Účes

Top 10 účesov v Hyderabáde

Top 10 účesov v Hyderabáde

Sú vaše neživý zámky vás vážení nadol? Ak áno, bude človeka vo svojom obľúbenom salóne robiť zázraky za vašu dôveru. Nižšie sú najlepšie kaderníci v Hyderabad, ktoré možno injekčne novú osobnosť do vás. Získať nový vzhľad to 2017 s bedra a deje účesy!

Kaderníci Hyderabad - Top 10

1. Dev Viac @ B Blunt

Dev Viac začal preslávenú kariéru v vlasový styling viac ako desiatimi rokmi a dnes je jedným z najvyhľadávanejších stylistov v Hyderabad. Získajte módne, elegantný účes na B Blunt, Dev je stretnutie! Teplý osobnosť, upokojujúce spôsob a zručných rúk dostanete od prostého Jane Hot Diva priebehu niekoľkých minút. Opýtajte sa ktoréhokoľvek udržiavaná dámu v meste, kde jej vlasy a nechty, a môžete sa staviť svoje zámky je to na Dev Viac salon! Dev sa domnieva, že ženy by mali experimentovať s ich tváre a vlasy pre moderné, elegantné, elegantný vzhľad vhodný pre každú príležitosť.

2. Rabita tajomstvo

Naughty, trendy, sexi, drzá, mafie, klasické alebo elegantné; Vyberte si svoj obľúbený vyzerať tento mesiac s Rabita Tajomstvo! Rabita to je styling salón pre mužov aj ženy. Potom, čo pracoval v popredných salónoch ako Taj Deccan a oblečených významných osobností, Rabita a jej tím má obrovské skúsenosti v rezaní vlasy, styling a farbenie. Veriť svojim kadere na Rabita Tajomstvo za fantastickú nový vzhľad!

load...

Fyzická adresa:

91, Kamalapuri Colony, Tanvir nemocnice blízko, Srinagar Colony, Hyderabad - 500.073.

3. Manea, Madhapur

Manea dáva Hyderabad módou právo vyzerá ísť s výbavou. Známy pre najmodernejšej techniky a najnovších nástrojov pre vlasový styling, Manea je horúci favorit trendových účesov medzi Hyderabad mladosti! Od elegantných, prepracovaných účesov pre formálne príležitosti na čerstvý univerzitný vzhľad, Manea to všetko robí.

load...

Fyzická adresa:

Hitech City Rd, Jaihind Enclave, Madhapur, Hyderabad, Andhra Pradesh

4. Lucas Chinappa

Lucas vzdal svoju prácu na vysokej platiaci podnikové organizácie kariéru v kaderníctve. Tento talentovaný kaderníčka Hyderabad má teraz svoj vlastný salón, Lucas Salon a Academy stravovanie pre viac ako sto zákazníkov denne! Svišťať s nožnicami, nech Lucas odstrihnúť preč na svojich zámkov vytvoriť úplne nový vzhľad. Lucas Chinappa vám môže dať ozdobný účes. Tie sú tiež zasvätení do salónu tajomstva a skvelé tipy, ako udržať vaše vlasy. On tiež robí nízke škrty údržba vlasy úhľadné, čistý vzhľad s minimálnym ťažkostí. Salon sa špecializuje na novú techniku, farebné korektorom, vytvoriť bohatú lesklú farbu vlasov pre lesklú hrivu.

Fyzická adresa:

Lucas Academy & Saloon, Fortune Atrium 4. Flr, Jubilee Hills Rd Nie 36, Opp chutneys, Nad KFC, Hyderabad 500033

5. Sachin Dako

Máte nudné, bez života zámky váženia sa vaše slnečné osobnosť? Sachin Dako je vdýchnuť život späť do svojej kadere! Zaradená medzi indických piatich najlepších kaderníkov, vie všetko, čo sa vedieť o zámky a leskom. Sachin nie je len vám efektné účes; študuje váš tvár, reč tela a osobnosť vytvoriť dokonalý vzhľad. Práca s prírodnými textúry a procedúr, Sachin dáva vašim kadere funky zvrat, ktorý zostane na svojom mieste aj po opakovanom umývaní vlasov. Možno budete chcieť zaplatiť jeho salón návštevu; Nie je veľa môže pochváliť účes vytvorený členom prestížnej L'Oreal Dream Team!

