Účes

Top 10 účesov v Pune

Top 10 účesov v Pune

Buďme reálne pre druhé - nič v tomto svete, že dievča je ostrejšie než chráni vlasy. Pravdepodobne budete tráviť starobu trýznivé nad tým, či si dokonca ju chcete znížiť. A akonáhle je rozhodnuté, budete tráviť ďalšie šialené množstvo času hľadaním dokonalé salón a stylistka, aby vám účes svojich snov. No, vieme, ako únavné to môže byť žobrať na internete a opýtajte sa všetci viete o názory svojich obľúbených stylistov. Tak sme tu, aby sme vám pomôže preskočiť krok! Zostavujú Nižšie je uvedený zoznam 10 najlepších kaderníctvo v Pune pre vás pozrieť v pokoji. A my sme si istí, že nájsť perfektné fit tu.

Kaderníctvo v Pune - The Best 10 

1. Norok Podľa Shailesh Mistry

Ak ste niekoho, kto je do estetiky miesto rovnako ako služby, ktoré ponúkajú, Mink je perfektný salón pre vás. Mink je celkom malý salón zastrčený v Koregaon Park založil Shailesh Majstrami, veľmi skúsený kaderník. Okrem odporúčací skvelé strihy a štýly, ktoré doplnia váš tvár a vlasy typu, že stylisti tu tiež poskytovať odborné konzultácie o najlepšie výrobky používať aj bežnej starostlivosti o vlasy k nasledovaniu.

Adresa: Row House B - 13, Chashi Shahi Society, Opposite bežci Park Lane 6, Koregaon Park Pune Kontakt: 918055147244

2. Máriin kadernícky a kozmetický salón

Takže si myslíte, že vaše vlasy si zaslúžia len to najlepšie, čo? Potom Máriin salón je miestom pre vás byť. Mária, Suzanne a Ruffini - hlavné kaderníci tu - boli vyškolení na popredných inštitútov, ako je Toni & Guy (Singapur) a Vidal Sassoon (UK), aby vám s najvyššej kvality pre úpravu vlasov služby. Mária je známy predovšetkým pre svoje vynikajúce blowdrys, farba vlasov zariadenia a horúce masáže olejom hlavy.

load...

Adresa: Radový rodinný dom 6, Kingsport Homes vedľa Chang Reštaurácie, Dutta Mandir Chowk, Vimana Nagar, Pune. Kontakt: +918055612129, +919503902222

3. Toni & Guy

Od otvorenia svoj prvý výstup v Londýne v roku 1963, sa teraz má viac ako 440 salónov po celom svete, Toni & Guy sa skutočne za sebou dlhú cestu. Vzhľadom k tomu povolenie je sponzorom London Fashion Week, buďte si istý, že tu sú kaderníci sú vysoko kvalifikovaní a vyškolení špecialisti. Toto miesto je mimoriadne známy pre svoje účesy, rovnako ako jej vlasy kúpeľov state-of-the-art.

Adresa: Shop 10, 1. Poschodie, The Hub, Blízko Kaya klinike Skin, Above Mad Over šišky, Lane 6, North Main Road, Koregaon Park, Pune. Kontakt: +918956045714

4. Lakmat Salon

Či už je to firemné eso, červenající sa nevesta alebo plachý dospievajúci práve chystá vstúpiť do vysokej školy - je tu pre každého niečo na Lakmat salóne. Nielen, že sú kaderníci tu používajú state-of-the-art technológiu a sú starostlivo školení v ich povolaní, ale aj v zákulisí skúsenosti z pracuje na Lakmat Fashion Week, čo im dáva výhodu nad ostatnými salóny a stylistov. Ste si istí, chodiť von vyzerať ako model dráhy po tom, čo dostal vlasy urobiť tu.

load...

Adresa: Ground Floor, East Block, Amanora Town Center, Hadapsar, Pune. Kontakt: 02067260472, 02067260471

5. Bombay Hair Company

Keď príde na ktoré majú vášeň pre vlasový styling, nikto nemôže poraziť Bombay Hair Company. Jeho zakladatelia, Rohit a Anushka, opustili svoje firemné zamestnanie splniť svoj sen o otvorení svoje vlastné kaderníctvo - a zvyšok je história. Jadrom ich vlasový styling je Anushka filozofie "Dať klienta, čo naozaj chcú, a nie to, čo je možné, a predávať to ako to, čo chcú... To je, keď robíte dobrú prácu. Ak moji klienti chcú dôjsť k zmene, rád by som sa vštepiť, že zmena postupne a nie drasticky. Verím, že pri vytváraní vlasy ľahké pre svojich klientov a pomôcť im nosiť ho v čo možno najpohodlnejšie. "Teraz, neznie to ako niekto, kto sa vziať to najlepšie starostlivosť o vlasy?

