Účes

Zlý účes: Ako sa zaoberať

Zlý účes: Ako sa zaoberať

Naplánovali ste pre nový účes a vysvetlil druh vzhľad ste chceli skúsiť a všetky vaše požiadavky na kaderníkom. Nechať stylista prácu na vlasy, zavrieš oči snívať o vašom novom vzhľade.

Potom, keď otvoríte oči si uvedomiť, že buď ostrihať nevyhovuje ani stylista nepochopenie vaše požiadavky a dal som vám absolútne nevhodný účes. Či už je dôvodom môže byť, ste skončili s zlý ostrihať.

Tak, ako sa s tým vysporiadať? Stylecraze komunita je rád, že má niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s Bad ostrihať.

Ako prvý pravidlo, poraďte sa so svojím kaderníkom v zdvorilým spôsobom, o účese a prečo si myslíte, že Vám nevyhovuje. Spýtajte sa stylista, či je to možné zmeniť štýl alebo sa tipy na styling rez podľa toho, čo vám vyhovuje.

load...

Ako sa vysporiadať so zlým účesom

Je to príliš krátky?

Pracovať s stylista a pokúsiť trvalej ondulácii si vlasy do kadere alebo úplne narovnať. Prijať štýl, ktorý vám vyhovuje najlepšie a požiadať stylistu o tom, ako k dosiahnutiu tohto cieľa hľadať denne.

Ak si myslíte, že vyššie uvedený postup môže byť príliš ťažké na vrecku, potom jednoducho investovať do nákupu peknej vlasové doplnky. Práca s chvosty updo je a pony a prijať najlepšie hľadá štýl, kým vaše vlasy rastú späť.

load...

Predlžovanie vlasov nie je zlá voľba taky. Skúste rozšírenie zodpovedajúce vaše vlasy v štýle, farby a dĺžky; nikto nebude ani vedieť, že mal ostrihať.

Problém s Bangs?

Ok, čo ste chceli vyskúšať ofinu a nepodarilo sa mu pristane na vás. Aby nepodliehali panike. Aké sú sponkami pre? Vyberte si pekne farebné špendlíky, pridať nejaké zvraty či vrkôčiky na rany a zametanie je preč od vašej tváre.

Oh nie zabudnúť na tie krásne vlasy kapely taky.

Príliš veľa vrstiev?

Snáď najlepšie zlý strih niekto môže dostať). Je to jednoduché upevnenie pomocou horúceho kulmy. Pridať nejaké šľahne alebo kadere na vlasy pokrývajúce nerovných vrstiev. Všetko, čo sú nastavené na rock vyzerať ako diva.

Tiež nezabudnite chaotický účesy sú v trende. Tak sa rozhodnú pre chaotický vrkôčiky alebo chaotický Updos.

Nerovné dĺžky?

Všimol nerovnomerné dĺžku po návrate zo salónu? Prvá vec, ktorú nazývajú svoj stylista a pokúsiť sa dostať to opraviť. V prípade, že nedostane pevnú a znovu prijať zvlnenie, vlny alebo šľahne na pokrytie nerovnosti. Ale pamätajte, nie narovnať. Zdôrazňuje nerovnomernosť viac.

V neposlednom rade, nezabudnite, že nie ste prvý, kto má takú skúsenosť. Celebrity sú príliš žiadne výnimky.

Cameron Diaz pripustil, že vykríkla po zlej strihanie vlasov, výsledok vlasoch kulmy nepochopenie jej požiadavky. Ale potom, keď tvárou v tvár svetu ďalší deň s dôverou.

Miley Cyrus, musí sa dostali túto ranu na jej vlastnej vôle, ale to, či sa jej vyhovuje. Dostala kritizovaný jej fanúšikmi a nepriateľov. Napriek tomu práve odohnal preč týmto tweet ", ak nemáte niečo pekného povedať nič nehovoria vôbec... Nikdy sa cítil väčšiu radosť mi v celom mojom živote. LOVE moje vlasy. Cítim tak šťastný, pekný, a zadarmo. "

Väčšina celebrít musel čeliť rovnakej situácii a so všetkými neustálej pozornosti majú, rozhodne dôležitejšie ako pre nich je to dôležité pre nás. Ale potom, oni ho nosiť s dôverou a úsmevom.

Tak zlý účes alebo dobrý účes jednoducho zostať verí, pripravený a nosiť úsmev vždy. Jedná sa o tipy, ako sa vysporiadať so zlým účesom, aby sa s ten úsmev trochu jednoduchšie!

load...