Zdravie a wellness

10 Jednoduché a rýchle spôsoby používania citrónu

10 Jednoduché a rýchle spôsoby používania citrónu

Ak ste urobili veľkú dávku lemon tvaroh alebo niekto nadaný vám veľký pohár plnú tohto lahodného polevou, musíte byť zvedaví, ako ho správne používať. Samozrejme, mohol by si ju pohltil by spooning to, ale to by bolo plytvanie také nádherné zložky.

Tento post hovorí o niektoré kreatívne spôsoby, ako môžete použiť citrónovou tvaroh. Chceli by ste vedieť, aké sú? Čítajte ďalej!

1. Žiadny Bake Lemon Tart

Ide o jednoduchý spôsob, ako používať citrónovou tvaroh, a to tiež robí elegantný dezert. Ak chcete, aby vaša práca oveľa jednoduchšie a menej časovo náročné, použitie kupovaný koláč kôru. Roll to do veľkého kotúča 1 cm vrstvy. Opatrne položte to na koláč cínu a prsty, klin v cesto, kým sa lepia rovnomerne do cínu. Ak dôjde k rip kdekoľvek použiť prebytočné cesto na opravu medzery. Teraz naplňte plášť s citrónom tvaroh. Piecť pri teplote 160 ° C počas 15 - 20 minút, kým sa nenastaví tvaroh. Vajcia v zrazenine jej pomáha nastaviť tvaroh. Alebo môžete tiež mini koláčiky pečenia v muffin plechovky.

2. Macarons

Macarons sú sofistikované dezerty, ktoré môžete urobiť pre svoj čaj Čas na párty alebo len tak pre svoje vlastné sladké. Ak chcete Macaron, vybičovať bielky do čistej misy s veľmi jemným práškovým cukrom (pridajte 1 lyžicu jedno vajce), kým sa tvorí tuhé vrcholy. V priebehu poslednej fázy šľahanie, pridať trochu farby gélu. Teraz rúrka je na plech s okrúhlym hrotu v kruhoch s malým priemerom 1 palec. Kliknite na svoj zásobník dvakrát dať svojim macarons charakteristickú, stop '. Piecť tieto na 180 ° C počas 8 minút. Vybrať a nechať ich v pohode. Sendvič dve z týchto Macaron polovíc s kusom lemon tvaroh.

load...

3. Cake Námraza

Aby sa torta námrazy z lemon tvaroh, musíte zvoliť zvlášť koláč citrón tvaroh, pretože je potrebné pridať cukor, aby bol dostatočne tuhý, ktoré majú byť použité ako poleva. Po prvé, je potrebné vykonať základné krémom od smotany nesolené s práškovým cukrom. Asi je potreba rovné diely maslo a cukor, ale ak je príliš tuhé, pridajte niekoľko lyžíc mlieka. Ak je príliš vodnatá, pridajte viac cukru. Akonáhle je krémom hotovo, pridajte citrónovú tvaroh podľa chuti.

4. Pudding

Ak chcete puding cesto zmiešame 5 lyžíc masla, ¼ šálky práškovým cukrom, ½ šálky múky, 1 lyžička prášku do pečiva, 1 veľké vajce. Akonáhle cesto príde dohromady, pridáme šťavu z polovice citróna a kôrou z celého citróna a dať mu rýchly rozruch. V mazaných puding poháre, pridajte lyžicu citrónovej tvaroh a naplňte zvyšok sa puding cesto. Piecť pri teplote 180 ° C počas 20 minút. Unmold puding raz chladný a škrípanie citrónovou tvaroh na neho. Môžete servírovať s extra lyžičkou citrónovej tvarohu.