Adresa: radový domček 3, Lunkad záhrady, Opposite HDFC Bank, Vimana Nagar, Pune Kontakt: 919579181386

6. Hair Pre objednanie: H2O

Jediné, čo módne vpred ženy s nekonvenčným zmyslom pre štýl, počúvajte! Ak hľadáte pre funky, out-of-the-box hair tváriť, H2O - so svojím mottom, progresívne, nie sú zakázané '- určite zaujme. Jeho ruka-vybral tím vysoko kvalifikovaných kaderníci sa snaží držať krok s medzinárodnými vlasové trendy tým, že navštevuje módnych prehliadok, konferencií a tried. Vo svojich vlastných slov, ich prioritou je vyhovieť "individuálnym potrebám a požiadavkám každého klienta."

Adresa: A1, Precious Gem, Lane 6, Koregaon Park, Pune - 411001. Kontakt: 919850180031

7. Malý Kaderníctvo

So svojím minimalistickým interiérom, príjemnú atmosféru a príjemný personál, The Little Kaderníctvo je akési miesto, ktoré budete budete cítiť v pohode v okamihu, kedy vás krok dovnútra. Cieľom každého kaderníka na malé kaderníctvo je nielen zvýšiť svoj fyzický vzhľad, ale tiež poskytnúť psychické uvoľnenie prostredníctvom svojich odborných služieb. Chodiť sem, ak si chcete oddýchnuť po náročnom dni v práci s pekným vlasmi rozmaznávanie relácii.

Adresa: Radový dom 2, Gera Terasy 1 Pred HDFC Bank, Dutta Mandir Chowk, Vimana Nagar, Pune. Kontakt: +919579549626

8. Obohatiť Salon

Keď príde na veľké reťazce kaderníctvach v Indii, obohatiť je meno, ktoré môže úplne dôverovať. Sa začala v roku 1997, obohatiť sa rozrástla v míľovými krokmi v posledných dvoch desaťročiach, aby sa stala najväčšou spoločnosťou vlastnené a prevádzkované unisex salon reťazca v Indii. Vlasové stylistu tu boli vyškolení na akadémii prevádzkovať sama obohatiť a pracujú s plným nasadením a vášňou dať zákazníkovi presne vyzerať, že sa chystáte na.

Adresa: Shop G 6B, terénom, Phoenix City Market Vimana Nagar, Pune. Kontakt: 9167230094, 02066890521, 02066890522

9. Juice Salon

Na Juice, kadernícky nie je len zručnosť - to je umenie. S vývody vo všetkých hlavných metra celej Indii, šťava je jednou z najmódnejších a najrýchlejšie rastúcich salon reťazca v krajine. Ak ste hľadali najlepšie kaderníčke v Pune, potom je to tu. Dôvodom je, že nebudete chytať stylista tu robíš rovnaký strih a farbu na dvoch rôznych zákazníkov. Pretože v Juice, že dodržiavať prísny filozofiu prispôsobenie každý štýl podľa svojich jedinečných vlastností a typ vlasov.

Adresa: Ground Floor, Shradha Apartment, Opposite Gate 5, Abhimanshree Society, Off Aundh-baner Road, Pashan, Pune. Kontakt: +918657277038

10. Jawed Habib

Ak existuje jedna kaderníčka, ktorá prevzala krajinu útokom a zaplaviť ju svojimi salónoch vo všetkých veľkých mestách, to má byť Jawed Habib. 484 predajní v 92 mestách, Jawed Habib je meno, ktoré nemožno ignorovať. Každý stylista Tu je vyškolený v unikátne vedeckého prístupu na strihanie a styling vlasov, ktoré im stanovuje triedy od seba.

Adresa: Prvé poschodie, Opposite Khan Saab Reštaurácia, Seasons Mall, Magarpatta, Pune. Kontakt: +918657276027

Takže, čo ešte čakáte? Čelom von k jednému týchto špičkových kaderníctvach v Pune a zvýšiť vašu dôveru tým, že účes svojich snov! Pune nebudú vedieť, čo je zasiahla, keď vyjdete von vyzerá ako bomba so svojím novým účesom!

load...