Účes

Účes Evolúcia Jennifer Aniston

Účes Evolúcia Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je jedným z najžiadanejších hollywoodskych hviezd sa skoro nikdy nevidel zlý deň. Všetci sme milovali jej účes v zozname priateľov. A vrstvený strih prišla byť menovaný ako "Rachael" prerušil po tom, čo jej postava v seriáli. Ženy v tej dobe by niesol jej fotky do svojho kaderníka a požiadať ich o vzhľad. Taký bol popularita Jennifer účes.

Viac ako dva roky jej kariéry, vidíme Jennifer Aniston Účesy zmenilo docela často. Všetky účesy bytia jednoduché, ale všetci chceme, aby im vyskúšať na jednom mieste nášho života alebo iné. Tu je niekoľko jednoduchých Účesy Jennifer Aniston.

Dlhé, krátke, nosnice, kadere, ona sa snaží ruku vo všetkom. A netreba hovoriť, že vyzerá jednoducho úžasné. Poďme sa pozrieť na niektoré obľúbené účesy Jennifer aniston.

load...

Vrstvy:

Dokonale rámy tvár. Vrstvy sú rezané okolo vpredu a po stranách pridať textúru a kompliment dĺžku vlasov.

Prednosti:

Striedavé pruhy zvýraznenie na vlasy dáva veľmi módne a elegantný štýl. Už prvý predviedla jej zvýraznené vlasy Friends. Ona si istý tú správnu prácu u Ralpha Laurena v relácii, nie? Hodí jej najlepšie!

Uvoľnené Beachy kadere:

Vlny alebo voľné krúti nikdy sa zdá byť z módy. Tento účes bol od zlosti pekných pár desaťročí a ktorý sa vystatuje tento účes lepšie ako Jennifer. A vždy si vyberie tento účes cez off rameno alebo strappy malým počtom, keď vidíte. Pridá taký vkus na oblečenie a účes. Nezdá sa vám, že áno?

load...

Krátke vlasy:

Jennifer v jednom okamihu bol tiež useknuté svoje kadere za spravodlivú pod bradou rezu bob. Keď išla ďalej short so svojimi kaderami, sa pokúsila niektoré voľné vlny na neho dať ležérny vzhľad.

Jennifer je po väčšinu času videl s vlasmi otvorenou. Ale pomerne málo časy pre zmenu ona zviazaný vlasy v roztomilej cope. Netreba dodávať, že skaly i tu.

Kedykoľvek na červenom koberci, Jennifer účes je niečo, čo dávať pozor. Tu ona vybrala hippie krútenie s vrkoč zviazaný as čelenkou a mäkkými vlnami.

Kedy rany sú tak veľmi štýlovo, ako môžeme očakávať, že tento diva, že nebude športový ten, ktorý bude robiť nám chuť na rany ešte viac? Tak tu je to rana zdobili účes ona sported pre niekedy.

Poďme sa teraz pohľad na niektorých ďalších najlepších účesy Jennifer Aniston:

1. Formálne Bun:

Nádherná dáma z Priateľov má nádherné hodvábne pramene rámujúci jej krásnu tvár. Jennifer miluje nechať si vlasy dole väčšinou; ale pokiaľ ide o formálne večer, krásna múza, či nevadí viazanie vlasy. Formálne buchta je apt voľbou pre Uptown strany a večere udalostí, kde sa nemusí starať o to, ako riadiť svoje voľné vlasové pramienky.

2. Messy krútia:

Chaotický kadere sú celkom dievča od vedľa vzhľad a zvýrazniť hravý stranu. Inak prím a správne Jennifer sa rozhodla nechať vlasy voľne s jemnými chaotický kadere vyzerať celkom výstredné.

3. Bočné Braid:

Keď nemám náladu nechať vlasy voľne, Jennifer rozhodne pre funky opletenie účesy, ako je na obrázku, ktorý robí vyzerala mladá a elegantné. Bočné vrkoč je na jednej strane deliacej účes, ktorý sa tiahne až vlasové pramienky z jednej strany tvorí vrkoč opúšťa druhú časť prúdi. Tento účes Jennifer Aniston bola hodnotená ako jedna z najlepších Afro amerických štýloch trendy účes.

4. Fringe:

Fringe look vystúpil zastaraný s využívaním a zneužívaním, ale keď Jennifer vychvaľoval sa strapce, proste robil to vyzerať nové. Jej krásny úsmev a roztomilosť práve dostal pridanou čerpadlo s týmito strapcami. Strapce môže dať váš tvár najlepšie zvýraznenie, ako sa zlepšiť svoje prirodzené vlastnosti.

5. Bočné Parting Cop:

Evergreen herečka vyzerala úžasný vo svojom boku deliace copu, keď vystúpila z letiska. Je známou skutočnosťou, že v priebehu zimy, jeho najlepšie, aby sa vaše vlasy zviazané, pretože môžu dostať vlhké a mokré a Jennifer nasleduje toto pravidlo prísne. Tento vzhľad je najlepšie pre formálne akcie a obchodné rokovania, pretože vám pomôže sústrediť sa na svoju prácu.

6. Hair Roll Pony:

Jednoduchý vrkoč môže byť prostý a nuda účes. Kde je Oomph faktor? No, Jennifer športové vlasov valcované poníka, kde sa tiahne niekoľko prameňov k vytvoreniu opasku jej vysokého zdvihnuté pony pridať očarujúce dotyk na účesu.

7. Orezané Bob:

Plachý, roztomilý a nádherný Jennifer môže byť docela športové a dobrodružné. Videli pri fotografovaní pre časopis, Jennifer šokovala všetky svojím novým orezané bob vzhľad. Vyzerala divoký a zmyselné.

 Z nich, ktoré účes myslíš Jennifer vyzerá najlepšie v?

load...