Zdravie a wellness

10 efektívnych domácich opravných prostriedkov pre myopiu

10 efektívnych domácich opravných prostriedkov pre myopiu

Je vaše dieťa sťažuje, že nie je schopný vidieť tabuľu jasne? Ste ťažkosti uznáva osoba máva cez ulicu? Potom by to mohlo byť krátkozrakosť alebo krátkozrakosť, ktorou trpí. Myopia, z hľadiska laika, je neschopnosť vidieť ďaleko objekty jasne. Tento stav nastane v dôsledku refrakčnej chyby v oku. Ťažisko vzdialené ciele patrí do pred sietnicou, skôr než na povrchu sietnice. Podmienkou je úplne prevládajúcou dnes. V skutočnosti je to výrazne zvýšil v priebehu rokov takmer jeden z piatich ľudí, ktorí trpia krátkozrakosťou po celom svete.

Krátkozrakosť je prvýkrát pozorovaná u detí školského deje a postupuje cez leta dospievania. Tento stav sa nakoniec stabilizuje počas ranej dospelosti. Krátkozrakosť je potrebné liečiť čo najskôr. Neliečená krátkozrakosť môže viesť k úplnej degenerácii oka. Veľa môže byť vykonané o odloženie alebo prevenciu takého stavu. V súčasnej dobe sme obklopení mnohých výhod civilizácie. Moderné stroje skomplikovala život jednoduchší, ale tiež poškodzuje zdravšiemu spôsobu života. Klimatizačné zariadenia, počítače, televízory, a ďalšie podobné pomôcky berú ľudí preč z výhod čistej prírody. V súčasnej dobe takmer jedna miliarda ľudí nosí okuliare alebo šošovky, čo naznačuje nejaký problém s okom epidémie.

Top 10 Domáce lieky na myopia:

Myopia nemá liek, ale to môže byť zabránené alebo odložené do značnej miery. Rôzne krátkozrakosť domáce opravné prostriedky môžu pomôcť zabrániť. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu udržať vaše oči zdravé a svetlé:

load...

1. Čas Vonku:

Bolo vidieť, že deti, ktoré pobyty doma väčšinu času-čítanie alebo sledovanie televízie, sú náchylné k problému. Je dôležité, aby deti tráviť čas vonku. Zeleň v prírode má chladiaci účinok na zrak.

2. Sun Rise:

Sledoval východ slnka každé ráno po dobu troch až piatich minút je povedal, aby bol prospešný pre oko. Prebudiť každý deň skoro ráno a ísť von na prechádzku, alebo trek vidieť východ slnka. Procházka bude prínosom pre váš celkový zdravotný stav, zatiaľ čo pozoroval majestátne východ slnka zlepší zdravie očí a dokonca aj liečiť krátkozrakosť.

3. Cvičenie:

Rovnako ako cvičenie je dôležité pre zdravé telo, cvičenie pre oči, je rovnako dôležité. Každé ráno robiť očnej buľvy cvičenia. S vážnou tvárou, stačí použiť vaše oko vyzerať nahor. Podržte po dobu 5 sekúnd a potom späť do normálnej polohy. Potom sa pozrite dole a držať po dobu piatich sekúnd. Rovnakým spôsobom, použite oko vyzerať doprava a potom doľava, bez sa otočil svoju tvár. To päťkrát. Otočiť vaše očné buľvy v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek päťkrát. Do tohto každý deň a čoskoro budete cítiť rozdiel v spôsobe, akým vidíte svet!

load...

4. Zahrievanie na oko:

Odpočívať oko tým, že leští svoje dlane do teplej a pokrývajúce oči s nimi. To možno vykonať kedykoľvek počas dňa. Vo chvíli, keď stres začína nastaviť, trvať niekoľko minút prestávku a urobiť tento jednoduchý cvičenie, ktoré pomôže vaše oči omladiť.

5. Care pri čítaní:

Čítanie môže byť návykové, ale tam sú niektoré veci, ktoré musíte mať na pamäti pri čítaní obľúbenej knihy. Vyhnúť čítanie pri slabom alebo zlom svetle. Uistite sa, že je dostatok svetla, takže nezaťažuje vaše oko. Nikdy nečítali v idúcom vozidle, môže to byť celkom tlak na oko. Čítanie ľahu môže byť aj celkom škodlivé pre oko.

6. Dobrých návykov Jedlo:

Zlé stravovacie návyky môžu zhoršiť krátkozrakosť. Konzumovať mlieko, zelenina bohatá na vitamín A, ako je mrkva, špenát, paradajky, hrášok, pomaranče, sójových bôbov, kapusta atď, je veľmi dobré pre oči a pomáha udržať očné problémy na uzde. Jedná sa o najlepšie prírodné prostriedky pre krátkozrakosť.

7. Prírodné produkty:

Indický egreše (Amla) sa hovorí, že je dobré domáce liek na myopia. Každodenné používanie pôsobí ako účinný tonikum pre oko. Čučoriedky a čierne ríbezle príliš sú veľmi dobré pre oko. Pomáhajú znížiť tlak na oko, zlepšiť zrak a zabrániť ďalšiemu degenerácii oka. Výťažky z hroznových jadier môžu pomôcť liečiť mierne krátkozrakosti taky.

8. Očné kúpeľ:

Odvar vyrobené buď z prasličky alebo žihľavy v litri vody je ďalší div tonikum. Pripraviť a uložiť riešenie. Utierkou namočenou v roztoku cez oči Bolo preukázané, že oddialiť nástup myopia.

9. Očných kvapiek:

Harmanček sa používa ako prírodné očné kvapky, aby sa zabránilo krátkozrakosti. Uistite sa, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím žiadne cudzie látky, ako očné kvapky. Existuje niekoľko kvapiek z harmančeka, ktoré sú k dispozícii v drogériách, ktoré možno použiť bez obáv.

10. Triphala:

Staroveký indický tradičné Ajurvédske príprava, Triphala je tiež povedal, aby bol dobrý pre zlepšenie zraku. To tiež prispieva k posilňovaniu svalov oka a udržiava krátkozrakosť na uzde.

Správna starostlivosť o zrak je veľmi dôležité, pretože nie je tam žiadny liek na myopia. Tieto jednoduché domáce prostriedky pre krátkozrakosť vám môže pomôcť v dlhodobom horizonte a udržiavať nielen krátkozrakosť, ale aj iné takéto očné problémy míle ďaleko. Vaše oči vám pomôže vidieť divu, že je tento svet. To najmenšie, čo môžete urobiť, je udržať zdravé!

Máte krátkozrakosť? Už ste vyskúšali niektorý z týchto tipov skôr? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...