Zdravie a wellness

10 jednoduchých tancov, ktoré vám pomôžu ľahko schudnúť

10 jednoduchých tancov, ktoré vám pomôžu ľahko schudnúť

Chcú vyzerať štíhla a elegantná? Je cvičenia a diéty nie je váš šálka čaju? Hľadáte jednoduchý a efektívny proces, ktorý znižuje tých kíl? Ak áno, potom musíte určite vyskúšať si tanec.

Tanec je forma umenia dedí od našich predkov, ktorá sa vyvinula s časom. Používa predovšetkým na rozprávať príbehy, vyjadrovať emócie, alebo ako prejav náboženského rituálu tanca sa teraz presunula na vypracovanie sa pohybuje v tandeme s komplexným rytmu a úderov, čas sociálne priepust, forma zábavy, a dokonca aj ako cvičením.

Podľa prieskumu, ktorý zverejnila americká Rada cvičenia, zdravotné odborníci a fitnes špecialista jednomyseľne zhodujú, že tanec sa vyvinul do formy cvičenia pre chudnutie a fyzickú kondíciu a tiež schváliť tanečných báze cvičenia rutiny ako rastúci trend. Hodina tance vraj spáliť 400 kalórií, čo je rovnaké ako plávanie alebo jazda na bicykli, okrem mnohých ďalších výhod, ako je vylepšené hladiny cholesterolu v krvi, pomalší srdcovej frekvencie a zníženie krvného tlaku.

load...

Pravidelné tanečné môže efektívne viesť k spomaleniu srdcovej frekvencie, zníženie krvného tlaku; zlepšiť hladiny cholesterolu a spaľovať tukové, všetky znaky efektívne a zdravé chudnutie. Čítajte ďalej vedieť, prečo by ste mali tancovať k strate.

Rôzne tanečné formy, ako schudnúť

Tanečné tréningy sú stále viac populárne v týchto dňoch. Existuje mnoho foriem tanca, ktoré môžu pomôcť pri znižovaní hmotnosti. Je to fantastická forma cvičenia a je účinný pri spaľovaní kalórií. Pravidelné cvičenie môže stať nudné a monotónne a teda tancuje sa javí ako príjemné a zábavné možnosti. Avšak, je potrebné zvoliť správny typ tanca v závislosti na vašej telesnej štruktúry, sily a vytrvalosti. Niektoré tanečné formy sú náročnejšie ako iné a musíte byť opatrní pri výbere toho pravého získať maximálne výsledky.

1. Freestyle

Táto tanečné forma umožňuje sa voľne pohybovať bez toho, aby sa obťažoval o tanečné kroky a pohyby tela. To je najjednoduchšie zo všetkých tanečných foriem a môže byť vykonávaný všetkými vekovými skupinami. Na rozdiel od spôsobuje úbytok na váhe, ale tiež robí vaše telo pružnejšie. Táto forma tanca môže byť vykonané na akýkoľvek typ hlasnú hudbu a môžete zvýšiť svoje tempo tancom rovnako sa vám páči. Beaty by mal byť rýchlo zvýšiť vaše energetickej hladiny a dráždi k tancu non-stop. Tento tanec by sa mal vykonávať každý deň po dobu 30 minút, aby sa schudnúť. Môžete tancovať sám alebo so skupinou, ktorá miluje búšenie, rýchla hudba. Bude to fantastický zážitok, aby si tento tanečné formy v skupine.

load...

2. Hip Hop

Hip hop je mestský, ulica forma tanca, ktorá je najviac populárne v nočných kluboch. Rýchly sled pohybov zapojených do tohto tanca cvičenia celé telo. Jedná sa o vysokú energetickú cvičenie, ktoré je dobré pre začiatočníkov i veteráni. To bol daný tento názov vzhľadom na to, že sa koná v bokov a pásu, a tak pomáha spevňovať a tón vášho abs. Tancovať pri sledovaní videa alebo v klube po dobu jednej hodiny vám umožní spáliť asi 250 kalórií.

3. Hip Hop Abs

Táto forma tanca striktne využíva tanečné pohyby tvarovať a tón vaše brušné svaly, takže nie je nutné ležať na podlahe a robiť drví. Jedná sa o izolácie cvičenie v kombinácii s intenzívnou kardio cvičenia k tomu, aby ste stratiť tuk a vybudovať silnú šesť balenia. Ženy majú väčšiu výhodu znížiť tých kíl v absolútnom a vyzerajú pekne. Hip hop abs by mala byť dokončená v priebehu 2 až 3 dni v týždni.