6. Kiran Varma Kozmetický salón

Kiran Varma môže niekto ísť zeleňou závisťou jeho obľúbenosti u žien! Vtipný, šikovný a nesmierne talentovaný, dáva dievčatá a dámy Hyderabad elegantný, štýlový vzhľad v priebehu niekoľkých minút. Čisté brnenie, moderné Tvarovanie nástroje, skúsení krásy a ľahká, zábavná atmosféra robí tento salón stojí za návštevu. Odhoďte chvost a chváliť sa drzý účes po ceste do Kiran Varma to!

Fyzická adresa:

Parcele č 35, Arunodaya kolónie, vzadu High Tech divadla Madhapur, Hyderabad.

7. Naturals

Nachádza sa v príjemnom prostredí, Naturals vám dáva veľkú účes, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu. Certifikované profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami strih, farbu a štýl vlasy pre báječný nový vzhľad! Majú rad salónov po celom meste, ktoré môžete vstúpiť do pre strihanie vlasov, masáže, tváre, manikúra, pedikúra a iné kozmetické procedúry.

Fyzická adresa:

Luxor Park, Door No. 8 - 2 - 332-1-A, Road No. 3, Opposite Indus Ind Bank Banjara Hills, Hyderabad.

8. Anu Priya

Kúpte si vlasy vykonanú Anu Priya, senior technický poradca sa Schwarzkopf Professional, s dlhoročnými skúsenosťami v styling pre mužov a ženy. Kým ona je netrénujete ďalší odborníkmi salónu po celej krajine, Anu Priya je k dispozícii pre voľnej nohe vlasový styling. Človek musí brať schôdzku s ňou účesmi alebo ošetrenie. Teplá, vtipný a zábavný, to je svišťať s retro štýlov, takže máte dokonalý bob alebo tupá z 80. Rokov! Ona je tiež expert na moderné trendy, chaotický a plážové vlny vzhľad, predlžovanie vlasov, farbenie a upstyling.

9. De Vogue, Hitech City

Vstúpite Ak do De Vogue a chodiť von s úplne novou osobnosť! De Vogue, premier Kozmetický salón pre ženy pre revolučný vlasový styling, farbenie a wellness služieb ponúka dámy, vynikajúce vlasy a služby pre starostlivosť o pleť za prijateľné ceny. Odborníci salón vziať oddychový čas na štúdium škrty klient tváre vybrať ten správny strih vlasov. Salon je veľmi čistý, vybavenia je hygienické a kozmetické, šetrných.

Fyzická adresa:

Dvere No.2, H.No.: 1-98 - 6-4, Arunodaya Colony, Dena Bank Lane, Opposite Lane Image nemocnice, Hitech City, Madhapur, Hyderabad.

10. Aly Hirano

On je stylista, ktorý predpovedá trendy - a je vždy za pravdu! Aly začal stint s vlasmi, keď mal sotva 15 rokov a po 11 a pol roka, dáva jeho súčasníci bežať za svoje peniaze.

Keď sa s ním stretnúť, bude sa vás opýtať na váš životný štýl - ale to je len prísť na to, aký štýl bude pracovať pre vás najlepšie. Aly rád pracuje s krátkymi účesmi, či už je to škriatok alebo dĺžka bradu bôb, a miluje robiť farebné umiestnenie, napríklad ballayas tieň.

Chápe, vy a aký štýl si môžete odniesť. Očakávať, že veľa závratné rozhovore s touto mladou, zábavné človeka, ktorý je kreatívny riaditeľ štýl a majiteľ Swag4hair.

Fyzická adresa:

Banjara Hills, Cesta číslo 1, Opposite City Centre, Hyderabad.

Si našiel tento článok informatívne? Už ste niekedy boli na niektorú z týchto vlasových stylistov? Ak áno, aká je podľa vás najlepšie kaderníctvo v Hyderabad? Dajte svoj názor prostredníctvom komentárov.

load...