Účes

Top 13 trendových účesov pre deti

Top 13 trendových účesov pre deti

Roztomilé a inteligentné účesy pre školské deje dievčatá sú novým trendom v týchto dňoch. Ak je vaša dcéra má zúčastniť funkciu školy, alebo ak si prajete, aby do svojho športu trendy účes každý deň v škole, potom to môže byť naozaj zábavné a docela, pretože existujú rôzne účesy, ktoré si môžete vyskúšať.

Jediné, čo musíte mať na pamäti, je to, pretože to je pre školy nemôžete ísť cez palubu s štýlu.

Tu sme zvolili hornej trinásť škole deje dievčatá dlhé účesy, ktoré možno nosiť na pravidelnom alebo príležitostne, ak si myslíte, že sa zmestí vašej dcéry školské dekórum. Pozri sa.

load...

1. Pretty pripnutý vlasov:

Vyskúšajte to celkom bočné rozišli pripnutý vlasy vzhľad pre vašu dcéru a vidieť záblesk šťastie na tvári. Používať niektoré malé drobné klipy pre trčali vlasy pevne. Čistý vykonaní krájacieho o rozchode vlasov, tým lepšie pre tento účes.

2. Knot podľa uzol účes:

Ak chcete, čistý ešte módny účes pre vaše dieťa, potom skúste tohle von.

3. Pletená Side Parted účes:

Vyskúšať tento účes. Preveďte tenký vrkoč a používať niektoré kvetinové klipy na vrchole zviazať vlasy do malých častiach. Opustí zvyšok rovné vlasy a dlhý.

load...

4. Bočné Parted dlhé Vrstvy:

Vrstvy a bočné deliace môže vyzerať dobre na každú dievča akéhokoľvek veku. Môžete zviazať vlasy na zadnej strane, ak je dlhé voľné vlasy nie je dovolené v škole.

5. Dievčatká Floral drdol:

To twisted kvetinový drdol je pekná vec, ktorú robiť, keď chcete štýlový a elegantný účes pre vaše dieťa. Všetko, čo potrebujete, je malý klip pre pravidelné dni, zatiaľ čo vy môžete použiť kvetinový módny klip, ak robíte to pre funkciu.

6. Pletené Pony Tail:

To je veľmi ľahké robiť účes. Vykonať v polovici zdvihol chvost opúšťa časť vlasov na jednej strane a zviazať ju. S vynechané časti, urobiť polovice dĺžky vrkoč a zviazať gumičkou. Použite časť non-pletené ísť okolo chvosta v tie-up spôsobom.

7. Triple Braid a Long Pony účes:

Ľahké robiť a športové účes s trojitých vrkôčiky robili tvoria hornú zviazaný poníka.

8. Cute Pletené účes:

Ľahko urobiť účes, ktorý môže byť vykonané s trochou času v ruke.

9. Top French Pletené Pony Tail:

Úžasný účes, ktorý je tak absolútne unikátny.

10. Dlhá pony:

Príbeh dlhé pony veľmi dobre zapadá s školské uniformy. Tentoraz dať koncov nejaké veľké kadere a uvidíte ten rozdiel. Tu je návod, s niektorými viac horúce vzorov pre školské kaderníctva!

11: Half Up Jednoduché účesy pre deti

To je ideálnou voľbou z príležitostné účesy pre deti, ak chcete, aby sa vaše dcéry vlasy. Všetko, čo musíte urobiť, je vziať palec vlasov z oboch stranách hlavy a zaistite ho vzadu za použitia vlasy kravatu alebo vlásenky. Obliekať sa tento jednoduchý účes, všetko, čo je potrebné, sú kadere. Curl spodnej časti vlasov s použitím kulmu alebo výhodne valčeky. Tento štýl vyzerá nielen elegantný a formálne, ale tiež pomáha udržať vaše deti vlasy z tváre, čo činí celý vzhľad o to viac upratané.

12. Opletenie:

Jedná sa o klasický formálne dievčatká formálne účesy a je vhodný pre všetky vekové a každú príležitosť. Existuje mnoho rôznych typov vrkôčiky, ktoré si môžete vybrať zo závislosti na dĺžke vašej dcéry vlasy. Tento účes je veľmi praktické a jednoduché, ako to neberie príliš veľa času na vytvorenie opletenie; aj jednoduchý vrkoč vyzerá pekne a drží na dlhú dobu. Tiež opletenie je ideálny pre deň, kedy budete mať príležitosť sa zúčastniť, ale nemajú čas na umývanie vaše dieťa po vlasoch ako vrkoč je ľahšie robiť a drží lepšie na vlasy, ktoré neboli premýva na jeden deň alebo tak nejako ,

Môžete ľahko accessorize to so zástavkami alebo maškarný vlasy väzieb. Či už je to jednoduché trojdielna či náročný francúzsky vrkoč, tento účes je niečo, čo možno len zriedka ísť zlého.

Pretože tam je tak veľmi veľa rôznych typov vrkôčiky, ktoré môžete urobiť, dáme vám niekoľko možností tu.

13. Čiastočná Up účes pre kučeravé vlasy

Tento účes je ideálne, ak vaša dcéra je obdarená prírodnou kadere. Hoci to vyzerá najlepšie s dlhými vlasmi, to môže tiež byť upravený tak, aby práca s medium alebo ramená dlhé vlasy. Na dosiahnutie tohto účes, treba zmiesť vlasy z vrcholu a od vrcholu oboch uší a priviesť ich okolo lebky na temeno hlavy. Tieto tri úseky by mali spĺňať v stredu oblasti koruny, kde sú zaistené do jednoduchého krútené uzlom. Vlasy pod týmito hornými úsekmi sa nechá spadnúť voľne a zlúčiť s vlasmi v chrbte a šiji. Vzhľadom k prítomnosti kučier, tento účes dáva ilúziu veľmi efektné chvosta.

Ďalšie výukové video pre vás.

14. Formálne účes pre Young Boys

Mladí chlapci nemajú príliš veľa možností pre zmenu svoje vlasy pre slávnostné príležitosti. Ak váš chlapec obvykle nosia svoje vlasy v špicaté štýle, môžete si ísť pre hladšie a leštené účinkom na sebe je.

Mierny zametanie účes s cestičkou na strane jednej a rovnomerné dlhé vlasy je tiež známy ako klasický školský chlapec účes. Vlasy sú česané na jednej strane to vyzerá skvele na špeciálnych a slávnostných príležitostiach. Ďalšie variácie tohto účesu je možné dosiahnuť v prípade, že chlapec má účes, v ktorom sa vlasy orezanie blízkosti sa len štipku väčšie dĺžky na vrchole, než na bokoch. Srsť na hornej časti je česané uhlopriečne cez hlavu tvoriaci dynamickú štiepeniu a dáva mu jemný, štýlový vzhľad.

Pri práci na formálne účesy pre deti, je dôležité, aby sa ubezpečil, že formálne účes nie je príliš divoká, ale zároveň pomáha zvýšiť vaše dieťa vyzerá, skôr než aby ho / ju hľadať nevýrazné. Existuje veľa možností, pokiaľ ide o roztomilé a módne formálne účesy pre deti, ale jeden by mal byť opatrní a uistite sa, že na konci dňa, kedy dieťa malo vyzerať vlastného veku.

load...