Účes

Účesy pre ázijské ženy

Účesy pre ázijské ženy

Ázijských vlasov je charakterizovaný hodvábne hladký, rovný a shiny- typ vlasov žien po celom svete závisti. Toľko náš čas a energiu strávil vo vyrovnávanie vlasov a potom v ich udržiavanie rovno. A geneticky rovný typ vlasov a silných kožičky jej veľmi ťažké pre nich stočiť vlasy! Ale s pravou vykurovacieho zariadenia je možné všetko!

Tu je Michelle Yeoh. Tak krásne a tak jednoduché. Jednoduchý účes ázijské ženy so stredne dlhé vlasy. Krásne vyvážená kombinácia mäkkých kadere a rany bez definovaného oddielu.

Tu je niekoľko ďalších z najnovších ázijských účesy pre ženy, ktoré si môžete vyskúšať.

Možnosť 1:

Stredová prepážka s vlasmi stekať po ramená. Ideálne pre vás, ak máte malé čelo a rovné vlasy plynulý a sú na pozor na elegantný účes výberu.

load...

Možnosť 2:

To je mierne kolísanie predchádzajúceho štýle s mäkkými kudrlinky na končeky vlasov. Vyzerá tak rozdielne a očarujúce, že? A to všetko trvalo došlo k miernemu curling na špičkách vlasy!

Variant 3:

Ak sa vám páči, aby sa vaše vlasy krátke, voľby sú dosť pre vás taky! Tu je jeden príklad z krátkych účesov pre ázijské ženy, ktoré ukazuje, ako udržať zábavné, jednoduché, sexy a krátke zároveň.

Variant 4:

Táto ďalšia krátka voľba účes je. , Staré zlato 'chin-length bob s niektorými ľahkými strapcami. Vyzerá to super roztomilý! Ak chcete pridať trochu zábavný pohľad na to, hodiť v niektorých vrcholov. Že ak je vaša farba vlasov človek.

load...

Možnosť 5:

Ďalším variantom bob účes! Jeho uhlové s dĺžkou vlasov uchovávať dlhšie v prednej a krátke vzadu. Korenie to pridaním tresku bočné pozametal!

Možnosť 6:

Ak si nie ste veľký fanúšik s vlasmi na vašej tvári, tu je riešenie. Šport na rany bez chlpov na tvári. Všetko, čo musíte urobiť, je splietať do prvých niekoľko prameňov a pripnúť ju! To je samozrejme voľba iba vtedy, ak nemajú veľký čelo.

Variant 7:

To je ďalší štýlový vzhľad, čo môžete urobiť s vlasmi. Nechajte rany formovať svoju tvár a vlasy na druhej strane, len trvať dva až tri úseky a krútiť im individuálne a zaistiť kolíky. Krútiť vaše vlasy pred strednej časti svojej dĺžky vlasov. A ste pripravení tieto ázijské dievčatá účesy.

Možnosť 8:

V prípade, že v lete je stále na vás, stiahnite si vlasy. Neexistuje žiadny dôvod, prečo nemôžete mať vlasy a vyzerať skvele v rovnakom čase. Chcete ho idealizovať? Zväzovať to s jasným farebné pásky.

Variant 9:

To je jeden štýl, ktorý nikdy nechodí starý! Udržujte svoje vlasy na ramená a rany na čele. Takže veľmi roztomilé!

Variant 10:

Ale to nie je možné, aby sa vaše vlasy, otvorené na všetkých hodinách. Ponytails nemusí kŕč svoj štýl už nie. Jediný pony s farebným opaskom, alebo môžu byť dva poníkmi rovnako ako staré školské dni. Nie je to v pohode? So svojimi jemnými rysy v tvári, nemyslíte si, že hojdať tieto ázijské účesy pre ženy?

Takže, ktorý štýl sa vám boľavé športu budúci ??

load...