5. Plniace Palacinka

To je vynikajúca náplň recept, ktorý funguje skvele s palacinky, palacinky a dokonca aj ako náplň torta vrstvy. Použite mascarpone alebo smotanový syr, v závislosti na vašej chuti. Len sa zmiešajú rovnaké diely lemon tvaroh s syrom a bič dohromady. Aby náplň, umiestnite dva naložené lyžice tejto zmesi tvarohom, navrch ešte s niektorými nasekané čerstvé, sladké bobule, ako sú čučoriedky alebo jahody alebo sortimentu posekaných sezónneho ovocia. Pre zvýšenie koláč citrón, mrholenie trochu citrónovej sirup cez náplň.

load...

6. Lemon Bar

Hodvábne jemná, elegantná a uspokojujúce, citrón bar je všetky tieto veci. To môže byť zabalené do desiatu, slúžil na večierku alebo dokonca darovať ako darček. Ak chcete tento všestranný sladkú desiatu, aby sa sušienka základňu svištící 5 lyžíc kubický, studené maslo, 2 lyžice práškovým cukrom, ¾ šálky múky v kuchynskom robote, až sa podobá hrubé strúhanke. Zbierať voľné cesto do gule bez miesenia príliš veľa. Chladom po dobu 30 minút. Po tom, pat cesto do štvorcovej formy a pečieme po dobu 30 minút pri teplote 175 ° C po ochladení kôra, šíriť citrónovú tvaroh do rovnomernej vrstvy a chladu po dobu niekoľkých hodín. Rez na malé štvorčeky a slúžiť.

7. Mousse

Aby citrónovou penou tepla smotany na šľahanie na varnou doskou s citrónovou kôrou. Akonáhle je krém sa mierne ochladí, pridá sa namáča a stláča list želatíny do smotany a mieša sa, kým sa nerozpustí. Teraz sa krém úplne vychladnúť pred šľahanie na mäkký vrchol s dvoma lyžicami práškového cukru. Pridajte citrónovou tvaroh a preložte s kovovou lyžičkou. Chladom získať hladký, mäkký penu.

8. Marbled Cake

Mramorovaný koláč obsahuje dva rôzne druhy ochutené koláčového cesta skladaného mramorovaným vzoru. Aby sa bábovka, pripraviť jednoduchý tortu cesto na 6-palcový guľatý cínu. Môžete použiť balený tortu cesto. Teraz s použitím dvoch rôznych lyžice, dať dollops z koláčového cesta a citrónovou tvaroh alternatívne v cínu tortu v dvoch vrstvách. Pomocou špáradla, víri cesto v krásnej mramorovej vzore. Pečieme ako recept pokyn.

9. Lístkového cesta uhryznutie

Môžete si kúpiť ready-made lístkové cesto z obchodu. Rez na pečivo na malé štvorčeky alebo kruhy. Piecť podľa pokynov v balení. Teraz bič nejaké citrónovou tvaroh so šľahačkou, aby krémová, hustá náplň. Pipe to na lístkovom ceste s hviezdicovým hrotu. Začiatok to s kandizovaným citrónom alebo bobúľ, aby perfektný jedlo strany.

10. Pavlova

Ak chcete Pavlova pripraviť bielky rovnakým spôsobom pripravený pre macarons. Avšak, aby sa Pavlova navyše marshmallow a mazľavý v stredu, pridajte polievkovú lyžicu kukuričnej múky do zmesi. Teraz pilot ju na plech s vnútornou pergamenu do veľkého okrúhleho tvaru. Hladký povrch, rovnako ako je to možné. Pečieme pri 150 ° C počas jednej hodiny. Akonáhle je Pavlova je v pohode, veľkoryso lyžice citrónovou tvaroh na vrchole toho. Usporiadať sladké maliny a jahody na vrchole dokončiť dezert.

Nevyhadzujte zvyšné citrón tvaroh, pretože s trochou vynaliezavosti, môžete dať dohromady krásne recepty, ktoré vaše deti budú páčiť. Teraz, keď viete, ako používať citrónovou tvaroh, čo ešte čakáte? Skúste tieto recepty okoreniť svoje víkendy!

Poznáte nejaké ďalšie využitie lemon tvaroh? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...