Zdravie a wellness

10 najlepších éterických olejov na liečbu hemoroidov

10 najlepších éterických olejov na liečbu hemoroidov

Hemoroidy alebo, Hromady 'môže byť taký pilot na! Táto podmienka môže byť blízky záškodnických nosorožca náhodne pichanie váš zadok s rohom - Au! Tak, ako sa vám prekonať tento hrozný stav? Existujú nejaké lieky proti bolesti? Ak ste sa môže vzťahovať k stavu, že nie čítať náš príspevok.

Tu hovoríme o niektorých esenciálnych olejov pre hemoroidy úľavu, že možno práve vy pomôcť.

1. Geranium Esenciálny olej

Geranium esenciálny olej je dobrý liek na liečbu hromady. Olejové zastaví krvácanie a podporuje rýchle hojenie. Pomáha zmierniť painby znecitlivujúce nervy a obmedzuje zápal. Geranium silice je pomerne silný, a len niekoľko kvapiek bude stačiť (1).

2. Cypress Esenciálny olej

Cypress éterický olej má mnoho liečivých vlastností. To je tiež bezpečný esenciálny olej, a to nemá veľa alergické reakcie. Pomáha tón poškodeného tkaniva a lieči poškodené cievy. To pomáha zlepšiť krvný obeh na základe zmlúv a dilatácií ciev. To tiež má sťahujúce vlastnosti. Cypress éterický olej pomáha znižovať krvácanie a jej schopnosť zvýšiť obeh zmierňuje bolesť hemoroidy. Naneste 3 - 4 kvapky oleja pomocou vatový tampón na postihnutú oblasť.

load...

3. Tea Tree Esenciálny olej

Tea Tree Esenciálny olej, alebo "prvej pomoci vo fľaši", je silný liek proti hemoroidov. Jeho chladenie, antivírusové, antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti z neho robia výborný prostriedok. Tea tree silica je úplne bezpečné používať (2).

4. Helichrysum Esenciálny olej

Helichrysum je účinný liek na liečbu hromady. Pomáha podporovať rast buniek; to je protizápalové a antialergické. Hemoroidy sú citlivé na alergie, takže antialergické nehnuteľnosť môže pomôcť zabrániť. To sa mieša spolu s levanduľového esenciálneho oleja, aby účinný liek na hemoroidy (3).

5. Unscented

Levanduľová silica by mohlo byť jedným z najobľúbenejších silíc v modernej dobe. Olej má liečivé účinky boli používané po stáročia. Je to relaxanciá, ktorý má analgetické a protizápalové vlastnosti. Levanduľová silica pomáha posilňovať telesné funkcie a zrýchľuje fungovanie dôležitých žliaz (4).

load...

6. Pačuli esenciálny olej

Pačuli esenciálny olej pomáha zabiť baktérie, zabraňuje plesňovú infekciu a znižuje zápal. Je to účinný liek na rany. Pačuli silice pomáha vytvárať buniek a napína voľnej kože (5).

7. Niaouli Esenciálny olej

Niaouli silica je pôvodom z Austrálie. Niaouli je dôležitou súčasťou lekárničky. Má relaxant vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať bolesť. Niaouli je dobrý liek na liečbu hemoroidov, pretože zvyšuje krvný obeh a zmierňuje bolesť.

8. Kadidlo Esenciálny olej

Kadidlo silica je upokojujúce bylina, ktorá pomáha uvoľniť nervový systém. Olej je účinný čistiaci prostriedok, a to pomáha odstrániť infekcie vyvolávajúce baktérie. Kadidlo potrebné zmluvy ropy a tóny tkaniva, ktorá pomáha urýchliť regeneráciu buniek (6).

9. Jalovec esenciálny olej

Juniper éterický olej je najúčinnejší esenciálny olej pre hemoroidy, ktorý bol použitý už po stáročia. Juniper silica je detoxikačný prostriedok a tonikum. Stimuluje teplo a krvný prietok. Pomáha zmierniť svalové napätie a bolesti. Juniper silice napomáha lokalizované zníženie stresu do oblastí, ktoré ho použije na (7).

10. Roman Harmanček esenciálny olej

Harmanček je upokojujúce, jemný a aromatické silice, ktorá má mnoho liečivých vlastností. To môže pomôcť stimulovať regeneráciu buniek, upokojuje zápal a podporujú tvorbu tkanív. Okrem toho sa uvoľňujúce vlastnosti pomáhajú skrehnuté nervy a zmierniť bolesť. Olej je tiež antialergické a chráni ranu pred zmluvné ďalšie infekcie. Je to vynikajúci liek na bolesť hemoroidy. V niektorých štúdiách, Roman harmančekový esenciálny olej tinktúry pomohlo znížiť pilotov (8).

Takže, tu to máte! Tu bolo 10 esenciálne oleje pre hemoroidy úľavu. Ešte dať im vyskúšať! Povedzte nám, ktorý z nich pracuje pre vás. Zanechať komentár nižšie.

load...