Účes

Top 10 letné účesy pre dievčatá

Top 10 letné účesy pre dievčatá

Letný čas volá po krátke účesy alebo sladké rybieho chvosta vrkôčiky. Bez ohľadu na to, aký štýl si vyberiete pre vaše vlasy, musíte byť absolútne istí, že ho môžete nosiť dobre. Pokiaľ máte dlhé vlasy, potom sa trochu orezávanie dole na stredne dlhé účes môže skutočne dať svoj vzhľad novú hranu. Ak dávate prednosť, môžete ísť na reálnych krátkych účesov škriatok, ale opäť sa jedná o tučné voľbou pre dievčatá, ktoré sú pohodlné udržať ich srsť trochu dlhšie alebo rameno dĺžky.

Tu sme zoznam top 10 letné účesy pre dievčatá. Vyberte si svoj obľúbený účes a chváliť sa s vervou!

1. Side Fishtail Braid:

Jedná sa o voľné bočné rybieho chvosta pletená účes, ktorý môžete ľahko športu, aj keď nie sú tak dobré s kaderníckych alebo vrkôčiky. Vzhľadom k tomu, vyžaduje veľmi málo úsilia, môžete ľahko športu to. Priviazať funky kaučuk alebo dať nejaké zvraty s časťou chlpov z opletenie pre zvodnejšie vzhľad.

2. Bočné Twisted Navy Bun Look:

To môže byť docela chlapčenský účes, ktorý môžete športu. To bude určite chytiť nejaké oči. To vám dá úľavu od nadmerného tepla. Tiež je to skvelý účes športu pre firemné akcie a večierky. Twist pár vlasovej časti na oboch stranách vášho rozchodu a urobiť zadnej buchtu. Klip na niektorých príčesky, aby buchta pobyt pevne, a nie spadnúť. Použite fixačný sprej držať buchtu.

load...

3. Back drdol Bun:

Veľmi dobre známy účes od dnešného dňa! Veľa celebrít po celom svete sú športové ju s ľahkosťou. Tak prečo nie? Urvat nejaké falošné buchty pod nimi vnútri zadnej drdolu. Twist úseky vlasy celej neho; iba drobné nerovnosti v prípade potreby. Ak máte pekné vlasové doplnky potom môžete hojenie je bicykel ako na obrázku. To môže byť skvelý tip pre účastníkov a stretnutia.

4. Crunched Up Messy drdol:

Drdol alebo prvotriedne žemle nie vždy musí byť dokonale hladký. Môžete ísť trochu rozbitý napriek tomu sexy s celou vzhľad. Make hornej zárez poníka a dať mu nejaké veľké kadere. Zviazať koníka do hornej zárez drdolu. Nosiť hrču-ju v prípade potreby a krútiť časti vlasov po celom drdolu. Použiť niektoré sponky držať celú koncepciu a zakončiť upevňovacími sprej.

5. Jednoduché bočné vrkôčiky a Messy Small Bun:

To môže byť špička sladký pohľad pre leta. Môžete skúsiť to ľahko, ak ste dobrí s pevnými malými bočnými vrkôčiky. Skúste to.

load...

6. Otáčať a Twisted Back Clipped účes:

Z tohto účesu, nemusíte znížiť vaše vlasy veľmi krátky. Ak máte stredne dlhé vlasy, potom je to jeden z najlepších letnej vlasy škrty pre dievčatá ísť s. Ak sa však vaše vlasy nie je dostatočne silná potom tento účes nezostane na dlho. To si vyžaduje veľa zvratov a otáčok vlasových sekcií spolu s pripnúť a výstrižok z každej sekcie v zadnej časti. Využitie fixačný sprej je nutnosťou.

7. Krátke a sladké Layered účes:

To je veľmi ľahké robiť účes pre dievčatá v lete. Ak ste sa pokúsili nejaké krátke účesy s odstupňovanou alebo asymetrických bočných ofinou a hrubé čelné rany, potom to môže byť pekný voľbou.

8. Outward Feathered Absolvent Short Cropped Look:

Rovnako ako experimentovať s účesmi? Milujem funky farby? Skúste toto von. Hop len do naozaj dobré salónu a nechať to urobiť odborníkmi.

9. Miley Short Cropped Look:

Ona je vždy vidieť experimentuje so svojimi účesmi. Tu športové veľmi krátky orezanie vzhľad s huňatým vrchole starostlivo leštenej do správnych vĺn. Môžete si dať to skúsiť. Uistite sa, že ste spokojní s krátkymi vysadené účesov pred zvolilo pre jedného.

10. Top Notch Pletené Summer Bun:

To môže byť veľmi sladké účes, ale bude vyžadovať pekný lúk, kreativitu a čas. Postupujte podľa pokynov, ako je znázornené na obrázku. Pokiaľ máte dlhé vlasy a nechcú, aby sa skrátila dĺžka kvôli letnej horúčave, potom účesy, ako je tento sa vám bude vyhovovať bez pochýb.

Dúfam, že sa vám páči tieto letné účesy pre dievčatá! Ktorý účes budete voliť? Radi by sme poznali vaše komentáre a názory. Strieľať nám komentár nižšie. Zostaňte nádherný!

load...