Účes

Top 10 dlhých účesov, ktoré môžu vyzerajú elegantne

Top 10 dlhých účesov, ktoré môžu vyzerajú elegantne

Pre mnoho žien, dlhé vlasy je ochraňoval cieľ. Udržiavanie a tvrdiť, že dĺžka nikdy Zdá sa, že ísť von z módy. Ak ste už majú krásnu dlhú hrivu, potom je to určite vaša pýcha a so všetkou pravdepodobnosťou svojho suseda závisť. Dlhé vlasy je skutočne univerzálny a môže vyzerať klasický a štýlový so správnym účesom.

Najlepšie 10 Elegantné účesy pre dlhé vlasy:

Či už rovné dlhé vlasy, vlnité alebo kučeravé dlhé vlasy - ak je podávaný elegantný účes, to vám môže pomôcť vyzerať pôvabná a očarujúce zároveň sú šik a elegantný zároveň. Tu predstavujeme vám top 10 Elegantný účesy pre dlhé vlasy, ktoré môžete získať inšpiráciu:

1. Kate Middleton Elegantný Long Layered účes:

Krásne vojvodkyňa z Cambridge, ktorý je vždy stredobodom pozornosti všetkého a skutočného priekopníka v nej vlastné pravý, bol videný športový tento elegantný dlhé vrstvené účes na niekoľkých oficiálnych podujatiach. S tie krásne skákacie mäkké vlny mierne zvlnené dole a jej anjelský úsmev, to je to, čo by sme mohli nazvať "elegancia zosobnené".

load...

2. Aishwarya Rai je Splendid Soft navátého Tresses:

Považovaný za jedného zo svetovo najkrajších žien, ktorý jej bol videný vychvaľovať rad elegantných dlhých účesov v priebehu rokov. Z dlhé rezy vlnitých až kaskádových kadere, bez ohľadu na to, ktorý účes ona športy, dych je to, čo vždy sa zdá byť.

Jej mäkké vietor fúkané tmavo hnedé kadere pridať k svojmu večnému šarmu a elegancie.

3. Nicole Kidman je Chic Straight Dlhý účes:

Oscar-vyhrávať herečku vždy nesie sama s gráciou a jej účes taky svedčí o jej bezchybný zmysel pre štýl a vycibreného vkusu. Tu vyzerá drop-mŕtvych nádherný vo svojom elegantnom priamom elegantným dlhý účes.

load...

Elegantný Waves 4. Taylor Swift je Airy čelom Fringe:

Ľahké, ale romantické, vzdušný a pritom elegantné a módne - Taylor Swift je rubínovo červené pery a krásne dlhé vlnité účes s týmto čelo strapcami jej pomohol vyžarovať požadovanú Oomph tak bez námahy u Z100 je Jingle ples 2016 v New Yorku.

5. Demi Moore Lákavé podpis účes:

S týmito krásnymi tmavo lesklé zámky, Demi Moore nám ukazuje, že jej rukopis je failproof. Miluje nosiť dlhé vlasy dole a udržuje to jednoduché, ale elegantný.

6. Kim Kardashian je Elegant Long, elegantný tmavo Cop:

Bola vidieť športový tento elegantný vzhľad čas a znovu - to všetko vlasy úhľadne stiahnuté dozadu do jednoduchého dlhým elegantným tmavom vrkoča. Čo sa s tým leopardie vytlačené šaty, make-up a utlmené štýlové náušnice, ona určite robil hlavy otočiť!

7. Rihanna Laid-back Charming a Glamorous účes:

Báječní a bohatí splniť svoje dokonalým spojením v Rihanny uvoľnený prirodzenej napriek tomu očarujúce a očarujúce účes u 2017 Grammy.

8. Jessica Alba je Fascinujúce Bočné pozametal krútia:

Jeden z mojich najobľúbenejších pohľady z 2017 Zlaté glóbusy - krásna Jessica Alba sa objaví ešte krajšie, keď sa vystatuje Tento elegantný a zvodná dlhý účes.

9. Aditi Rao Hydaru Nádherná Loose kučeravé hnedé Zámky:

Ďalej len, Vražda 3 'dievča zdvihla glam kvocient na špeciálne premietanie filmu v tejto nádhernej gaštanové šaty, minimálna doplnkov a jej krásne uvoľnené kučeravé hnedé zámky, připnul späť na jednej strane urobil zvyšok.

Netreba dodávať, že v tomto pohľade ona vyžarovala elegancia, trieda a odvolanie bez námahy.

10. Deepika Padukone je elegantný a zvodná účes:

Táto úchvatná krása nezastavil u len byť značka veľvyslanec pre kampaň "Najlepšie svetové Hair", ale uistil, že prepožičiava nám dollops inšpirácie pre získanie týchto krásne dlhé kadere!

Jej účes vyzerá, že vypovedajú o tom, jej osobnosti a prepožičiava jej prirodzený pôvab a odvolania.

Takže, ste pripravení vyskúšať tento jednoduchý elegantný účesy pre dlhé vlasy! Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti v komentároch.

Odporúčané články:

  • 10 Štýlové dlhé účesy z 60. Rokov
  • 8 Elegantné a módne Dlhé účesy pre školáčky
  • Top 50 nádherné vlnité dlhé účesy inšpirovať
  • 10 Trendy Celebrity Inšpirovaný krátke účesy
  • Top 10 krásne kučeravé dlhé účesy

load...