Zdravie a wellness

10 efektívnych domácich liekov pre páchnuce vlasy

10 efektívnych domácich liekov pre páchnuce vlasy

Ľudia sú tí vyhnúť? Má nikto chcieť sedieť vedľa seba v kancelárii? Sa ľudia odmietajú používať svoj uterák a vankúš a hrebeň? Trávite hodiny potom, vztekat nad tým, čo by mohlo byť zle? Nie je to váš telesný pach, že to nie je vaša reč tela - odpoveď by mohla byť tak jednoduché, ako smradľavé vlasy! Hádam, že ste nikdy ani nenapadlo o tom!

Takže to, čo spôsobuje toto zdanlivo neslýchané problém? Najviac obyčajne, to nie je nič vážnejšieho než kvasiniek, bakteriálnych a hubových infekcií na pokožke hlavy, zlá hygiena, znečistenie, fajčenie a mastnú pleť. Ale čoskoro, váš skalp dostane svrbenie a výsledný škrabanie spôsobí pád vlasy a zápalu. Tu sú niektoré bezproblémové domáce prostriedky pre páchnuce vlasy k potlačeniu tohto problému v koreňovom adresári!

Home prostriedky pre páchnuce vlasy:

1. Lavender Oil:

Nie je to len fantázia olej, levanduľový olej sa ukázala byť veľmi účinná pri liečbe páchnuce vlasy. Nielen to, ale tiež poskytuje úľavu od svrbenia a zápalu, ktoré normálne sprevádzajú páchnuce skalp. Musí byť použitá ľahko cez pokožku hlavy po dôkladnom umytí šampónom.

load...

2. Olivový olej:

Rozprávanie zo skúsenosti, tento monarcha všetkých olejov, vyrieši váš páchnuce vlasy situáciu v okamihu. Pred alebo po umytí vlasov, platí to na ľahkú váhu celého skalpu a jemne vmasírujte. Olivový olej má obrovskú upokojujúce vlastnosti a tiež zníži svrbenie veľkým stupňom.

3. Cesnak olej:

Cesnak, kráľovná prírodných antimykotík, bude pracovať svoje kúzlo na vône išiel vlasy. Zameriava koreňa problému - mikroorganizmy, ktoré spôsobujú zápach - a nepriamo rieši problém páchnuce vlasy rovnako. K dispozícii na trhoch, alebo ich možno ľahko pripraviť doma zahrievaním žiadny olej na vlasy, 1 - 2 strúčiky cesnaku, tento olej je istý výstrel domáci liek na páchnuce vlasy.

4. Zero kondicionér:

Hej! Nenanášajte vlasový kondicionér na pokožku hlavy, nikdy! Len vaše vlasy potrebujú klimatizácia, skalp vyrába vlastné dodávky ropy. Pomocou kondicionér na vlasové korienky, ste len, kŕmenie 'živiny mikroorganizmom bývať tam. To bude len váš skalp smellier, nie mäkšie!

load...

5. Síra:

Vybrať dobrý síry a obsahujúce šampón salicylová na liečbu páchnuce vlasy a vlasovú pokožku. Zápach a svrbenie pochádzajúce z mikrobiálnych kolónií (jo, gazillions mikróbov rojenia celé vaše vlasy!) Sú neutralizované týchto dvoch látok.

6. Tea Tree Oil:

Divy nikdy neskončí! Zmiešajte trochu tea tree olej v nosnom oleji, ako je olivový olej alebo jojobový olej a aplikovať ich na vašej páchnuce skalp denne. Prirodzené vlastnosti očiste tea tree olej sa zbaviť rastu mikróbov na pokožke hlavy efektívne.

7. Jablkový ocot:

Opláchnutie vlasov sa v pomere 1: 4 roztokom jablčného octu a vody, bolo preukázané, že pomáhajú pri liečbe páchnuce vlasy. Odstraňuje že mastnú vrstvu z vlasov a vyrovnáva hodnotu pH.

8. Citrónová šťava:

Pridanie šťavu z citróna na akékoľvek nosné oleje, ako je rozmarín, olivovým olejom alebo jojobový a masírovať do pokožky hlavy ukázal skvelé výsledky v liečbe páchnuce vlasy. Lemon má prirodzený sťahujúce a antibakteriálne vlastnosti, ktoré môžu vyriešiť vaše páchnuce problém v žiadnom momente.

9. Paradajková šťava:

Make vlasové masky z paradajkovej šťavy a dužiny a vmasírujte do vlasov. Nechaj to na dobu asi 30 minút pred šampónovanie. Paradajky sú prírodné vyvažovačky pH a čistiace prostriedky a dá vám non-páchnuce vlasy po celé dni.

10. Cibuľa džús:

Znie smellier než páchnuce vlasy? No, skúste to a budete prisahať na to navždy. Jemne aplikovať cibule šťavu na vlasovú pokožku 30 minút pred šampónovanie. Umyte si ich a budete konečne zbaviť toho zápachu a lepivosť vlasov. Cibuľa má silné anti-hubové a anti-septiky vlastnosti, ktoré budú vyhnať vlasovej strasti.

Skúste niektorý alebo niektoré z týchto domáce opravné prostriedky a ísť od bytia páchnuce-Nelly sa bez zápachu Zlatovláska!

Ste našli tento článok užitočný? Ešte nechajte nám svoj názor v sekcii Komentáre nižšie.

load...