Zdravie a wellness

10 najlepších jogových aplikácií pre iPhone a Android na cvičenie jogy

10 najlepších jogových aplikácií pre iPhone a Android na cvičenie jogy

Jóga je jedným z najvyhľadávanejších cvičení cum de-zdôraznil vzorkách po celom svete. Zatiaľ, ako sa dostať do tej Cobra alebo krava Pose nemusí vždy znamenať, ostreľovanie z peňazí. Vďaka nespočetných jogy aplikácií pre iOS a Android. Milovníci jogy môžu teraz využívať svoje zasadnutie na virtuálnom joga štúdio. Spolu s ponukou najrôznejších sekvencie, in-hĺbkové informácie o rôznych ásan a hudbu na pomoc svoju meditáciu, rôzne aplikácie umožňujú vytvárať na mieru šité zasadnutí, aby vyhovoval vašim potrebám.

Top 10 Jóga aplikácie Každá jóga nadšencov mali vedieť:

1. Yoga Studio:

Expanzívna app s pôsobivou škálu ásan a hotových tried, toto vám umožní vytvoriť triedu v synchronizáciu s vašich potrieb. Vopred navrhnutý triedy sú len dotyk preč, čo vám umožní vybrať ten, podľa vašich úrovni - začiatočník, pokročilý a pokročilý. Aplikácia ponúka rozmanité triedy, každý z nich sa meniace, pokiaľ ide o zameranie, trvanie a schopností. Stručne povedané, univerzálne aplikácie navrhnutý tak, aby vyhovovali potrebe každého jogína!

Cena: INR 190

Na stiahnutie tu: https://itunes.apple.com/in/app/yoga-studio/id567767430?mt=8

2. Denné Jóga:

Jedným z najviac kreatívne a vyčerpávajúce jogy aplikácií až do dátumu, je Daily Yoga app, to je zadarmo a v režime platené rozšírenie taky. Môžete vyskúšať päť voľných sedenia sú k dispozícii skôr, než platiť za rozšírenie. Každé sedenie, Asano a všetky ostatné aspekty jogy boli úplne dekódovať a dešifrované v najjednoduchším spôsobom, ktorý umožňuje aj nováčik dostať ruku jogy rýchlo. Skúste rôzne cvičenia, opísaná inštruktormi v ukľudňujúce hudobné pozadie, v závislosti na vašej úrovni obtiažnosti.

load...

Cena: zadarmo po dobu 5 relácií [Pay pre rozšírenie]

Na stiahnutie tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailyyoga.inc

3. Pocket Yoga:

$ 3 nie je obrovské množstvo, a to najmä ak máte aplikáciu, ktorá vám umožní udržať svoj plán na vaše pohodlie. Stačí položiť slúchadlo pred seba a umožniť aplikáciu, aby vás. To sa skladá z 3 sedenia rôznych postupov sa 3 rôznych úrovní obtiažnosti 3 rôzne trvanie. 27 sedenia za $ 3 - vyzerá cenovo dostupné!

load...

Cena: $ 2,99

Na stiahnutie tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainfrog.yoga

4. Univerzálny Dýchanie:

Táto jóga aplikácia je určená pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť, relaxovať a omladiť s jogou. Správnu rovnováhu vo svojom živote skrze riadenú relaxačné meditácie s touto aplikáciou. Kurz je progresívna, a môžete absolvovať sami po zvládnutí každej úrovne nad určitú dobu. Stručne povedané, môžete vyhrať nad stresu a nájsť novú vás s touto aplikáciou.

Cena: $ 4,99

Na stiahnutie tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.saagara.universalpranayama

5. Yogify:

Názov hovorí za všetko. Jeden z najlepších jogy aplikácií voľne k dispozícii, je pokladnicou 275 plus ásan. Si môžete prispôsobiť relácii s hudbou podľa vlastného výberu. To vám umožní spojiť sa s ostatnými jogíni, ktorí vlastnia Yogify. Skúste 35 voľné sedenie pred zaplatením minimálnu $ 1.99 na jednu triedu.

