Účes

Top 10 Barbie účesy všetkých čias

Top 10 Barbie účesy všetkých čias

Barbie bábiky sú každého dievčaťa priateľ z detstva. Dievčatá naučiť umeniu materstva od útleho veku starajúca o bábiku Barbie. Prvý barbie prišiel v roku 1959 a od tej doby sa zmenilo toľko rôznych listov, ktorý je teraz inšpiráciou, ako vyzerať ako princezná! A má barbie účes určite opustí cítite ako jeden.

Najlepšie Barbie účesy

1. Úľ:

Jasličky bol celkom slávny medzi Royals, nevesty, celebrít a kráľovien krásy. To je najviac elegantný, elegantný vzhľad dievča môže don špeciálne v róbach. V tomto Barbie účes, chĺpky to zastavil takým spôsobom, aby vyzeral ako úľa a nafúkol vzadu.

2. Obojstranný prámiky:

Tieto 2-strannú prámiky alebo volajte na to pletenca sú starej školy módy, ale až do dátumu sú známe dať dievča od vedľa vzhľad. Panujúcej od krava dievča éry tento štýl udržuje vaše vlasy neporušený a raz doľava im dáva prírodné kadere. Barbie tu vykresľuje stranu Holland s ňou oblečenie a účes.

load...

3. Bočné Rise Bun:

Buchty boli vždy v móde, ale existujú stále nové inovácie, ktoré ich robia vyzerať lepšie. Športové bočné raise buchta je jeden populárny známy štýl Barbie. Vyzerá to jednoducho, ale môže byť ťažké pre šport ťažký drdol vážiaci iba na jednej strane hlavy. Barbie je tu líčiť svoju cestu do Filipínach v ich tradičnom oblečení a účes.

4. Bob Cut:

Nový diva bob cut vzhľad je Posledným prírastkom do sveta Barbie. Bob strih štýl dáva vždy noblesná Barbie nový avatar a robí jej vyzerať moderné a mesto ako diva. Kompliment svoj vzhľad leopardí tlačovej legíny a off strana tee Barbie je všetko nastavené, aby narazila na mestský život v bling a novosti.

5. Dlhé Stopy:

V nadväznosti na americký kmeň vzhľad, Barbie tú športovú jej dlhé čierne stopy s nádychom šmrnc. Viazanie šatku a nechať voľne jej stopách ukazuje jej dĺžku. Najlepšie je nepatrné zvýraznené stočí na niekoľko stôp, ktoré to dáva to načechranější vzhľad a prináša hlasitosť.

load...

6. Poklesnutá úľa:

Ovisnuté včelí úľ je jedným z najzraniteľnejších účesy a potrebujú najviac sumu pomoci a držať ju. Espanola je slovo, keď ste na mieste tento pohľad na ženy s španielskych žien obliekať to po celú dobu. Najmä umelci love pokleslou včelí úľ, pretože ozdobiť je s šperky a čelenky.

7. 60. Bouffant:

60. Bouffant je nádherný kus triedy a elegancie, kedy obliekol dáva žene nádherné eleganciu a šarm. Videli v sláve, tento účes stala perfektnou pracovný odev a štýl bol príliš dobrý, aby boli spracované. Kvocient štýl bol film, ktorý mal tvar k jeho existenciu.

8. Sock Bun:

Prudká to šport je kúzlo tohto účesu, dokonalým spojením elegancie a chicness je definícia do ponožky drdol. Ako to je tak pevná a hladká vzhľad, účes dostal meno, ako keby ponožka bol zrolovaný a pripojený. Paráda časopisy príliš odporučiť toto ako finále vzhľad dať korunu domov usadiť na.

9. Pletené Turban:

Turban pletené nie je zdĺhavý proces, ale vyžaduje trpezlivosť a svetelné ruky. To zahŕňa vytvorenie vrkôčiky a pokrýva ho držať buchtu v turban spôsobom môže celkom byť úloha.

10. Veveričky Tail:

Veveričky chvost je podstatou elegantný vzhľad Barbie sa obliekať. Čipka šaty a pelerína môže vyzerať krásna, ale curl z vlasov len pridáva finálny štipku štýl k tomu.

load...