väčšie riziko vzniku osteoporózy.

5. Cibuľová šťava pre rast vlasov:

Je cibule šťava dobré pre vlasy? Áno, to je úplne dobré pre vlasy v mnohých ohľadoch. Cibuľa obsahuje stopové množstvo síry, ktorá je jednou zo základných živín v podpore rastu vlasov. Štúdia ukázala, že používanie cibule šťavu na vlasy a vlasovú pokožku dvakrát týždenne po dobu dvoch mesiacov, môže stimulovať rast vlasov. Ignorovať vôňu pre to môže zmyť. Nič funguje lepšie ako cibuľa šťavu na vlasy. Zaujíma vás, ako sa robí cibule šťavu pre rast vlasov? No, tu je recept:

Recept: Cibulová šťava a pivo pre rýchly rast vlasov

Budete potrebovať
  • 1-2 1 polievková lyžica čerstvo extrahuje cibule šťava
  • 1 lyžica pivo
Čo je potrebné urobiť
  1. Mix cibule šťavu a pivo za vzniku hladkej vlasovej masky.
  2. Použiť túto masku na pokožke hlavy a vlasov a jemne vmasírujte po dobu asi piatich minút pomocou končekmi prstov.
  3. Zmes sa nechá na ďalšiu pol hodiny. Môžete nosiť sprchovací čiapku pre ochranu zmesi od vyjdenie.
  4. Opláchnite pomocou šampón a obyčajnú vodu.
  5. Pre lepšie výsledky, použite tento mix asi dvakrát až trikrát za týždeň.

Upozornenie: Aj keď to pomôže vaše vlasy, nebudeme podporovať používanie piva. Použite tento liek len vtedy, ak ste v poriadku s touto zložkou.

Všetko o cibule šťavy. Je to úplne úžasné!

Ako si vyrobiť cibule Juice? Ako môže Cibuľová šťava pomáha znižovať lupín? Cibuľová šťava pre rast vlasov - 6 Amazing pracoval Ways

6. Cibuľová šťava pre pleť:

Cibuľa pomoci v cirkulácii krvi v tkanivovej vrstvy. Pečené alebo surový cibule sa používa ako obklad pre indolentní vredy, modriny, rany i pre bolesť ucha. Cibuľa šťavy zmiešanej s medom sa používa ako kozmetický prostriedok na odstránenie pieh a pigmenty.

7. Zníženie hladiny glukózy:

Pravidelná konzumácia cibule znižuje hladinu cukru v krvi. Klinické štúdie ukázali, že alyl propyl disulfid je zodpovedná za zníženie aldohexose úrovne. Tieto stopové množstvo prítomnej chrómu v cibuľu tiež zlepšuje glukózovú toleranciu a znižuje hladinu cukru na lačno.

8. Kardiovaskulárne Výhody:

Pravidelná konzumácia cibule bolo preukázané, že zníženie hladiny cholesterolu v krvi. To možno pripísať na zlúčeniny síry, chrómu, a vitamín B komplex v cibuľu, ktoré pomáhajú zastaviť zástavu srdca znížením hladiny homocysteínu, ďalšie potenciálne riziko srdcovej mŕtvice.

Rakovina 9. Súboje:

Cibuľa sa skladá z mimoriadne rôznych typov sulfidy, ktoré ponúkajú ochranu proti rastu novotvar. Pravidelná konzumácia cibule znižuje riziko mnohých druhov rakoviny, ako je rakovina pažeráka, rakovina obličkových buniek, rakoviny prsníka, rakoviny prostaty a rakoviny hrtana.

10. Zabraňuje ústnej infekcie:

Baktericídne vlastnosti cibule zabrániť orálny infekcie a zubný kaz. Vedci potvrdili, že žuvanie surovej cibule počas troch minút, je dostačujúca k zabiť všetky baktérie v ústach. Okrem toho, bolesť zubov sa rozptýliť tým, že umiestni kus cibule na boľavé zuby.

Dúfam, že ste našli tieto informácie o cibule šťava dávky užitočné. Poznáte nejaké ďalšie výhody cibule šťavy? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár.

load...