Zdravie a wellness

10 efektívnych domácich prostriedkov pre Chafing

10 efektívnych domácich prostriedkov pre Chafing

Škrípavé je bežný kožný problém. Väčšina ľudí pociťuje viac ako raz vo svojom živote čas! Hoci spoločného a non-vážny problém, škrípavé môže spôsobiť vážne ťažkosti. Všeobecne dochádza v dôsledku podráždenia, ktoré je výsledkom opakované trenie. Môže sa objaviť kdekoľvek v tele, ale v podpazuší, stehien a bradavky sú najčastejšie oblasti, ktoré si, rozčuľoval. '

Príznaky odreniny:

  • Podráždenie kože.
  • Červené škvrny na koži.
  • Bodanie a pálenie.
  • Svrbenie.
  • Nadmerné podráždenie.
  • Opuch.
  • Pálenie, keď príde do styku s vodou.

Príčiny odreniny:

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobiť odreniny. To môže nastať, pretože nosenie tesné oblečenie. To je tiež častým problémom medzi ľuďmi, ktorí sú obézni. Cvičenie feťáci tiež dostať odreté kožu. Teplé počasie, citlivú pokožku a piesok z pláže, môže tiež spôsobiť odreniny. Telesný kontakt, pot, nosiť syntetické oblečenie atď, taky môže byť príčinou za vašu odreté kožu.

Nápravné opatrenia oderu:

Prevenciu trenie, je náročná úloha. A chodiť k lekárovi pre jednoduché kožný problém je aj s to príliš ďaleko. Najlepšia vec, ako sa zbaviť oderu je použitie domáce opravné prostriedky. Nemôžete vyhnúť potenie alebo nosiť oblečenie, ale môžete určite použiť jednu z týchto domáce opravné prostriedky získať úľavu od podráždenia a pálenie, ktorý je dodávaný s odieraniu.

load...

Top 10 Opravné oderu:

Tu je uvedený zoznam, ktorý obsahuje 10 hlavných opravné prostriedky, aby sa zabránilo treniu a jej príznaky.

1. Stay Dry:

Mokrú kožu spôsobuje podráždenie a svrbenie. To je dôvod, prečo, ktorí jedinci plávajú skúsenosti trenie. Tráviť hodiny na pláži alebo pod horúcim slnkom môže spôsobiť podráždenie kože. A tak sa snaží udržať vašu pokožku čo najsuchšie. A keď sa namočí, utrite ju skoro, aby sa zabránilo treniu.

2. Dress správne:

Nosiť tesné oblečenie je jednou z hlavných príčin trenia. To je dôvod, prečo je potrebné nosiť pohodlné oblečenie. Telo objímanie oblečenie môže vyzerať horúca, ale trenie môže nechať pleť bolí. Uistite sa, že nosiť pohodlné bavlnené oblečenie, najmä počas leta a pri práci von. To umožní, aby vaša pokožka dýchať a tiež zabrániť trenie.

load...

3. Luke Teplá voda s Ovsené vločky:

Ak sú všetky vaše úsilie zlyhá a vy ešte dostať odreté koži vyskúšať kúpanie vlažnou vodou a ovsené vločky! Vynaložiť aspoň 15 až 20 minút v kúpanie s týmto riešením získať úľavu od podráždenia kože.

4. Namažte:

Vazelína alebo akékoľvek iné mazivo, bohatý na vitamín E, môže byť aplikovaný na kožu. To je lacný prostriedok, ktorý je k dispozícii ľahko na trhu a je možné použiť túto možnosť získať úľavu od ihneď trenia. Ostatné produkty, ktoré možno použiť na mazanie zasiahnutej oblasti patrí detský olej, mandľový olej a levanduľový olej. Všetky tieto mazivá pomôže uvoľniť kožu a liečiť rýchlo trenie.

5. Aloe vera želé:

Na rozdiel od vazelíny, aloe vera želé môže byť použitá aj na získať úľavu od odreté kože.

6. Zásyp:

Ako už bolo spomenuté predtým, potenie je hlavnou príčinou trenie. Môžete použiť púder, aby pleť suchá, čo zabráni trenie.

7. Calendula olej:

Calendula olej vlastniť niekoľko protizápalové a anti-bakteriálne vlastnosti. Lekárske masti a krémy, ktoré obsahujú tento olej môže byť tiež aplikovaný na nájsť úľavu od príznakov spojených s trenie.

8. Olivový olej:

Používanie oxidu zinočnatého je dobrý spôsob, ako zaobchádzať trenie. Obohatený o oxid zinočnatý, olivový olej možno použiť na postihnutú oblasť liečiť podráždenú pokožku.

9. Aróma Therapy Oil:

Oleje používané pri aromaterapiou možno aplikovať na odreté koži k zníženiu pálenia. Ale nikdy použiť tieto oleje priamo na kožu. Pred použitím vždy zriediť ropy a konzultovať aróma terapeut v prípade pochybností.

10. Vyvážená strava:

Jedná sa o ne-jasné! Bez ohľadu na to, čo trápi svoje telo, jedlo, ktoré jete môžu pomôcť liečiť ju. Musíte jesť potraviny, ktoré obsahujú položky, zelená zelenina, živočíšne tuky, potraviny bohaté na vitamín A, vaječný žĺtok, citrusové plody. Je potrebné vyhýbať cukru, aby sa zabránilo treniu a zmierniť jej príznaky.

Ak je človek obézny, jediný spôsob, ako vyliečiť odieraniu je schudnúť. Takže, pozrite sa na svoj jedálniček a pravidelne cvičiť schudnúť, to zabráni nielen trenie, ale tiež vás hodia do tej krásne nové šaty!

Dúfam, že tento článok vám pomôže vysporiadať sa s trenie lepšie. Ak máte akýkoľvek iný otázku alebo návrhy na ochranných pásov, opravné, napíšte nám v sekcii komentáre.

V tomto videu - sa zbaviť trenie S opravné Prirodzene: - 3 účinný prírodný opravné prostriedky, ako sa zbaviť odieraniu

load...