Účes

Top 10 japonských krátkych účesov Bob by ste mali skúsiť

Top 10 japonských krátkych účesov Bob by ste mali skúsiť

Zvodný vlasy sú znamením krásy a charizmatická osobnosť. Je to teda divu, že sme sa odporúča, aby zvládnuť náš vrcholný slávu s starostlivosťou? Nie každý je obdarený krásnym, rovné, dlhé vlasy. Väčšina z nás sa snaží celý rad produktov a nápravné opatrenia v našej túžbe po tých snových zámky. Ale len mať krásne vlasy nie je dosť! Zlý zostrih môže dokonca krásne vlasy vyzerať hrozne! A dobrý strih môže urobiť prostý vlasy vyzerajú úžasne.

Klasický bob účes je veľmi v móde a je možné nosiť každá žena. Účes môže byť prispôsobený a nosiť podľa niečieho individuálneho vkusu a osobnosti. Jeden môže vyzerať živá a veselá s týmto účesom evergreen. Preslávil Petite japonských žien, klasické krátke bob je víťaz celú cestu. Tu je top 10 Japonské krátke bob účesov zostavené práve pre vás!

1. Red Raven účes:

Tento lesklý účes dáva elegantný vzhľad a bôb padá jemne, s kolesami a vrstvy sa zužujúci sa smerom k okrajom. Vzhľadom na to, že ofina chýba, to dáva jednoduchý a jemný vzhľad.

load...

2. Krémová Cut účes:

Zadná časť vlasov padá tesne nad ramená a vlasy kĺže dole mierne smerom dopredu. Jemné krivky sú zvýraznené cez veľké rany a vrstvy sa zníži na svahu dobre.

3. Čokoláda Delight účes:

Čo teraz budeme hovoriť o Chocolate Delight účes? Tento japonský bob účes dáva lesk vlasov s vrstvami, zozadu, miešanie krásne dlhé vrstvy v prednej časti. Vrstvy sú umiestnené na čelnom pádu k čeľustiam a objemný vzhľad je dosiahnuté pomocou krátkych vrstiev.

4. Krátky Whispers účes:

Vlasy zostáva paralelné k brade a rany padajú ako pierko cez čelo. Tento účes dáva vzdušný pocit, pretože všetky vrstvy sú umiestnené tak dobre, a existuje vlastné zmesi.

load...

5. Krátky zvlnený účes:

Mnoho vejárovitých vrstiev, aby účes vyzerať jemná a vrstvy padajú tesne nad bradou, takže vlnitý textúry. Tento účes je vhodný pre ľudí, ktorí nechcú ísť na rany.

6. Hladké a jemné účes:

Tento japonský bob účes vykazuje silný charakter! Hustá vrstva vlasy padajú do očí a vlasy rámujú tvár krásne. Elegantný vzhľad a dobrodružný oznámenie môže byť robené tým, že pridá tučné zvýraznenie.

7. Vampress účes:

Vrstvy sú mierne zúžený a dĺžka je ešte všade okolo. Vrstvy sú o niečo dlhšie smerom k ramenám a bradu. Účes môže pracovať na akomkoľvek tvár aby to vyzeralo silný napriek tomu ženská!

8. Berry Bob účes:

Pridaním farby na vlasy vytvára veľký vplyv na účes. Na dosiahnutie atraktívny a lichotivé vzhľad, môžu byť zvýraznené rany s farbou výberu. Tieto nenabrúsené ofina môže dať dokonalý tvar do účesu. To je vhodné pre dievčatá s tenkou vlasmi.

9. Platinum Ice účes:

Tento účes vyhovuje ľuďom s blond vlasmi a môže mať vlasy vyzerajú rovnejšie. Tento účes je pomerne krátka vzadu a trochu dlhšie v prednej časti. Dĺžka vlasu je palec nižšia ako bradou.

10. Asymetrický Strihanie:

Asymetrický účes vyzerá veľmi šikovný a definuje charizmatická osobnosť. Dĺžka vrstvami je dlhý na jednej strane hlavy, ktoré spadajú pod tváre a dotýka krku. Na druhej strane je dĺžka je veľmi krátka a je až do ušných lalokov. Veľmi odvážna a roztomilé japonskej bob účes naozaj!

Kvalita a textúra srsti sa líši od človeka k človeku a riadnej rad profesionálnych produktov by mali byť používané na starostlivosť o vlasy. Existuje celý rad účesov vonku, ale jedinec mal dostať ostrihať v závislosti na veľkosti, tvaru a vzhľadu tváre.

load...