Účes

Najlepšie účesy pre Oblong tvar tváre

Najlepšie účesy pre Oblong tvar tváre

Účesy hovorí veľa o tom, ako vykonávať sami. Takže, samozrejme, starať sa o tých lesklých zámkov je dôležitou súčasťou starostlivosti sám. Ale tu je to vec - len pri dobrej starostlivosti o vlasy nestačí. V skutočnosti, všetky TLC (platidlo milujúci starostlivosti), ktorý si sprchu na svoje kadere mohla prísť nazmar, ak ste športové účesy, ktoré nie sú plochejšie vaše tvárové štruktúry alebo - ako to je známejší - váš tvar tváre. Existuje 6 typov tvárí v celkovom - guľatý, oválny, hranatý, srdce, diamant, a podlhovasté. V tomto článku sa budeme jednoducho byť zaoberajúce sa účesmi pre pozdĺžnych stranách.

Podlhovasté (tiež známy ako, dlhá ') tvar tváre je často zamieňaný za oválneho tvaru tváre. Jednoducho povedané, tento tvar tváre je dlhší ako širší. Ľudia s podlhovastým tvárou mohla mať dlhú bradu a čelo. Oni zvyčajne nemajú plné tváre a ich čelo, bradu a líca, majú rovnakú šírku.

Teraz sa pozrime na niektoré špičky a triky, ktoré potrebujete mať na pamäti, keď styling vlasov pre pretiahnutého tváre.

Tipy Ak chcete mať na pamäti pri Styling vlasy podlhovasté tvárí

  1. Kadere a vlny sa nikdy nepodarí vás, ak máte podlhovastá tvár. Dodávajú do celkovej šírky tváre a tým pomáhajú zmierniť vzhľad jeho dĺžky.
  2. Girl, ak máte dlhý tvár, rany sa bude váš najlepší priateľ. Niektorí rovný strih alebo bočné pozametal rany, ktoré pokrývajú vaše čelo a pasú vaše obočie bude robiť zázraky pri znižovaní dĺžku vašej tváre.
  3. Vyhnúť sa ísť na vysokú do systému DOS, ktoré sedia na vrchole vašej hlavy, ak máte podlhovastá tvár. Objem týchto účesov bude pridávať len na dĺžku vašej tváre a aby to vyzeralo ešte podlhovasté. Tak vysoké balerína buchty a vysoké ponytails sú definitívne nie-nie pre vás.
  4. Ďalší skvelý spôsob, ako využiť svoje vlasy zefektívniť pretiahnutý tvár, je ísť na niektorých vrcholov. Eclipting vlasy je nový farbenie vlasov metóda, ktorá zahŕňa umiestnenie svojej zvýraznenie takým spôsobom, že pôsobí ako kontúry tváre.
  5. Teraz, toto bude znieť divne, pretože to nemá nič spoločné s vlasmi, ale ma vypočuj. Vaše okuliare môžu fungovať báječne lichotiť svoj pretiahnutý tvár. Či už vlastne nosí dioptrické okuliare, alebo len športom je pre ~ módne ~ je irelevantné tu. Choďte do toho a získať si nejaké hranaté okuliare alebo okuliare s kontrastnou farbou na spánkoch a nízkym mostom, pretože môžu vytvoriť svoj tvár širší namiesto dlhý. Keď príde na slnečné okuliare, klasické piloti vás dokonale vyhovovať.

Udržať tieto tipy a triky na mysli, poďme sa pozrieť na všetky účesy, ktoré bude vyhovovať vašim podlhovastá tvár dokonale!

load...

20 Krasna Účesy pre podlhovasté Faces

1. Uvoľnené Waves

Carrie Underwood určite vie, ako urobiť vlasy pracovať pre svojho pretiahnutého tváre. Obvykle budete ju nájsť športové nejaké voľné a uvoľnené vlny, ktoré vydávajú super neformálna atmosféra. Tieto jamky týchto vĺn padajú priamo na tvárach, tak sa pridávať k šírke tváre. To je ďalej dosiahnuté stredovej cestičky, ktorá umožňuje jej vlasy padať rovnomerne na oboch stranách tváre.

2. Layered Hair

Ak máte dlhý tvár, objem zapožičal vrstveného účesu je presne to, čo potrebujete. Prvá vrstva Courteney Cox vlasy padá priamo na lícach a druhá vrstva polke krku. Keď štýlu v niektorých voľných kaderí, tieto vrstvy vytvárajú ton objemu okolo tváre a zmeniť jej podlhovastý tvar tváre pridaním viac šírky k tomu. Asymetria vytvorený mierne mimo stred lúčenie tiež pracuje skvele.

