Účes

Top 5 jednoduchých účesov pre stredne dlhé vlasy

Top 5 jednoduchých účesov pre stredne dlhé vlasy

Jedna vec, že ​​väčšina dievčat absolútne radi robia, je vyskúšať rôzne účesy a hľadá rôzne príležitosti. Nový účes alebo nové vlasy vzhľad je niečo, čo všetky dievčatá a ženy, bez ohľadu na vek, vždy fascinoval. Či už ide o strih, dĺžka, vzhľad, štýl alebo farbu, existujú rôzne spôsoby, ako môžete zmeniť svoj vzhľad a predviesť svoje nové ja, zakaždým, keď vyjdete von.

Existujú rôzne štýly vyskúšať s rôznymi typmi vlasov a dĺžku. Nie je to len to, že každý účes môže zmeniť tak, aby vyhovovali rôzne účesy, dĺžku, typ a farbu. A samozrejme s inou vekovú skupinu, môžete zmeniť štýl, trochu sem a tam, aby to ideálne pre váš vek.

Dnes sa poďme pozrieť na tieto 5 zábavné a módne účesy pre stredne dlhé vlasy, ktoré možno ľahko vytvárať, ale mimoriadne štýlový na obdiv:

Účesy pre stredne dlhé vlasy

1. Jednostranné opletenie:

Prámiky sú super, in 'týchto dňoch. Z filmovej hviezdy nájazd modely módy, módnych bloggerov, štýl divy a takmer každý, kto na čom záleží tam, zdá sa, ako opletenie je módnym doplnkom pre vaše vlasy. Pre tých, ktorí majú stredne dlhé vlasy, jednostranný opletenie môže vyzerať mimoriadne elegantný. To bude vyzerať skvele ako jednoduchý účes, a vždy môžete jazz to. Najlepšie na tom je, že to sotva zaberie nejaký čas na vytvorenie, a to, čo máte, je štýl vyhlásenie, ktorá sa zdá k vzali celý módny scénu útokom v túto chvíľu. Skúste vrkôčiky v rôznych štýloch ako jednoduchý vrkoč, rybieho chvosta vrkoč, francúzsky vrkoč, atď pridať kúzlo do svojho vzhľadu. A najlepšie časť o pletenie vlasov je, že môžete nechať to byť chaotický, a budú stále vyzerať skvele! V skutočnosti, Messier je funkier to bude vyzerať.

load...

2. Mäkké kadere:

Mäkké romantické krútia vyzerajú skvele, a to najmä u mladých dievčat a vysokoškolsky deje dievčatá. To sú skvelé pre šport v módnom alebo profesionálneho úlohy, a bol by absolútny happening hľadať lenivé, ležérne vodné párty. Tento štýl je veľmi ženský a dodáva nádych teplo do tváre. Ak ste trochu zrelý vek, nosí tento štýl vezme niekoľko rokov od svojho vzhľadu. Len krútiť vlasy s curling tyče a nastavte ju pomocou mäkkého držať sprej na vlasy. To je úžasné účesy pre stredne dlhé vlasy, ktoré dodáva štýl vzhľad.

3. Messy Cop:

Chaotický vrkoč vyzerá uber-elegantné a veľmi romantické. Dráždiť pár vlasov okolo koruny a zviazať ho do pony pozdĺž spodnej časti krku. Nech niekoľko voľných pramene padajú okolo tváre pridať ďalšie štýl vzhľad. Pridanie príslušenstva vyhlásenie vlasy alebo krku kus dokončiť vzhľad.

4. Vlnité vlasy

Pre vlnité vlasy vyzerajú-out-of-lôžkom, stočiť vlasy ľahko curling tyče a spustiť prstami po celej dĺžke vlasov. Použiť nejaký vlasy-sprej, a máte hotovo za deň. Najlepšie časť o tento účes pre stredne dlhé vlasy, je to, že aj keď sa to stane sa trochu špinavá v real, bude to ísť dokonale sa štýlom, ktoré ste už vytvorili.

load...

5. Bočné bun

Krútiť si vlasy, a nastaviť ich na mieste okolo jedného z uší s sponkami vytvoriť voľné, chaotický buchtu. Ste si istí, otáčať s týmto znížením. Skvelý vzhľad, ktorý je zvlášť vhodný pre svadby a oslavy. Pridajte niekoľko zaujímavých doplnkov, a to je všetko, čo potrebujete byť elegantné a šik.

Dámy, s toľkými možnosťami, sme si istí, že budete vyskúšať niektoré z nich s vlastnou chuti a otočiť na ne. Dajte nám vedieť, aké účesy pre stredne dlhé vlasy máte vyskúšané a miloval.

load...