Účes

Top 10 vrstvených účesov pre vlasy na ramená

Top 10 vrstvených účesov pre vlasy na ramená

Stredne dlhé vrstvené účesy sú časté a ľahko sa športom. Niektorí z nás môže páči myšlienka rovné a elegantný ramená účesy, zatiaľ čo iní môžu dávať prednosť trhaný alebo vrstvené ramená jeden. Vrstvená ramená účes dodáva iný dotyk pôvabu do vášho štýlu kvociente.

Vybral som 10 účesy, ktoré si môžete vyskúšať. Na váš zmysel pre štýl a tvaru vašej tváre báze, môžete sa rozhodnúť, ktorý z nich vybrať a športu.

1. Classy Feathered Bangs na Layered nadrozmerné účes:

Ide o jednoduchý, ale elegantný vzhľad. S trochou nádychom blond farby, môže to byť horúce vzhľad pre vás taky. Dať ofinou perie s teplom svojho vyfúkať a pádla kefou.

load...

2. Stredná rozdelili Fringe Messy Vrstvy:

To je tiež ľahké robiť účes. Použite svoj veľký barel kulmy získať voľné kadere nasledované opakovaným kefovaním nechať krútia spadnúť do vĺn. Táto zrážka pre stredné vlasy nie je len jednoduchý, ale tiež pridáva glamour kvociente na svoj vzhľad!

3. Choppa Absolvent vrstvách trhané Predná strapce:

Jedná sa o veľmi pekný účes a nemusíte robiť nič s ním, akonáhle sa dostanete rez. Salónik Návšteva sa odporúča, aby si tento strih.

load...

4. Messy Vrstvy:

Jedná sa o celkom chaotický vzhľad, ktorý možno dosiahnuť s trochou mokrého gél na vlasy. Ale pred aplikáciou gélu, vám vlasom nejaké veľké kadere a potrite ju dostať vlny.

5. Messy Choppa postúpenej vrstvy s odstupňovanou Bangs:

Slušné ešte sofistikovaný vzhľad, ale budete potrebovať odbornú kaderníka, aby si tento pohľad. Nie je to len to, že by ste mali byť dobre s nakladaním peria účesy, takže môžete neskôr dokonale znovu a robiť tento štýl vám vyhovujú.

6. Mrazené postúpenej Vrstvy a Front Závesné Bangs:

Pokiaľ máte objemný vlasy, potom obtočí staré von zmrznuté účes s vrstvami a rany môžu byť veľmi jednoduché štýl. Môžete získať vrstvy a predné rany od peknej salónu. Zvyšok styling mrazeného polceste môže byť vykonané s opakovaným podpichovanie az oddelenia combing.Use silný držať sprej na vlasy, aby mrazené formácie na mieste.

7. Heavy Bangs a Vrstvy:

Predný ťažký buchol účes nejakým tmavým okom a nahé pery make-up vám môže dať gotický vzhľad. Ťažké rany dokonale zapadá do vrstvené stredne dlhé účes.

8. Messy zvlnený vrstvený účes s odstupňovanou predné Bangs:

Iba dobrý kaderník vám môže dať predný absolvoval pomliaždený vzhľad, ktorý si môžete z časti k jednej strane.

9. Choppa strednej Side Bangs sa sendvičovým nadrozmerné účes:

Tento je sladká a pekné stredných účesov, či môžete získať tie najvhodnejšie elegantné vrstvy, ktoré by mali byť kartáčovanej dovnútra a tieto stredné delené rany na jednej strane, ktorá je skoro nasledovali ďalšie vrstvou dlhých rany.

10. Barbie Bangs a Tilted Middle Lúčenie:

Jedná sa o typ Barbie bábika účes, ktorý môže vyzerať naozaj roztomilé s vnútornou kartáčované absolvoval stredne dlhé rany na oboch stranách.

Dúfam, že sa vám páčilo tento článok a bude športový najlepší vzhľad, ktorý môžete nosiť s dôverou. Nikdy opustiť vám krásne komentáre nižšie.

load...