Účes

Top 10 gréckych účesov, ktoré môžete vyskúšať práve teraz

Top 10 gréckych účesov, ktoré môžete vyskúšať práve teraz

Grécke ženy sú známe pre ich tógy šaty, tečúcou šaty, pastelových odtieňov, dokonalú pleť a krásne účesy. Opletenie, ktoré robia môže vyzerať jednoducho, ale má očarujúce vplyv na divákov, čo je titulná strana časopisu vyskúšať.

Takže tu sú niektoré grécke účesy, možno budete chcieť vyskúšať:

1. Glam bohyňa:

The Glam Goddess je mierny vyladiť do dávnej bohyňu vzhľad, ktorý vás vyžaduje, aby sa vytvorili vrkôčiky s zchátralého updo. Odchádzajúci mierny čistý obláčik v prednej časti, môžete zviazať zvyšok s saténové alebo krajkové vlasových kapiel. Aby zovretie, zviazať to s tromi rôznymi vrstvami, vedľa seba. To je jeden z najjednoduchších gréckej bohyne účesov vyskúšať.

2. Zahradníkův Charm:

Zahradník sa Charm bola každá nevesta sen účes v Grécku, ale len málokto si to pravé, pretože krútia a pevnosť v toku sú dôležité. Účes potrebuje veľa vlásenky a niektoré vlasy pevnosti tyčinky gélu. Najlepšie skúšal prirodzene zvlnený vlasy, tento štýl je predovšetkým o vytváraní kadere, vytiahol za sebou v štýle kyticou a doplnený bielych ruží.

load...

3. Greek Spit:

Grécky pľuvať je spôsob, akým tento účes bol menovaný; je to celkom gamete 2 až 3 vrkôčiky, sa zložili na strane, zatiaľ čo ostatné kadere voľné. Opletenie je vytiahol z prednej vlasy, kymácející späť do klubu s ostatnými opletenie korún.

4. Chaotický Bun:

Chaotický strana pečivo bolo starovekej gréckej účes medzi otrokmi, ktorí nemali veľa času ani možností, ako zviazať svoje vlasy. Bočné chaotický buchta je dnes jedným z top Red Carpet vyzerá. Jediné, čo musíte urobiť, je klub svoje voľné kadere na jednej strane, viazanie uzla tvoriť skrútených chaotický buchtu. Messier buchta, tým lepšie to vyzerá.

5. Lano pletené Updo:

Lano pletené up urobiť, je jeden z klasických štýlov, priamo z knihy starovekej gréckej divy. Tieto vrkôčiky sú zmesou zrolovať a obklopujú bochník ju korunu. Pre blondínky, to sa podobá laná sušič stuhy, ale v reálnom je vyrobený iba z pôvodnej vlasy.

load...

6. Pletené Turban:

Turban pletené je napodobeninou starobylého falošné vlasy turban, vyskúšali v praxi, aby sa dosiahlo úžasné umelecké dielo. Tento účes je najlepšie sa snažil na rovné vlasy, pretože experimentovanie môže byť skvelá voľba na neho. Tvoriace vrkoč s jednej strany na vlasy, môžete sa vrátiť ju, dokončenie na celom obvode oblasti koruny. Dať minimálne 2 až 3 rožky sa tvoria turban pletené a nechať vaše vlasy vyzerať žiariace umelecké dielo.

7. Greek Fishtail:

Grécky rybí chvost je kombináciou klasického francúzskeho vrkoča a rybieho chvosta pony. Najlepšie známy ako stromy morská panna, tento účes je top účes medzi vysokoškolskými dievčat v týchto dňoch. Je to nízke nároky na údržbu elegantný vzhľad, najlepšie, keď v zhone a obleky všetky štýly.

8. Pletené Braid:

Pletený vrkoč nastupuje na konci 60. Rokov a stal sa top Red Carpet účesy slávnych herečiek. Tento rozprávkový účes je označený ako jeden z neatest a elegantný vzhľad. Nielen, že Jessica Alba, ale aj Kim Kardashian sa rozhodli pre tento pohľad na jeden z jej filmov.

9. Rose Bun:

, Ruže sú červené a fialky sú modré, ale tie napodobeniny sú tak pravdivé 'sú pár slov, ktoré prichádzajú na myseľ zakaždým, keď sa premýšľať o tento vzhľad. Aféra osláviť túto vysokú buchta Bouffant s ružovým napodobeniny z pôdorys bola daná mnohých neviest, Miss World a Miss vesmíry, pridaním náznak elegancie, pretože zdobí ostrov.

10. Bouffant Bohyňa:

Epos natupírované môže boli milosť každej koruny. Natupírované vzhľad nesie podobnosť s bohyne Afrodity štýlu, kde Angelina nechal sa jej kadere strihaním jej Bouffant a húpal v rytme.

Dúfam, že sa vám to páčilo tento článok na gréckej účesy. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...