3. Silný bočný Ťahané Bangs

Vziať stránku z Kelly Rowland sa pozrieť knihy a choď si nejaké rany! Perfektné tresky pre dlhé tváre sú tie, ktoré pokrývajú 1 - 3. Vašej tváre. A Rowland svoje rany robiť len to. Jej bočné pozametal rany pokrývať všetky jej čelo a zakryť dĺžku tváre. Spárované s niekoľkými hustých kaderí na dne, nie je jej bráni hojdacia tento pohľad.

load...

4. Classic Side Sweep

Girl, keď Kim Kardashian je športový vzhľad, tie najlepšie, že by ste mali byť po jej vedenie. Tu sa vydal na klasický vzhľad, ktorá doplní jej dlhý úzky tvár. Jej objemné vlny boli zrazil na jednej strane k tomu oka do strán a pôsobiť proti podlhovastý tvar tváre. Jej padanie vlasov sexy dolu jednej strane čela tiež prispieva k vzhľadu.

5. Nízke krútia

Supermodelka Iman určite vie, čo robí, keď je styling vlasy za jej podlhovasté tváre. Teraz je cieľom tohto konkrétneho účes je plochejšie svoj dlhý tvár, nie skrývať. Jej ramená vlasy bol stočený hneď na koncoch a rozdelili na dve polovice vytvoriť elegantný vlasy vzhľad. Ona zdôraznila jej tmavo hnedé vlasy s niektorými karamelovým upozorní pracovať skvele doplniť jej podlhovastý tvár.

6. Retro krútia

Toto jednoduché a elegantný vzhľad je jedným z najlepších účesov pre pozdĺžnych stranách. Retro krútia spárované s strane prehnala štýl a úmyselné show uchu robí to vyzerať dobre pre niekoho, ako Liv Tyler, ktorá má podlhovastý tvár.

7. Záclonové Bangs

Ďalší skvelý štýl rany, ktoré je ideálne pre dlhé tváre je záclonové rany. Tie štýl rany sa rozdelili na dve polovice a dostať sa do vašich uší. Spôsob, akým prikryť dole na oboch stranách tváre je podobný závesy stiahol z okna, preto meno. Spôsob, akým sú tieto rany pokrývať časť čela je ideálny pre zmenu siluetu svojho dlhého tváre.

8. Short Bob

Short bob je najlepší účes pre pretiahnutého tvaru tváre. Všetci vieme, že Victoria Beckham je kráľovnou všetkého módy a štýlu. Jej ochranná známka bob bol wowing svet zatiaľ rokov a pre to dobrý dôvod. Jej strana rozdelili bob má tupé konce, ktoré spadajú pár palcov pod bradou. Ale je to jej blond zdôrazňuje divy pri pridávaní šírku jej pretiahnutého tváre a prinášajú celý vzhľad spolu.

9. Half-Up Shaggy krútia

Ak existuje jedna osoba, ktorú treba brať inšpiráciu pre styling vlasov pre podlhovasté tváre, to má byť Angelina Jolie. Hoci ona vytvorila objemu na vrchole s miernym pouf (veľký ne-ne pre každého, kto má podlhovastý tvar tváre), ona pôsobí proti jeho predlžovanie efektu pomocou nejakého stredu rozdelili dlhé pásy a niektoré huňaté krútia vytvoriť objem na boky.

10. Carrie Crazy Curls

Carrie Bradshaw nie je o nič menej ako ikony modernej tisícročnej ženy. Ale čo je ešte ikonický sú šialené krútia, že Sarah Jessica Parker sported za rolu v Sex v meste. Aby jej plochejšie extrémne pretiahnutý tvár, išla v niektorých mimoriadne objemné a hustým kadere, ktoré pridávajú na šírku k tvári a tiež jej tvár vyzerať menšie v porovnaní.

11. Bočné Ponytail

Ak máte dlhý tvár, je naozaj potrebné experimentovať s rôznymi štýlmi a uhlov, keď styling vlasov. Pozrite sa na Iman, napríklad. Tu, ona je športový jednoduchý podhodnotené cop rozišli na jednej strane. Hlboké bočné rozchod robí vlasy idú naprieč čela diagonálne a meniť tvar jej pretiahnutého tváre.