Cena: zadarmo po dobu 35 relácií [zaplatiť $ 1,99 za jednu triedu, $ 9,99 za celý program]

Na stiahnutie tu: https://itunes.apple.com/us/app/yogify/id580673860?mt=8

6. All-In Yoga App:

Jogíni akejkoľvek úrovni môžu využiť pomôcť tejto jogy pre iOS a Android. Nástroj rovnako milovaný jogínov meniacich sa schopností, to je komplexný jeden s viac ako 300 ásan, 30 dýchacie cvičenia, a 25 vopred navrhnutých programov. Dokonca si môžete prispôsobiť ho podľa vašej hmotnosti, veku, pohlavia, trvania cvičenia a fyzickej kondícii. To dokonca vám umožní sledovať priebeh, zvýšiť vašu morálku v tomto procese.

Cena: 1,99 $ pre Android, $ 9,99 pre iOS

Na stiahnutie tu: https://itunes.apple.com/us/app/all-in-yoga - 300-pózy-yoga / id653453499 mt = 8 ign-MPT = uo% 3D4?

7. IYogi +:

Jedná sa o iOS aplikácia, ktorá prichádza pri nulových nákladoch. To má pre-navrhnuté, nahrané videá, ktoré vám umožnia prijať kurzy zadarmo s počiatočným sťahovaním. Budete musieť zaplatiť slušné množstvo, ak chcete ďalšie triedy. Zaplatené a un-platené verzie sú celkom podobné, s ňou nechýba ani príliš veľa funkcií.

Cena: INR 120

Na stiahnutie tu: https://itunes.apple.com/in/app/iyoga-premium-iphone-edition/id580551223?mt=8

8. Jednoducho Yoga:

Je joga - dovnútra a von. Máte platenej aj bezplatnej verzie tejto aplikácie. To vám umožní prispôsobiť nastavenia kurzu podľa vašich potrieb. Či už ide o usmernenia, ásany alebo zvuky, môžete si vybrať combo chcete. Kick off tréning hneď od začiatku, alebo ásany podľa svojho výberu. Inštrukcie sú živé a detailné. Užívatelia sa pripomína, aby relaxovať a dýchať správnu cestu po celú dobu relácie. Kým bezplatná verzia vám dáva celú triedu, že neumožňuje prístup k vyšším úrovniam. Ak ste nováčik na jogu, skúste si ruky na bezplatnú verziu pred investovať do platenej jeden.

Cena: $ 2,99 zadarmo pre Simply jogy zadarmo

Na stiahnutie tu: https://itunes.apple.com/us/app/simply-yoga-free/id413817051

9. Lietadlo jogy:

Časté letci môžu teraz vychutnať aj ich jogy, zatiaľ čo na letu, a že aj v non-trápne spôsobom. Táto aplikácia, určená výhradne pre iOS ponúka asi 24 ásany s doplnkovými pokynmi. To vám umožní dopriať zdravé a bez stresu cesty. Bonus - Stratégia pre Zen-like Air Travel - naozaj skaly! Majúce 24 pózy, to je o niečo drahšie v porovnaní s inými aplikáciami.

Cena: $ 1.99

Na stiahnutie tu: https://itunes.apple.com/us/app/airplane-yoga/id469614252

10. Jogy na chudnutie:

Úbytok hmotnosti - to je jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia robia jogu v týchto dňoch. Teraz môžete to urobiť v pohodlí svojho domova s ​​touto rozprávkovou Hatha joga aplikácie. To vám umožní prístup k vopred určeného plánu, jogy, ktorá pomáha pri spaľovaní tukov a tónovanie vás. Je k dispozícii pre začiatočníkov, stredne pokročilých aj pokročilých jogínov.

Cena: $ 4,99.

Na stiahnutie tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.saagara.weightloss&hl=en

Na čo čakáš? Dojazdu svoju podložku a začať používať tieto jogy aplikácie pre iOS a Android k naštartovaniu zdravého cvičením.

To sú naše obľúbené aplikácie, ktoré vám pomôžu udržať vaše praxe jogy živý, doma alebo na cestách. Aká je vaša obľúbená joga app? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii komentáre.

load...