Účes

Top 10 účesov značky Selena Gomez, ktoré môžete vyskúšať aj mimo

Top 10 účesov značky Selena Gomez, ktoré môžete vyskúšať aj mimo

Ona je sladká, oslňujúci, mladí i napriek tomu, jeden z najznámejších amerických celebrít - to nie je nikto iný ako Selena Gomez. Ona je vždy bzučanie, či už sa jedná o jej vzťahu s Justin Bieber alebo jej nové šaty pre obálky časopisu natáčanie. Ona je veľmi sladká, krásna a elegantne oblečená-up celebrity. Jej štýl je zvyčajne jednoduchá, ale nikdy nudná alebo opakujúce sa, a preto sú jej účesy. Videli sme Selena experimentovať s jej účesmi v priebehu rokov a my sme radi, že ju vidí snažia nové taky. Ako sa o tom, že pohľad na to Selena Gomez účesy?

Selena Gomez Účesy - Top Picks

Pozrime sa teraz trvať žalobníček vrchol na 10 najlepších účesov SOF Selena Gomez:

1. Krásna Straight a Long:

Tu je najkrajšie a elegantný účes Selena Gomez. Jedná sa o stredne-rozdelili hladký, rovný účes, ktorý jej vyhovuje veľa. To z nej robí vyzerať sexy a elegantné. Toto formálne rovné a dlhé účes dokonale pokrýva a dopĺňa jej okrúhlu tvár a očarujúce osobnosť.

load...

2. Messy krútia účes:

To je možno jeden z najlepších rezy a štýly, ktoré ona má. Stredne dlhé vlasy s chaotický vlny a kučery vyzerať úplne skvele a svieže. To z nej robí vyzerať bacuľaté, temperamentný a dievčenskú.

3. Stredná postupky:

Tento účes Selena Gomez je veľa milovaný nej, keď bol Videli vyťahovať to rôzne časy. Kým na jednej strane, stredná dĺžka chaotický kadere robiť Selena vyzerať bublinková a bacuľaté, na druhú stranu, stredná narovnal vlasy, aby vyzerala nóbl a elegantné. Dievčatá, ktoré majú stredne dlhé vlasy si určite vyskúšať tento krásny účes ako sported Selena

4. Pletené Side Pony:

Vrkôčiky nikdy zdá sa ísť von z trendu. Táto pletená Ponytail účesy Selena Gomez vyzerajú veľmi živé a atraktívne, rovnako ako slnečný svit. Vyzerá to v pohode a nemusíte spravovať vaše vlasy znova a znova s ​​týmto účesom. Tento účes je jednoducho ideálny pre celodenné sedenie alebo ísť do klubu s priateľmi.

load...

5. Mierne krútia a Loose Braid:

Tento účes je vlastne kombináciou dvoch rôznych účesov. Má mierne zvlnené vlasy a potom sa veľmi voľné bočné pletená poníka. To dokonale rámy tvár vo veľmi krásnym spôsobom. Tento účes je jednoducho ideálny pre večerné akcie a výlety.

6. Princess Look Cop:

Selena je bezpochyby hviezda a vyzerá ako princezná z rozprávky krásne. Tento jeden z účesov Selena Gomez vypovedá. Princezná vrkoč vyzerá jednoducho perfektný na ňu. Tento účes bol Videli, keď sa klikne pri chôdzi na červenom koberci počas slávnostného odovzdávania cien.

7. Chic Updo:

Selena miluje experimentovať so svojím vzhľadom a účesov. Tu, urobila veľmi cool a štýlový elegantný updo účes. Tie špinavá a povstaleckými vlasové pramene dávajú tento účes viac štýlovú atmosféru spolu s želírovacieho vlasmi. Celkovo vzaté, tento účes je potrebné vyskúšať, ak máte okrúhlu tvár, ako je Selena.

8. Super lemovaný účes:

Zvyčajne sme videli Selenu s bočnými-rozdelili účesov. Takže, keď je to naozaj iný, to neporušuje nás dojem. Rozhodne vyzerá báječný s týmito priamymi a chladnými okrajovými chlpy. Opäť platí, že dĺžka je udržiavaná médium, ktoré dokonale vyhovuje účes.

9. Štýlový Bob Cut:

Toto úžasné roztomilý bob cut je proste ideálny pre dospievajúcich. Pokiaľ máte husté vlasy, môžete určite vyskúšať tento veľmi jednoduchý, ale super roztomilý Selena Gomez bob účes. Niet pochýb o tom, že vyzerá tak roztomilý s týmto účesom.

10. Retro krútia:

Retro vyzerá vždy pracujú pre mňa. Keď príde na retro kadere účesy Seleny, nemôžete poprieť, ako je krásna a elegantná vyzerá. To je bezpochyby jedným z najkrajších účesov vychvaľoval tým, Selena Gomez.

Ktorý z týchto Selena Gomez Účesy sa vám páči najviac? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...