Účes

Top 10 účesov Aishwarya Rai v priebehu rokov

Top 10 účesov Aishwarya Rai v priebehu rokov

Najkrajšia žena na svete. Nasadenie tohto vyhlásenia na všetky ostatné ženy na svete by vám vážkach. Ale keď príde na Aishwarya Rai, toto tvrdenie dokonale zapadá. Svet sa posadil a vzal na vedomie túto Mangalore kráse, keď získala prestížny titul Miss World v roku 1994, a ona nebola obzrel od tej doby. S reklám, filmov a charitatívne kampaní habadej, Aishwarya sa stal menom domácnosti po celom svete. A prečo by nie? So svojimi dokonalými rysy a štrajkujúcich zelené oči, nikto nemôže poprieť, prípadne jej prítomnosť. Takže, samozrejme, ženy po celom svete sa snažia všetko, čo je v ich silách, aby napodobniť jej pôvab a štýl. A tu je náš príspevok k príčine! Spojili sme naše top 10 výbery z Aishwarya Rai účesov v priebehu rokov pre vaše prehliadanie (a kaderníctvo!) Potešenie. Tak prejdite nadol...

Top 10 Aishwarya Rai účesy

1. Jednoducho Center Parted

Späť v roku 2003, Aishwarya Rai sa stal prvým indickým herečka byť na porote váženého filmovom festivale v Cannes. Na tejto konkrétnej príležitosti, položila najlepšie nohy vpred tým, že ide o jednoduché a nenápadné vlasy vzhľad. Jej čokoládovo hnedé vlasy bol navrhnutý v jednoduchom stredovo rozdelili štýlu a narovnal sa, aby to lesklé lesk. Tento účes fungovalo perfektne zvýrazniť jej tmavomodrú korzet šaty a jhumkas.

2. Dospievajúci krútia

Prichádza jeden z najlepších účesy Aishwarya Rai. Na jej vystúpenie na filmovom festivale v Cannes červenom koberci 2006, Aishwarya sa rozhodol ísť na mladistvejší kučeravými vlasmi vzhľad. Jej tmavo hnedé vlasy, bola vykonaná v robustnej kadere, ktoré boli pravdepodobne dosiahnuté pomocou 2-palcový kulmou. To cutesy teenage vlasy vzhľad je stelesnením skorých 2000s vlasových trendov.

load...

3. Bouffant krútia Ponytail

Za tie roky, Aishwarya Rai vážne zvýšil svoj štýl hry na filmovom festivale v Cannes. V roku 2016 odišla k tomuto úplne over-the-top Bouffant vlasy vzhľad dopĺňa jej zimozeleň modré šaty. Natupírované štýlu s úzkymi kaderami cope vzadu pridali funky prvok inak elegantné tylu šaty.

4. Sexy Waves

Aishwarya Rai úplne objala bomba avatar v roku 2017 v Cannes červenom koberci a ako! Že kovové zlato šaty, tie matné červené pery, že sexi strapatý vlasy... Uf! Vlasy bol štylizovaný vo vlnách, ktoré stočiť smerom od tváre a rozdelili sa do stredu na vytvorenie dokonalého vetra strapatý efekt. Očarujúce účes pre očarujúce dámu, naozaj.

5. Elegantný Cop

Áno, dámy. Dokonca aj Aishwarya Rai nemôže odolať pôvab dobrý ol'culíku. A keď je to tradične ležérna účes vo dvojici s formálne oblečenie, účinok je ešte viac ohromujúci. Na premiére Ružového pantera 2, Aishwarya išiel na elegantné strednej úrovni cope pridať aa trochu hrany na jej jednoduché čierne šaty.

load...

6. Natural Hair

Pozri 90s boli jednoduchšie čas v Bollywoodu. Herečky nepotreboval použiť rovnanie alebo kulmy do klubu svoje vlasy do zatuchnutého podania tak, ako potrebujú teraz. Namiesto toho ich prirodzené vlasy bol navrhnutý len s trochou produktu. Tu, Aishwarya je prirodzene husté a vlnité vlasy má proste bol uhladila s trochou vyhladzujúce sérum a rozdelili na dve polovice predviesť svoju prirodzenú krásu.

7. Staromódny Beehive

Tu je vec, o Aishwarya Rai-tu na svete absolútne žiadny účes, že nemôže zložiť. Vo svojom filme 2016 Action replayov, vytiahla z radu 70. Účesy, ako je tento úľ look-s celkovou sebaistotou. Tento polčas až polovicu dole úľa štýl, ona opustila jej rozpustené vlasy dole nestylovaný a šiel pre niektoré roztomilé a dlhých stredo-parted rany v prednej časti do vypracovania jej krásnu tvár.

8. Bočné Krieda Bangs

V roku 2009, Aishwarya Rai vzal svetový dych ako Sonia v hollywoodskom filme Pink Panther 2. A jej vlasy pohľad v tomto filme bol naozaj vec krásy. Jej vlasy po ramená bol štylizovaný vo voľných, uvoľnené kadere dať im viac prirodzený vzhľad. Ale bol to jej objemné bočné pozametal rany, ktoré pridávajú prvok parížsky šik na celej jej vzhľad.

9. Tradičný indický Bun

Kto si nepamätá ikonické rolu Aishwarya Rai ako Paro v Devdas? Hrala úlohu bengálske krásu k dokonalosti a utvrdili ocenenie Filmfare v tomto procese. V druhej polovici tohto filmu, Aishwarya sported stredo-rozdelili nízky bochník, ktorá vyzerala cudná, elegantný a obraz tradičnej indickej krásy.

10. Bláznivý Kiya Re Pletené Ponytail

Samozrejme, ako by sme mohli zabudnúť, Aishwarya je prskající teplej pozrieť do Dhoom 2? V ultra-chytľavý položka piesne Bláznivá Kiya Re, Aishwarya šli všetci von s jej odvážne vzhľad a vystavoval na obdiv tento pletené konský chvost štýl. Tieto 3 francúzskej vrkôčiky, ktoré idú späť do vysokého chvosta sa stala takým hitom medzi masy, ktoré ste mohli vidieť dievčatá v školách športových rovnaké.

No, to je náš vyčerpaný z vrcholu 10 Aishwarya Rai účesy v priebehu rokov. Teraz choď splniť svoj sen o vyzerať ako ona (alebo prinajmenšom napodobňujúci jej štýl) a snažia ich von! Komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktorý z týchto štýlov budete určite vyskúšať!

load...