Účes

Puff účes DIY - krok za krokom tutorial

Puff účes DIY - krok za krokom tutorial

Účes A La Pouf debutoval v roku 1775, kedy bol opotrebovaný, Marie Antoinette, na trendový kráľovná Francúzska, pri korunovácii svojho manžela, Louis XVI.This vysoký účes je tiež nazývaný obláčik, alebo kuchársku čiapkou. Je symbolom bezohľadné extravagancie v 18. Storočí, to nie je prekvapujúce, že tento účes pochopil s šľachtičien v celom Francúzsku. Všetky zásluhy na vynálezom toque ide do Leonard aute, kráľovský kaderník z tej doby a tiež obľúbený hairdresser.The viktoriánska éra kráľovnej tiež videl veľa poufs. S časom, zložitosť kysnutého rozhodne zmenšil, a tie, ktoré vidíte sú dnes viac bizarné, ale trendy však.

Pouf dáva svoju tvár tak oveľa viac charakter. To tiež dáva ilúziu výšky. Je vysoko univerzálny a môže byť štylizovaný hore, alebo na boku. Môžete robiť to veľký alebo malý. Bez ohľadu na váš vek, bude tento účes určite vyzerať dobre na vás. Či už máte dlhé vlasy alebo krátke, to nie je matter.The najlepšia časť je - to môže byť kombinovaný s vrkoča alebo drdola, alebo môžete jednoducho pripnúť nafúknuť a nechať svoje vlasy voľné, a budete mať hlavy sústruženie as vy vzpera minulosť. Ak sa chystáte na neformálnej večeri, nič ako pohodlné pouf, a ak ide o svadbu, že je potrebné, aby sa zúčastnili sa toque je viazaný na zosilňovač svoj elegancie kvocient. Keď sa tieto rany rastú von a zdá sa, veľmi nepatrične, tento účes je ideálny, aby im nedotknutej.

Kysnutého sa stala celkom bežné medzi celebritami a mladými ženami. Je sotva trvá, než sa zariadiť si vlasy do jedného. Navyše to vyzerá, elegantné, elegantné a veľmi elegantné. Tu je zoznam jednoduchý, krok za krokom postup, ako to možno urobiť.

load...

Budete potrebovať:

  1. Hrebeň
  2. Bobby kolíky / A Tiny Clutch
  3. Hair Spray (Iba v prípade, že kombinuje pouf s komplikovaným účesom)

Ako si vyrobiť Puff účes krok za krokom

Je to jednoduché a ľahké, a budete potrebovať všetky päť minút, aby si toto právo. Pozri sa:

1. Hrebeň vlasy, a uistite sa, že je detangled.

2. Vezmite malú časť vlasov na fronte, a vytiahnite ju späť.

Šírka, že si vyberiete, závisí od tvaru vašej tváre. Ak máte oválnu tvár, môžete si vziať väčšiu časť, a budete mať širšie pouf. Ak máte okrúhlu tvár, uistite sa, že budete ťahať menšiu časť vlasov. Dalo by sa tiež oddiel váš pouf pomocou šírku obočie.

load...

3. Roll sekcie, ako je znázornené na obrázku.

Približne 2-3 krát je ideálne, ale to valcovanie viac ako 3x stihol ešte pevnejšie, než je nutné. Valivý pomáha udržať pouf neporušený, a tiež dáva lepší tvar.

4. Používanie role ako priľnavosť, tlačiť vlasy v prednej časti tak, že nadúva hore.

Výška pouf je len na vás. Čím vyššia chcete pouf, tým viac sa tlačiť. Len uistite sa, že vaše vlasy nedostane chaotický v tomto procese.

5. Použitie malý spojku alebo bobby pin udržať pouf neporušený.

Ak ste sa kombinuje obláčik s iným účesom, môžete použiť nejaký sprej, inak to nie je vhodné.

Teraz, keď viete, ako sa robí z lístkového účes doma, čo ešte čakáte? Ísť dopredu a dostať blázon s rôznymi účesmi, ktoré môžete skúsiť. Dalo by sa pokúsiť tento. Vyzerá to zložito, ale v skutočnosti to nie je ťažké vôbec. Pozri sa:

load...