Účes

Top Knot tutoriál s detailnými krokmi a obrázkami

Top Knot tutoriál s detailnými krokmi a obrázkami

S strany a svadobné sezóny na v plnom prúde, tam je toľko obliekanie robiť. Aj keď môžete mať ukončené šaty a make-up, ktorý chcete nosiť, je tu veľa nejasností, pokiaľ ide o rozhodovanie o vzhľad vlasov, ktorý chcete športu.

Jeden z najpopulárnejších účesov nedávnej doby sported väčšine medzinárodných a indickej celebrity naraz alebo iný je vrchná uzol. Jedna z najlepších vecí, o tomto účese je, že je super ľahké vytvoriť. Nie je to len to, že je tiež veľmi ľahké zvládnuť tento účes a pomáha udržiavať vlasy z tváre vo veľkom štýle.

Takže ak neviete, ako vytvoriť horný uzol účes pre seba, tento návod je práve pre vás. Vrchný uzol je v podstate veľmi vysoká buchta. To má celý rad variantov. Tento účes nosí vo veľmi elegantným spôsobom baletky a môže byť okázalo v chaotický spôsobom pre jednoduchú deň von. Je to veľmi jednoduchá a rýchla, aby sa a vyzerá celkom sexy taky. Horný uzol môže byť vykonaná v čo najmenej na 5 - 7 minút. Odporúča sa vyskúšať tento účes na druhý alebo tretí deň po umytí vlasov, ako sú vlasy lepšie zvládnuteľné do tej doby.

load...

Kroky k vytvoreniu Top Knôt:

1. Než začnete s krokmi, uistite sa, že vykefujte vlasy, aby sa odstránili všetky uzly a spleti.

2. Akonáhle máte kefovanej vlasy, hrebeň späť všetky vlasy, ako je znázornené na Obr 1. To napomôže tomu, aby veľmi vysokú chvost.

3. Teraz urobiť chvost tak vysoko, ako je to možné, a zaistite ho na vlasy kravatu. (Obr 2)

4. Potom pridať trochu objem hornej uzol žemli, mať širokú vlasy kravatu a dal ju okolo. Je vždy lepšie vybrať si vlasy kravatu, ktorá je najbližšie k farbe vlasov. Tiež, ak máte dlhé vlasy, potom si môžete ľahko vyhnúť tomuto kroku. (Obr 3)

load...

5. Teraz spustite balení vlasy okolo vlasy tie (gumičkou), ako je ukázané na obr. 4.

6. Ako ste sa deje okolo neho, majte na zabezpečenie vlasy sponkami, ako je znázornené na obr. 5.

7. Vlasy musia byť bezpečný na všetkých stranách takým spôsobom, že gumička nie je vidieť vôbec, ako je znázornené na obr 6 a 7.

8. Vrchný uzol je kompletný a vyzerá podobne ako tento:

Hoci tento pohľad môže byť vytvorená v priebehu niekoľkých minút a je veľmi ľahké robiť, môžete mať trochu problémy spočiatku, najmä ak máte hodvábne vlasy, ktoré má tendenciu vykĺznuť. Praxi to niekoľkokrát predtým, než ho nosiť na párty. Akonáhle sa dostanete na kĺb, budete môcť stretnúť to.

Dúfam, že sa vám páčilo tento výukový program. Prosím post komentáre tu dole. Bavte sa!

Odporúčané články:

  • Bun Hairstyle Tutorial - s podrobnými krokmi a obrázky
  • Ako vykonať šiška Bun - ilustrovaná
  • Puff Účes DIY - krok za krokom Výuková
  • 50 Najobľúbenejšie účes Video Návody Ever

load...