Zdravie a wellness

10 efektívnych domácich prostriedkov pre Pinworms

10 efektívnych domácich prostriedkov pre Pinworms

Má vaše dieťa má prípad Pinworms? Hľadáte pre prirodzený spôsob, ako ich liečiť? Máte šťastie, pretože existuje celý rad účinných prírodných prostriedkov pre toto nákazlivé infekcie.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Choďte do toho a prečítajte si tento príspevok.

Pinworms - Prehľad

Pinworms sú parazity, ktoré infikujú čreva a sú najviac bežne vyskytujú u detí (1). Okamžitá liečba je nutné pre túto infekciu ako neopraviteľné poškodenie môže byť spôsobené vnútorných orgánov dieťaťa. Worry nie, mrle možno ľahko liečiť pomocou prísad na kuchynskej polici.

load...

Nižšie sú nádherné domáce prostriedky pre Pinworms.

1. Ocot

Vzhľadom k tomu, že je veľmi kyslej povahy, ocot je veľmi účinná pri usmrcovania parazitov, ktoré spôsobujú tento nepríjemný infekciu. Umyte intímne partie vášho dieťaťa s octom riešení. Všetko, čo musíte urobiť, je zmiešajte 1 šálka octu sa 3 šálky vody a umyte si maličká dôkladne s octom ošetrené vodou a antibakteriálnym mydlom. Urobte to s každou návštevou kúpeľne. Majte však na pamäti nikdy použiť neriedený ocot, ako to môže spôsobiť popáleniny.

2. Cesnak

Vďaka silné antibakteriálne a antifungálne vlastnosti (2), cesnak je veľký prírodná liečba Pinworms. Vezmite 3 alebo 4 strúčiky cesnaku a olúpte. Rozdrviť na ľahkú váhu a použijú sa na vaše dieťa v súkromnej časti. Nechať pastu na pár hodín a potom umyte dôkladne teplou vodou. Urobte to 3krát denne na odstránenie parazitov rýchlo.

load...

Tie by mali tiež zahŕňať cesnak v jedálničku vášho dieťaťa, takže roupy sú odstránené z črevného traktu. Môžete tiež skúsiť dať svojmu dieťaťu jeden rozdrvený strúčik cesnaku zmiešané s lyžičkou medu.

3. Castor a kokosového oleja

Kombinácia ricínového oleja a kokosového oleja je dobre známy domáci liek na Pinworms. Funguje najúčinnejšie, ak sú konzumované. Avšak, sa snaží dostať deti, aby sa v tejto zmesi bude náročný - takže používať kokosový olej na varenie miesto. Pre využitie ricínového oleja zmiešajte 1 lyžičku každý teplého ricínového oleja a kokosového oleja. Použite ju a okolo vaše dieťa má prirodzenie. To bude poskytovať úľavu od svrbenia a zníženie začervenanie a zápal spôsobený poškriabaniu. Tento postup použiť, 3x denne, aby vaše dieťa úľavu a pomáha im lepšie spať.

4. Vazelína a ricínový olej

Silné chemikálie, ktoré Vazelína obsahuje vysoko účinné pri zastavení rastu Pinworm. Zmiešať s teplým ricínového oleja riediť svoje silné chemikálie. Túto zmes rovnomerne rozotrite na pokožke súkromných častí vášho dieťaťa. Nechaj to na dobu 30 minút a potom ju umyte antibakteriálnym mydlom a teplou vodou. Urobte to aspoň 3x denne pre urýchlenie hojenia.

5. Hot Water

Než sa umyť, namočte vášho dieťaťa spodnú bielizeň a oblečenie vo veľmi horúcou vodou po dobu minimálne 30 minút (3). Keď sa prať oblečenie, používať silné čistiace prostriedky, aby sa ubezpečil, že parazity sú zabití. Do rovnakej pre posteľnú bielizeň a oblečenie ostatné aj doma.

6. Kapusta a mrkvu

Tieto zdravé vegetariáni majú nielen základné živiny, ktoré sú dôležité pre zdravie, ale tiež obsahujú vysoké množstvo zlúčenín síry, ktoré účinne pracujú v odstránení Pinworms. Pridajte ich do svojej každodennej strave na liečbu tejto infekcie. Tiež by ste mali dať svoje malé jeden nastrúhanú kapustu a mrkvu každé ráno až do roupy sú úplne eliminované.

7. Tekvicové semená

To môže byť to posledné, čo máš na mysli, pokiaľ ide o odvolanie pre Pinworms, ale je vysoko efektívna. Jesť každé ráno tekvicové semienka sa pohárom vody funguje veľmi dobre. Môžete tiež, aby pastu drvením a miešaním s vodou. Zahrejte pastu bez prevarení. Akonáhle sa ohrieva, nastavte necháme vychladnúť a odstrániť prebytočný olej. Vezmeme lyžicu pasty každé ráno bude robiť zázraky pri liečbe infekcie spôsobenej Pinworms.

8. Jablčný ocot

Normálny ocot funguje výborne ako prírodný liek na Pinworms pri použití ako umývaní. Jablčný ocot funguje, ak sú užívané vnútorne. Tento typ octu je známy ako veľký domáci liek na mnohých zdravotných podmienok (4). Pitie zmes jablčného octu a vody, pomáha pri znižovaní hladiny pH čriev. Keď sa to stane, to vytvára prostredie, v ktorom roupy nemôže prežiť, a tým zatkla ich rast.

9. Wormwood Tea

To je známe, že je jedným z najbezpečnejších prostriedkov na liečbu Pinworms (5). Obsahuje silný chemická látka, ktorá účinne zabíja červami. Thujon, isothujone a santonine sú aktívne zlúčeniny nachádzajúce sa v paliny, ktoré zabíjajú Pinworms, ako aj ďalšie parazitické organizmy. Bunkové membrány červy sú oslabené, a tým je postupne eliminovať. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať niekoľko gramov paliny na 1 šálku horúcej vody a dať to vaše dieťatko piť každé ráno na lačný žalúdok. Nechajte svoje dieťa piť tento čaj každé 3 hodiny, aby sa ubezpečil, že účinnosť liečenie je zlepšená.

10. Grapefruit jadierok

To je ďalší účinný prírodný liek na Pinworms. Extrakt z grapefruitových semien, je k dispozícii vo veľkom množstve drogérií a sa obvykle nachádza v kvapalnej alebo forme tablety (6). Ak ho používate vo forme tabletiek, dať vaše dieťa tabletku 3krát denne. Ak používate kvapalinu, pridajte 10 kvapiek do pohára vody a dobre premiešajte. Nechajte svoje dieťa piť Táto zmes 3-krát denne pri liečbe infekcie.

Na rozdiel od týchto roupy domáce opravné prostriedky, uistite sa, že celá vaša rodina prax dobrej osobnej hygieny, aby sa zabránilo šíreniu infekciu je. Použiť antibakteriálne mydlo a uistiť sa, že každý umyje ruky často. Ak nie je po týždni používania týchto opravných prostriedkov k žiadnemu zlepšeniu, okamžite vyhľadajte lekára.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...