Účes

Mnoho spôsobov, ako vaše hrubé kučeravé vlasy vás vykrípali

Mnoho spôsobov, ako vaše hrubé kučeravé vlasy vás vykrípali

OK, počúvajte vy všetci kolegovia dlhé vlasy dámy tam vonku. Po mnoho rokov sme sa snažili v rámci doslovného a prenesenom hmotnosti našich kadere a obetoval mnoho vlasy kapela na kríku vlasy, ktoré stoja na vrchole našej hlave. A po celé roky sme sledovali všetky tie šampóny a vlasové oleje reklamy, ktoré predviesť dievčatá s najpriamejší vlasov a odkazujú na ne ako, nádherný. ' Kým môj boj proti eurocentrický kozmetických štandardov je vášnivá a silná, bude to musieť počkať na ďalší deň. Pre dnešok, poďme diskutovať o všetkých bojov, ktorým čelíme v dôsledku našej šialenej kučeravými vlasmi každý. Single. Deň.

  1. Oh, počet hrebeňov a kief, ktoré ste zlomený: Koľkokrát ste ťahal na uzly kučeravými vlasmi a odísť len s polovicou vašou hrebeňom v ruke? Odpoveď: príliš veľa. Ja neviem, či to viete, ale ak nechcete detangle vaše vlasy v okamihu, keď vyjdete zo sprchy, môžete tiež zabudnúť na to, kým ho prať ďalej. Vzhľadom k tomu, že to bolí, keď sa ju pokúsite detangle keď je sucho a keď to hrebeň / kefka prestávky vo vlasoch. Tak moment ticha za všetkých našich padlých mučeníkov, ktorí položili svoje životy v službách našich vlasov.
  1. So. Moc. Olej.: Ak ste vyrastal v indickej domácnosti, je pravdepodobné, vaša matka kúpala vlasov s kokosovým olejom pri každej príležitosti sa jej dostalo. Ale tu je to vec, kučeravé vlasy prakticky absorbuje olej ako huba. Takže môžete skončiť kupovať novú fľašu každý mesiac, ktorý by mohol byť, viete, ťažké na vrecku. Zvlášť ak sa rozhodnete kúpiť efektné veci, ako mandľový alebo amla oleja.
  2. Tieto Damn účes Cvičenie: Áno, tie zatratenie účes konzultácie. Vždy začať s krásne hladké a rovné vlasy. Dobre, počúvajte dáma vo videu: Nemám vlasy ako vy. A keď som sa snažil pletenie vlasy v toľkých ohľadoch, by sa všetko, čo som skončiť s ich hniezdo na hlave. Po druhé, bude to trvať večne robiť si vlasy v jednom z týchto zložitých účesov, a to by ešte nikdy vyzerať rovnako čistý ako ona aj moje ruky bude bolieť toho, že tak dlho.

@me keď som sledovať účes tutorial

  1. Vyrovnávanie vlasov trvá večnosť: Dobrý bože, ani aby som začal na túto tému. Musím sa psychicky pripraviť, aby som aspoň týždeň, než som sa narovnať vlasy, pretože to trvá minimálne hodinu a hrozné ruky kŕče. A celkom istý, spustenie riziko vzniku syndrómu karpálneho tunela, keď sa narovnať vlasy príliš často. AJ, vyrovnávanie vlasov je v podstate vyprážanie vlasy so všetkými teplo. Rovnako ako, môžete tiež robiť toto:

Čo je taký odpad, pretože vaše vlasy začína stávať vlnité priebehu niekoľkých hodín.

load...
  1. Pri pohľade na obrázky žien s definovanými kaderí je bolestivé: Viete, čo hovorím. Kedykoľvek vidíte Kangana Ranaut (kráľovná) alebo AnnaLynne McCord (90210) alebo Yara Sahid (Black-ish), budete naplnení závisťou a vážnym pocitom krivdy. "Prečo nemôže môj krútia robiť?!", Kričať, ako si vzhliadať k oblohe. Všetko, čo mám povedať, že: Same, holku. To isté.
  1. Zanecháva vlasy otvorené v horúcom dni je vylúčené: Viete, čo by sa stalo, keby ste opustil svoje vlasy dole, keď je horúco? Váš krk bude topiť off, a zomrieš. OK, ja viem, že preháňam, ale je to naozaj pocit, že! Vyzerá to, že moje kadere sú postrkovanie krk s drobnými vidlami a kdákání zle na moje trápenie. Čo ma vedie k...
  2. Buchty sú vaše najlepšie kamarátka: buchty sú ľahko vykonať, a to trvá asi 15 sekúnd hodiť si vlasy v jednom. Takže čo keď nie vždy vyzerajú roztomilo? Aspoň vaše vlasy z tváre a krku. * Plače vnútorne *
  3. Kader: Musím povedať viac? Bez ohľadu na to, koľko séra alebo nechať kondicionér vám slather bude váš kader vrátiť do celej svojej kráse otravné priebehu niekoľkých hodín. A ako niekto, kto bojoval s (a neochotne prijímaný) krepovateniu celý svoj život, to je presne to, čo sa odohráva v každé ráno mojej izbe:
  1. Spí s vlasmi otvorenou práve nedeje: Ak ste spal s kučeravými vlasmi otvorený, to by asi dusiť ťa, pretože som úprimne presvedčený, na tomto mieste, že moje vlasy má svoj vlastný rozum. Tiež, nech to nie je ani hovoriť o čistení si svoje uzlíky potom, čo strávil noc takhle. Takže vždy, keď vidím niekoho spí s ich vlasy otvorený, to je to, čo môj tvár vyzerá takto:
  1. Vaše vlasy sú čierne diery pre sponkami: Skrotenie dole vlasy volá po hlúpe množstvo sponkami, ktoré nikdy neuvidí, pretože vaše kučeravé vlasy je v podstate neplatné. Takže kúpu 100-pack sponkami je k ničomu, pretože budete spúšťať z nich počas jedného mesiaca.

Cez všetky tieto a strastí, ktoré čelíme s našou kučeravými vlasmi, stále ho milujú, pretože to nám dáva vyniknúť v dave. A pretože každá hlava kučeravé vlasy má osobnosť jeho vlastné, bude vám požičia želiez individuality. Takže objať svoj jedinečný a nádherný kučeravé vlasy a osláviť to takto dáma:

load...