4. Kabaret / brušný tanec

To je exotická forma umenia, ktoré pomáha tón problémových oblastí, ako sú boky, chrbta a ABS. Tiež známy ako "Raks shark", táto forma vyžaduje pomalé a kontrolované izometrickej pohyby, ktoré pomáhajú udržať pružnosť a zlepšenie krvného obehu. Trepanie brucho alebo dolnej časti tela spaľuje kalórie a pomáha formovať zadok. Okrem toho tiež popáleniny stehná a brušný tuk. Posilnením svalov a zlepšenie držania tela, zabraňuje bolesti chrbta, ktorá je často prekážkou výkonu. Pretože sa jedná o vplyv tanečné forma nízka, je menej stresujúce kostí nôh ako iné cvičenie a tým zvyšuje hustotu kostí. Hodina brušného tanca možno spáliť až 300 kalórií. Aj keď to nie je aeróbne cvičenie môže byť súčasťou tréningového režimu. To môže byť vykonávaný sledovanie videa alebo spájanie špeciálne tanečné kurzy ponúkané telocvičniach a tanečných štúdií. Cabaret zvyšuje pružnosť a kondície vášho tela.

5. Salsa

Tento zložitý a vzrušujúce latinskoamerickej tanečné forma nedávno získal nesmiernu popularitu v nočných kluboch a tanečných štúdií. To čerpala inšpiráciu z tanečných štýlov Combia, bomba a merengue hudby medzi ostatnými. Salsa sa v podstate skladá zo vzoru šiestich krokoch tancovali cez osem počtov hudby spoločne s niekoľkými otáčok a tancuje zo strany na stranu. Hodina salsa tanečných krokov spôsobí, že sa spáliť neuveriteľných 420 kalórií. Z tohto dôvodu, to je dobrá voľba pre chudnutie program.

6. Zumba

Zumba obsahuje salsa, rumba, merengue a hip hop pohybuje spôsobiť pohyb čím dáva vám kardio cvičenia. Triedy Zumba sú ponúkané mnoho posilňovní reťazca po celej krajine, a cieľom je, aby ľudia majú pri práci súčasne. Bez partnera je potreba pre tento druh tanca. Väčšina krokov možno ľahko izolovať a svoje paže, ABS a nohy k posilneniu. Tento aeróbne cvičenie je skvelé pre celkovú kondíciu. Ste povinní užívať výsledkov, ako si teraz tanec. To je jeden z najnáročnejších tanečných štýlov na celom svete pre svoje pohodlie v štýle a výkonu. Triedy Zumba sú tiež ponúkané na DVD. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, zumba cvičenie by malo byť vykonané najmenej 2 až 3 dni v týždni.

7. Jazzercise

Spoločnosť bola založená v roku 1969, to je jeden z najstarších tanečných foriem, ktoré v podstate kombinuje jazz dance a silový tréning, aby tón svaly a zároveň spáliť kalórie. Stavia svalov počas tréningu napriek použitiu činky a činky. Na rozdiel od nich, že zahŕňa niektoré klasické pilates a jogu pohyby, ktoré predlžujú svaly, zatiaľ čo kardio boxu pohyby dať aeróbne cvičenie. Podľa internetových stránok Jazzercise, toto cvičenie umožňuje spáliť až 600 kalórií za hodinu. To by sa malo uskutočniť 2 až 3 krát týždenne efektívne schudnúť.

8. Ballet

Balet je často vnímaná ako pomaluobrátkovým a nízkym dopadom na tanečné formy, ale hrá veľkú úlohu pri formovaní vášho tela. V skutočnosti je tento tanečné formy vyžaduje veľkú flexibilitu a to vlastne vyžaduje silu a precíznosť vykonávať väčšinu baletné pozície a pohyby. Pomalé tempo a držanie tela vyžaduje baletu je veľmi podobný Pilates. Pomalé a kontrolované pohyby pomáhajú budovať dlhé a štíhle svaly. Niektoré pohyby baletné sú porovnateľné s niektorými telocvični cvičenia. Pohyby spôsobí pretiahnutie a predĺženie svalov, čím vám poskytuje plnú telesné cvičenie. Koncentrácia bude zvýšiť pružnosť svojich častí tela a pomáhajú spaľovať tukové zásoby, ktoré vás tučná.

