Účes

Top 10 kudrnatých Účesy celebrít vás inšpirujú

Top 10 kudrnatých Účesy celebrít vás inšpirujú

Celebrity sú vždy nastavujú nové trendy, pokiaľ ide o módu a účesy a ventilátory sú ponechané žiadajú viac a viac a zároveň sa snažia začleniť vyzerá, že naše obľúbené celebrity sú vidieť vyťahovať. Kučeravé účes možno ľahko zvýrazniť svoju krásu; to vyzerá nádherne elegantné, ženský a elegantný.

Kadere, keď štylizovaný správnym spôsobom sú koketná, chladné a fungujú skvele k zvýšeniu glam kvocient. Lush mäkké kadere, veľké tučné krútia, operených krútia, dlhé kadere, kučeravé zámky - všetky tieto štýly sú "in" a boli chválil celebrity znovu a znovu.

Tu je pohľad na niektoré horúce módne celebrity kučeravé účesy, ktoré môžete získať nejakú inšpiráciu:

1. Kangni Ranaut:

Bollywood krásu Kangni Ranaut bol spomenie ako porekadlo: "Môj kučeravé vlasy je moja osobnosť a milujem ju" Jej prírodné objemné kučery stranou od jej ohromujúci vzhľad vzal všetku pozornosť, keď ona robila jej Bollywood debut, Gangster '.

load...

Tu je Kangni vlastné skúsenosti a rady súvisiace s údržbou kučeravé vlasy:

"Mám ošetrenie horúcim olejom pravidelne, pretože pri natáčaní vlasov prechádza veľa opotrebenie, takže oprava je veľmi dôležité. Ak máte kučeravé vlasy nikdy použiť hrebeň, prsty. "

Miluje experimentovať so svojím účesom a bolo tiež vidieť, mnoho krát s narovnané vlasy, ako tu v Madhur Bhandarkar je, Móda ':

Nemyslíte si, že vyzerá ako diva aj bez kudrliniek?

2. Debby Ryan:

Americká herečka a speváčka Debby Ryan je vidieť vyťahovať tento úplne hojdacej okázalý kučeravý účes s voľnými mäkké krúti tvoriaci lesklé prstienky, ktoré zdôraznia jej krásu potrubia a pomáhajú ju uchopiť všetku pozornosť divákov!

load...

3. Rachelle Lefevre:

 , Twilight 'hviezda, kanadská herečka Rachelle Lefevre je prírodný kučeravá kráska. Jej Breezy a chaotický krútia vyzerajú tak svieži a zábavné!

4. Rihanna:

Rihanna doteraz nastaviť niekoľko módnych trendov pre svojich fanúšikov nasledovať. Podarí sa jej nosiť každý vzhľad s eleganciou. Tu sú niektoré celebrity krátke kučeravé účesy, ktoré jej otriasli:

Curly tučné červené účes

Skákacie krútia spolu s lícom rámovanie vrstvené rezu.

5. Nicole Kidman:

Krásna Nicole Kidman je jej vlastný štýl vyhlásenie s týmto elegantným updo účes, takže tvárou-rámovanie voľné kučeravej pramene sa postará o zvyšok!

6. Kate Hudson:

Pernatej krútia môže vyzerať skvele a Kate Hudson nám ukáže, ako! Zlaté kučeravé zámky sú všetky, ktoré sú potrebné pre korenia to na jeden deň!

7. Jenna Elfman:

Jenna Elfman je nádherný strapatá bob s malými kaderí jednoducho oživuje zábavu kvocient.

8. Beyoncé:

Beyonce Bootylicious krútia požičať navyše objem a násobiť glam kvocient!

9. AnnaLynne McCord:

Obdarený krásnym prirodzene vlnité vlasy, AnnaLynne McCord je naozaj čo závidieť!

10. Taylor Swift:

Známy pre jej hlas a ohromujúci dobrý vzhľad, dlhá kaskádové romantické krúti sa, čo miluje chváliť ďalej.

Tak to sú niektoré z top 10 celebrít kučeravé účesy. Ktorý z týchto zložených celebrít účesy sa vám páči najviac?

Obrázok zdroj: 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...