Zdravie a wellness

10 efektívnych tipov na zvýšenie výšky hornej časti tela

10 efektívnych tipov na zvýšenie výšky hornej časti tela

Vaša súčasná výška ťa trápi? Myslíte si, že je možné zvýšiť svoju výšku po puberte? Vaša odpoveď na tieto otázky tu končí. Existuje niekoľko naťahovacie cvičenia, ktoré vám pomôžu pridať ďalšie palca na vaše postavy. Tieto, rast vyšší cvičenie 'prácu na vašej chrbtice rozvíja a tonizujúce svaly podporujúce chrbticu. To je to, čo v skutočnosti spôsobuje rast do výšky.

Zvýšenie výšky hornej časti tela budete vyzerať vyššia a tiež zvýšiť svoj celkový vzhľad. Nižšie sú niektoré tipy, ktoré sa prirodzene pomôžu zvýšiť hornú telesnú výšku.

1. Po prvé a predovšetkým, ako pracovať na svojej hornej časti tela cvičením je dôležité pracovať na svojej spodnej časti tela rovnako. Váš tréning režim by mal byť dobrou rovnováhu medzi týmito dvoma. Aj napriek tomu, že je dôležité pracovať na svojej hornej časti tela, nie obmedziť alebo úplne eliminovať nižšia telesné cvičenie.

load...

2. Horná časť tela úseky sú ideálny spôsob, ako pridať niekoľko palcov k vašej výške. Tieto úseky pracovať na svojom chrbte a predlžujú hornú časť tela a zodpovedajúce výsledok budete vyzerať vyššia. Telesné úseky, ktoré rozširujú svoje ruky a nohy súčasne, mať za následok zvýšené výšky vášho trupu a hornej časti tela.

3. Ďalším spôsobom, ako zvýšiť svoju výšku horného tela je preťahovaním chrbtice pomocou zavesenie. Kým visí, je dôležité, aby sa vaše paže a ramená úplne uvoľnene, a tento proces visiace by nemala skončiť do 20 sekúnd. Táto poloha sa tiahne chrbtice a tým predlžuje hornej časti tela.

4. Krútenie je ďalší spôsob, ako zvýšiť svoju telesnú výšku. Zakrútenie cvičenie okolo chrbtice mu dáva väčšiu flexibilitu. S vekom, naša chrbtica má tendenciu sa viac nepružné; preto tieto tréningy ešte viac nevyhnutné.

load...

5. Telo inverzie je ďalšie cvičenia, ktoré vám pomôžu rast vyšší. Účinnosť využitia inverzie tabuľky pre zvýšenie výšky bolo preukázané, znovu a znovu. Toto cvičenie režim využíva gravitáciu pretiahnuť svoju chrupavku v oblasti chrbtice a kolená. Telo inverzie by malo byť vykonané 10 minút denne, s dvoma zasadnutie ráno a večer trvajúci 5 minút každý. S cieľom zvýšiť účinnosť tohto rastúce vyšší výkon, využívajú inverzné topánky.

6. Prevedenie jóga je ďalší skvelý spôsob, ako pridať palce na hornej časti tela. Cvičenie jogy pomáha pri zlepšovaní držania tela a pružnosť. To zase vedie k zvýšeniu svojej hornej telesnú výšku. Jóga ako smerom dole pes predlžuje a posilňuje hornú časť tela, vďaka čomu budete vyzerať vyššia.

7. Dobrá strava tiež hrá kľúčovú úlohu pri zvyšovaní svoj hornej telesnú výšku. Vyvážená, výživnej stravy bude nielen udržať si palivo, ale aj zvýši vaše energetickej hladiny. Uistite sa, že vaša strava vám dáva dodatočnú dávku vitamínu D a vápnika pre udržanie optimálneho zdravia vašich kostí. Vyhnúť sa tučným a sladkých potravín, pretože obmedzujú sekréciu rastových hormónov v tele.

8. Rozvoj rutina je tiež veľmi dôležitá. Telesné úseky alebo jóga, ak sa vykonáva len raz alebo dvakrát, nebude pomáhať pri zvýšení svojej hornej telesnú výšku. Konzistencia je kľúčom. Je dôležité vytvoriť rutinu a sledovať ho úprimne.

9. Skip dní. Pre akékoľvek rutinné cvičenie, je dôležité, aby jeden alebo dva dni voľna a líšia rutina skontrolovať zranenia nadmernému používaniu. To je ďalší dôvod, aby sa dolnej časti tela cvičenia vo svojej rutiny, aby sa vaše off dni naplnené. Pravidlom naznačuje, cvičenie jogy trikrát týždenne po dobu pol hodiny a vykonávanie naťahovacích cvikov štyrikrát alebo päťkrát týždenne.

10. V neposlednom rade, vziať dobrý odpočinok. Tiež spať minimálne osem hodín denne. To dodá vášmu telu čas na zotavenie a udržať si pod napätím na tréningu druhý deň.

Praktizovanie týchto pokynov bude iste vám trvalý rast do výšky tým, že pracuje na hornú časť tela. Navyše toto torzo predlžujúce režim tiež zabezpečuje dobrý zdravotný stav chrbtice a telesnej kostry.

load...