9. Pole tanec

Táto tanečné forma sa nemusí objaviť efektívne pre väčšinu z nás. Ale budete prekvapení, aby vedeli, že lezenie a otáčanie na stĺpe zvyšuje flexibilitu a tiež vám pomôže spáliť nejaké kalórie. Tyč tanec 30 minút sa rovná 20 minút v posilňovni. Môžete skúsiť tanec pri tyči, ako schudnúť, tón svaly a tvar vášho tela.

10. African Dance

Je to zábavný tanečný forma, ktorá všeobecne zahŕňa kombináciu moderných a tradičné africké tanečné formy a je veľmi aerobic. Zavádza nejakú skvelú hudbu a kultúru a je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených tanečníkov.

Ako Tanečné Výsledky V Chudnutie

1. Chudnúť Na tanečné štúdio

To je obyčajný misconception že tanečné kurzy sú určené pre deti, ale ak zapnete televíziu a surfovať cez kanály, ktoré sú viazané na naraziť na tanečnej reality šou predstavovať dospelých, niektoré z nich dokonca matky a otcovia na teenagerov. Je zrejmé, že budete nájsť tanečné štúdiá vo vašom meste zamerané na dospelých S ohľadom na tieto nádherné tanečnice v televízii sa učia ich pohyby niekde. Zaberajú tanečné lekcie a schudnúť ako tanečné ako aerobiku využíva všetky časti tela, aby vám kompletný tréning. Jednoduchý jazz alebo hip hop rutina mohla účinne spáliť asi 300 kalórií a zároveň tréningu všetky svalové skupiny. Najlepšia vec, o nástupe do tanečných kurzov sa nemusíte byť schopní tancovať v skutočnosti platíte odborníka, ktorý vám efektívne učiť.

2. Ideálne tanečné rutiny pre chudnutie

Bohužiaľ, indický klasický tanec má čo ponúknuť, pokiaľ ide o chudnutie, zamerané predovšetkým na rukách a pohyby nôh a mimiky, ste povinní byť sklamaní, ak hľadáte na chudnutie. Efektívne tanečné rutiny pre chudnutie sú prevažne spoločenský tanec ako Tango, jazz, Cha-cha a Pasa Doble alebo pouličných tanečných foriem, ako je salsa a hip hop. Tieto vysoko energetické tanečné rutiny možno prirovnať k intenzívnom tréningu v posilňovni a často priniesť rovnaké výsledky. Spoločenský tanec je váha-ložiská činnosti účinne spaľuje kalórie, zlepšuje hustotu kostí a pracuje všetky svaly v tele.

3. Dance pre Chudnutie Doma

Pre mnohých z nás myšlienka tanca v skupine by bolo trápne, jednoducho preto, že sme to predtým urobil. Takže ak ste chorobne plachý a červenať červenej na myšlienke tanca v skupinách, nie je potreba, aby sa vzdal na tanec, ako schudnúť. Proste zamknúť sa do svojej izby, dal na svoje obľúbené tanečných skladieb a pohybovať do rytmu.

Tanec Vs Ostatné Hmotnosť metódy Strata

Spoločné riešenie chudnutie pracujú v telocvični, diéty chudnutie, chudnutie doplnkov a prášky. Tanec účinne prekoná všetky tieto iné metódy chudnutia. Pre tých z nás, ktorí sú ľahko nudí, alebo nie atleticky naklonená, cvičiť v posilňovni môže byť časovo náročný a ťažká úloha. V porovnaní so cvičiť v posilňovni, tanec môže byť zábava, aj keď budete počúvať hudbu optimistická a presunúť svoje telo.

Chudnutie diéty, vo väčšine prípadov, bohužiaľ znamenať hladom svoje telo a môže mať za následok slabosť, bolesti hlavy a konštantný pocit hladu, kde, ako sa tanec jednoducho spáliť kalórie konzumujú. Chudnutie doplnkov a pilulky prísť s ich podiel nežiaducich vedľajších účinkov, zatiaľ čo s tanečnou jedinými nežiaducimi účinkami sú pozitivita to vlieva do svojho každodenného života.

Jednou z dôležitých vecí, ktoré musíte mať na pamäti, že budete nosiť oblečenie pri tanci. Rozhodnúť sa pre voľné košele a nohavice, ktoré sa budete cítiť pohodlne. Porady so svojím praktického lekára pred začatím akejkoľvek práce out bude veľkým prínosom pre vaše zdravie. Takže tých, ktorí chcú, aby pot to lepšie nosiť svoje tanečné topánky!

load...