Účes

Styling vlasy pre Job Interview

Styling vlasy pre Job Interview

Keď som začal písať tento článok, prvá vec, ktorá vyskočila v hlave stála rad z filmu Working Girl, kde hrdinka kotlety off dlhé vlasy, ospravedlnenie bytosť, "Ak chcete byť braná vážne, budete potrebovať vážne vlasy. "Táto linka nemôže byť viac pravda!

Ak chcete pracovať v podnikovom prostredí, a to najmä v miestach, ako sú banky a podniky, chcete vyzerať najlepšie, čo môže a pocit istoty. Zároveň sa chcete treba brať vážne. Váš vzhľad môže zlomiť, alebo pohovor.

load...

Existujú určité veci, ktoré vedome a podvedome ovplyvniť úsudok anketára z vás a vaše vlasy sú tu na vrchole zoznamu.

Tak, ako účes na pohovor? Tu je niekoľko tipov a niekoľko perfektné účesy pre rozhovory.

Účesy pre Interview - Štýl vlasy najlepší!

Clean Vlasy:

Tento samozrejmé, bez ohľadu na to, aký štýl si vyberiete, uistite sa, že vaše vlasy sú čisté a nemastná. Uistite sa, že je dobre stabilizujú a vyzerá elegantné a zvládnuteľné.

load...

Farba:

Zabudnite na svetlé ružové a modré, aby sa vaša farba vlasov prirodzené, nechcete do očí bijúce jasov a neprirodzený blondínka vo vlasoch, tým väčšia je prirodzené vlasy vyzerá, tým viac vážne, budete presmerovaný. Získať lichotivé lowlights alebo jemné zvýraznenie nanajvýš ale nič viac.

Efektívne Vlasy:

Vaše vlasy by mali vyzerať rovnako účinné ako tie. Krátky alebo dlhý, nemali by ste sa tlačiť ho späť po celú dobu, alebo sa hrať s ním. Malo by to vyzerať nízke nároky na údržbu; Ak chcete ukázať, že ste s väčšou pravdepodobnosťou pracovať v tabuľkovom procesore než na vlasy. Čo dojem, že nemáte nejakú dobu trvať robiť si vlasy, ale stále vyzerá dobre, je požadovaného vzhľadu.

Straight vs. Kučeravý:

Máte rozhovor účesy pre ženy s dlhými vlasmi taky. Nie je zdôrazniť! Rovné vlasy dáva dojem, že sú účinnejšie a vážny. Aj keď kučeravé vlasy je viac bezstarostný pohľad to nemusí byť najlepší na prijímací pohovor. Ale ak môžete ovládať svoje kadere dobre, nie je nič podobného. Kým nie sú kučeravý, si dobrý.

Bangs a lúčenie:

Mäkké bočné pozametal rany sú skutočne ideálne pre interview, že nakresliť oči priamo na váš tvár, a to je dôležité pre toho niekto všimol. Bočné deliaca je menej rušivé ako stredovej cestičky a tiež sa objaví menej drsné vizuálne.

Väčšina účesy pre rozhovor, pokiaľ nie sú urážlivé sú dobré. Drdol, nízke ponytails, tupé a škriatkovské rezy alebo jednoduchý drdol, všetky budiť dojem, že ste dať menej času na údržbu, efektívne a lásky prácu viac, než robiť si vlasy. A to je skutočne to, čo potrebujete. Proste zase až s Mohawk a máte dobré.

V neposlednom rade, nosí taký účes na pohovor, ktorý možno ľahko udržiavať. Tiež nedávajte na jednoduchom up štýle ako vaše vlasy môžu náchylný odpadávať ako pol dňa. Anketári budú mať dojem, ak respondent Zdá sa, že trávia menej času hrať si vlasy a kto je schopný zobrazovať pripravený a sebavedomý.

load...