12. Čelenka Updo

OK, ja viem, povedal, že podlhovasté povlakom ženy by sa mali vyhnúť vysoké Updos, ale ma vypočuj. Toto formálne updo sported Sanaa Lathan spočíva elegantne na temene hlavy. Tenký zlatý pásik okolo hlavy trikrát nakresliť oči do strany, čím sa perfektne fungovala, aby pozornosť od dĺžky tváre.

13. Curly Short Bob

Náš obľúbený Zúfalé manželky Teri Hatcher, či vie, ako veci fungujú pre jej podlhovasté tváre. Ona vie, že najlepší spôsob, ako pridať šírku jej pretiahnutého tváre, je ísť na krátku bob. Len štylizovaný v stiesnených kaderí a rozdelili na jednej strane, a že je dobré ísť a hornina, ktorá červenom koberci!

14. Narazil Up Waves

Sandra Oh je absolútne pracuje jej podlhovastý tvár s veľkým vlasmi vzhľad. A veľký, máme na mysli veľký. Ona pridal objem na všetkých troch stranách tváre tým, že ide o pouf na vrchole a niektoré mimoriadne objemné vlny. S množstvom tvarovaných pridá k súlož si vlasy, tento pohľad je pre nervózny a odvážne štýl. Naprostý objem tohto účesu pracuje na doplnenie jej podlhovastá tvár štruktúru a robí to vyzerať menšie v porovnaní.

15. Classic Long Bob

Peaches Geldof vyzerá, že má vystúpila z vintage pin-up plagát z 40. Rokov s týmto dlhým bob vzhľad. So svojimi jednoduchými kadere v spodnej a bočnej lúčenie tak dlho bob je jednoduchý a elegantný vlasy vzhľad. Ale to, čo robí tento ideálny pre dlhé tváre sú tmavé korene, ktoré stoja za ostrom kontraste s jej blond vlasmi vytvoriť nejaký rozmer a vziať pozornosť od dĺžky tváre.

16. Jednoduché Short Bob

Ten, kto povedal, že nemôže športové krátke vlasy na dlhú tvár bola v poriadku. Existuje veľa perfektných krátkych účesov pre pozdĺžnych stranách. Pozrite sa na Milla Jovovich, napríklad. Ona jednoducho vzpriamila krátky bob a rozdelili ho na jednu stranu pre vytvorenie námahy elegantný vzhľad. Zlatá čelenka pridá trochu iskru do svojho štýlu a prináša celý vzhľad spolu.

17. Dlhé lesklé vlny

Rôzne vlasové trendy stále prichádzajú a ísť von z módy, ale existuje niekoľko štýlov, ktoré zostávajú evergreen. Dlhé, tečúcou účes vo vlnách je jedným z nich. Supermodelka Gisele bola športový tento klasický vzhľad pre rokov, pretože to lichotí jej pretiahnutý tvár dokonale.

18. Dramatické Side Sweep

Ashlee Simpson je úplne zabitie ju s jej dramatickým vlasmi vzhľad. Kompenzovať jej podlhovastý tvar tváre, ona pozametal všetky vlasy behom na jednej strane. Štylizovaný vo veľkých, tvarovaných kadere, táto strana pozametal účes vytvára obrovský objem na jednej strane tváre čerpať oka do strán a vziať pozornosť od pretiahnutého tvaru tváre.

19. Vlnité středometrážní Bob

Sledujte Hilary Swank svoje vedenie pri výbere krátky účes pre dlhé tváre. Jej zlaté hnedé kadere boli znížené v dlhom bob a zariadené v niektorých otvorených kadere vytvoriť jednoduchý, ale elegantný vzhľad vlasov, ktorý dopĺňa jej dlhé tvári perfektne. Jednoduchý trik, ktorý Swank sa používa na pridať trochu šírky k jej tvári sa tlačí k jednej strane vlasy späť za ucho.

20. Slicked Down Center Parting

Ak chcete ísť na úplne divoký účes, nehľadajte nič iné. Jessica Lowndes vyzerá celkom poriadnej s týmto uhladené dole centrum rozdelili vzhľad, ktorý bol štylizovaný vo vlnách. Lowndes presadila všetky svoje vlasy za uši, aby nechať je vystavená a aby jej podlhovastá tvár vyzerať širšie.

Tak tu to máte, dámy! Naša vyčerpaný z najlepších účesov pre pretiahnutého tvaru tváre. Dúfam, že ste našiel niekoľko štýlov, ktoré tu šteklili svojej fantázie. Nezabudnite komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktorý z nich vyzerá nemôžete dočkať, až vyskúšať!

load...