Zdravie a wellness

10 Liečivé použitie oleja Sassafras pre pokožku a zdravie

10 Liečivé použitie oleja Sassafras pre pokožku a zdravie

Sassafras je pôvodom z východnej časti Severnej Ameriky a východnej Ázie. Je to korenie používa na pridanie chuť a arómu potravín. Jedná sa o unikátne zariadenie, a každá jeho časť slúži nejakému účelu - či už je to koreň, šteká, listy alebo kvety. Sassafras silica sa získava najmä z koreňov a kôry, pretože obsahujú vysokú koncentráciu oleja. Tento olej je k dispozícii, rovnako ako akýkoľvek iný esenciálne oleje v obchodoch. Sassafras bol používaný ako liečivá a aromatické byliny od staroveku v Amerike.

Poďme sa pozrieť, ako to Sassafras silice nám môže pomôcť rôznymi spôsobmi:

1. Zachádza vši:

Sassafras ropy lieči vši účinne. Stačí pridať pár kvapiek sasafrasové oleja vo vode a použiť toto riešenie umyť hlavu. Raz zopakovať rovnaký proces v týždni po dobu jedného mesiaca pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

2. Masážny olej:

Môžete použiť Sassafras olej na masáž tela. Lieči rozbité kože a vyrážky. Jednoduchý masáž na postihnutú oblasť pred spaním obnovuje poškodenú kožu v žiadnom momente. To je tiež užitočné pre liečbu škvrny a rôzne iné kožné problémy.

load...

3. Zmierňuje reumatické bolesti:

Tento olej tiež pomáha zmierniť reumatické bolesti. Tento olej môžete použiť externe na kĺby neustále po dobu 30 až 45 dní získať úplné oslobodenie od tejto bolesti.

4. Aromaterapeutická Použitie:

Tento olej je široko používaný v aromaterapii. Má upokojujúce a upokojujúci účinok na myseľ i telo. Rôzne kúpele použiť tento olej v aromaterapii zasadnutí.

5. Liečivé vlastnosti:

Tento olej má rôzne liečivé vlastnosti a v dávnej Amerike, to bolo široko používaný pre rôzne liečebné účely. Zmiešajte niekoľko kvapiek tohto oleja v pohári vody a vypiť na liečbu vysokú horúčku a zmierniť menštruačné bolesti. Použitie tohto oleja, ak ste trpia zápalmi očí.

load...

6. Odstraňuje toxíny:

Sassafras olej je tiež čistič krvi a tenšie. Pripravte si čaj pomocou Sassafras korene a kôru. Pitie tohto čaju pomáha spláchnuť toxíny z tela. Vzhľadom k svojej močopudné vlastnosti, tento čaj tiež pomáha pri liečbe problém vysokého krvného tlaku.

7. Príchuť Agent:

Sassafras olej je široko používaný ako ochucovacia činidlo. Má typickú upokojujúce vôňu. To bolo používané na ochutenie lieky v dávnej Európe a Amerike. Sassafras olej je tiež používa na výrobu parfumov a mydiel.

8. Posilňuje pečeň:

Tento olej posilňuje pečeň, čo odstraňuje z tela toxíny. Pomáha pri liečbe rôznych kožných ochorení, ako je akné, ekzémy a lupienku.

9. Protizápalové činidlo:

Sassafras je široko používaný ako protizápalové činidlo pre bolesti zubov. To tiež lieči zažívacie ťažkosti, ak sa berie v zriedenej forme. Sassafras tiež funguje ako účinný liek proti bolesti.

10. Ostatné Použitie:

Tento olej Sassafras ropy funguje aj ako čistiaci prostriedok. Môžete ju použiť na čistenie a leštenie podlahy. Má jedinečnú vlastnosť splynúť s inou zložkou, aby čím vznikla tekutina pre upokojujúcu vôňu. Môžete použiť Sassafras olej vôňa svoju zmes čistiacich prostriedkov. Na rozdiel od oleja, sušené Sassafras listy sa používajú na zahusťovanie polievok a omáčok. Kuchári použiť túto látku predovšetkým v kreolskou kuchyni. Zariadenie samo o sebe pôsobí ako proti komárom a repelent proti hmyzu, ak sú umiestnené v priestoroch pre domácnosť, pretože vydáva typickú vôňu.

Výstraha:

Sassafras olej je bohatý na safrol. US Food and Drug Administration (FDA) zakázala Safrol spotrebu, pretože je karcinogénna v prírode. Mali by ste použiť tento olej pod lekárskym dohľadom, pretože aj malé množstvo tohto koncentrovaného oleja môže byť smrteľná. Teraz, viete o tom Sassafras olej používa pre pleť a zdravia. Takže by ste teraz loviť, aby si to? Podeľte sa o svoj názor s nami v komentároch.

load...