Zdravie a wellness

10 minútová joga s 7 stresmi, ktoré uvoľňujú Asanas, ktoré vás omladia

10 minútová joga s 7 stresmi, ktoré uvoľňujú Asanas, ktoré vás omladia

Keď ste v strese, je to pocit, ako by ste sa v pasci alebo uväznený podľa svojich vlastných pocitov a emócií. Máte pocit, hrozné a skľúčený. To potopenie pocit akejsi väzieb ste hore, a neviete, ako sa dostať von.

Sme tak zmätené so životom a dielom, ktoré sme prepracovanie našu myseľ a nakoniec robí viac, než naše telo si možno. To spôsobuje stres. Prepracovaná myseľ neodmotával rýchlo, čo znamená, že sa vám nepodarí uvoľniť. A potom začnete robiť starosti, a obavy vedie k stresu. Stres je extrémne nezdravé. To robí zle. To má negatívny vplyv na svoje fyzické, mentálne a emocionálne pohodu. To je vaša života peklo. Na strane na vedomie, keď ste v strese, máte tendenciu získať veľa na váhe. Z tohto dôvodu je nevyhnutné, aby de-stres, ak chcete byť produktívny a šťastné.

Ako môže Jóga pomôže zbaviť stresu?

Jóga a stresu - Ako sú príbuzní? Keď cvičíte jogu, sa preťahuje svoje telo a naťahovať to. To pomáha uvoľniť všetok zachytený napätie vo svaloch. To vám dodáva energiu a pomáha vám relaxovať úplne. Tiež, keď skombinujete dýchanie cvičenie, vaša myseľ upokojí úplne, a ďalej uvoľňuje každý kúsok vášho tela. Samozrejme, že to všetko sa deje, zatiaľ čo vy pracujete von, ale pozitívne účinky trvajú celý deň, čo vám umožní mať lepší pohľad na život a robiť vyššiu produktivitu vás nebude zaťažovať.

load...

7 Efektívne Ásany V Jóga pre odľahčenie ťahu

  1. Sukhasana
  2. Utkatasana
  3. Uttanasana
  4. Kapotasana
  5. Ardha matsyendrasana
  6. Salamba Sarvangasana
  7. Shavasana

1. Sukhasana

To je tiež nazývané Easy Pose. To má niektoré úžasné výhody. To vás udrží uzemnené a propaguje svoj vnútorný pokoj, pretože otvára vaše boky a predlžuje svoju chrbticu, ktorá vám zosilnený stavu pokoja. Keď budete cvičiť túto pózu, môžete uľahčiť seba ako fyzické a psychické vyčerpanie, a preto by ste sa bez stresu!

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Sukhasana

Späť na obsah

2. Utkatasana

Utkatasana alebo predseda Pose je samozrejme úžasné Asano na posilnenie nôh a hornej časti chrbta, pretože nielenže spaľuje tuk, ale tiež vám pomôže zamerať.

load...

Jedná sa o náročný Asano, ktorý vám pomôže de-stres. Ako ste sa snaží zdokonaliť pózu, ste nútení vziať svoju myseľ off stres a emócie. Tento Asano je náročná a dynamická - to zvýši vašu tepovú frekvenciu a ktoré vám pomôžu relaxovať.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Utkatasana

Späť na obsah

3. Uttanasana

Tento Asano je stálym predklon. Je to jeden z najlepších Jóga pre stresu. Zachováva riadne fungovanie tela nervovej sústavy a zlepšuje krvný obeh v celom tele. To sa tiahne a uvoľňuje chrbticu, čím sa zlepší flexibilitu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: uttanasana

Späť na obsah

4. Kapotasana

Veľa napätia sú uložené v bokoch. Keď cvičíte hip otvárače ako je Kapotasana alebo Pigeon Pose, to krásne uvoľnia všetky napätia. Podľa toho, ako vyzerá to, táto Asano je jednak nepríjemné a intenzívne. Ale keď prijmete túto výzvu a ľahko do nej pomocou dychu, aby vás, budete mať uspokojujúce uvoľnenie stresu, spolu s ďalšími výhodami práve pustil.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Kapotasana

Späť na obsah

5. Ardha matsyendrasana

Ardha matsyendrasana je ohromujúci spinálnej krútenie. Zvraty pôsobí ako veľké detoxes a tiež pomáhajú budovať zdravú chrbticu. Keď budete cvičiť tento ásany, bude vaša myseľ a telo upokojí, ako vaše telo prechádza kompletnou detox, a bude zbavený všetky stres a napätie. Vaše telo bude fungovať efektívnejšie.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: ardha matsyendrasana

Späť na obsah

6. Salamba Sirsasana

Stoj na hlave, keď je správne vyrovnaný, upokojuje myseľ a posilňuje telo. Tok krvi reverznej uľahčuje úzkosť. S týmto ásany, máte tendenciu sústrediť sa na svoj dych, a vaše telo je v súčasnosti. Keď budete cvičiť túto pózu, vaše srdce odpočíval, pretože krv nemusí čerpať späť nahor od spodnej časti tela, ako to robí, keď stojíte.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Salamba Sirsasana

Späť na obsah

7. Shavasana

Shavasana alebo Corpse Pose je konečný pnutie Asano. Budete praktizovať tento ásany na konci každého cvičenia jogy, a to je bezpochyby jedným z najviac relaxačné a upokojujúce ásan. Vaše telo je transportovaný do hlbokého stavu pokoja. Z tohto dôvodu, Váš krvný tlak klesne, a nervový systém je upokojil. To Asano tiež podporuje spánok v prípade, že všetky stres robí vám nespavosťou.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Shavasana

Späť na obsah

Máme jeden krásny život, ktorý musíme žiť naplno. V takom prípade nie je miesto pre stresu. A aj keď sme urobili miesto pre to, že je na čase, aby strčiť ho von. Ako? Cvičím jogu. Už ste niekedy cvičil jogu pre zbavenie sa stresu? Ako to pracovať pre vás? Podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...