Účes

Lace Braid picture Guide - krok za krokom tutorial

Lace Braid picture Guide - krok za krokom tutorial

Vrkôčiky boli okolo od počiatku dejín kaderníctvo. Väčšina zložitých účes tutoriálov tam začleniť nejaký pletie do nich tak či onak. Ak máte stredne dlhé alebo dlhé vlasy, pravdepodobne ste sa snažil veľa rôznych pohľadov s vrkôčiky už. A prečo by nie? S mnohých rôznych variantoch - ako francúzskeho vrkoča, holandskej vrkoča, rybieho chvosta vrkoča, alebo jednoduchý chaotický jeden - možnosti pre kaderníctvo sú nekonečné. Skvelý spôsob, ako zvýrazniť a vyzdvihnúť vaše vlasy s trochou Oomph je o vyskúšanie ozdobné lemovky štýly.

Čo sú dekoratívne lemovky?

Ozdobné prámiky sú v podstate účesy, ktoré vám umožnia accessorize vaše vlasy, bez toho by vlastne používať žiadne ďalšie vlasové doplnky. Táto funkčnosť a pohodlie, aby boli niektoré z najjednoduchších účesov robiť, najmä ak ste stále na cestách. S ozdobnými prámiky, môžete vykonať hlavový pásik objet vlasy, zabaľte ju okolo poníka, alebo len používať to, aby vytiahnuť vlasy z tváre. Ale najlepšie časť o týchto povrazcov je, že vám umožní udržať vaše vlasy otvorené a napriek tomu umožňujú vám možnosť udržať si vlasy preč od vašej tváre, a to bez akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva. Tu je jednoduchý-to-do obrazovej sprievodcu, ktorý vám pomôže vytvoriť dekoračné vrkoč za pár minút:

Lace Braid Tutorial

Čipky vrkoč je v podstate jednostranná francúzsky vrkoč. V tomto druhu vrkoča, budete musieť pridať úseky iba na jednej strane vrkoč, miesto na oboch stranách.

load...
  1. Časť vaše vlasy na jednej strane: účesy, v ktorých si nechať vlasy voľne zvyčajne vyzerajú lepšie, keď sa rozišli na boku.

  1. Vyzdvihnúť stredne veľkú časť vlasov: zo strany vašej rozlúčka s viac vlasov, vyzdvihnúť rez 3 palcový vlasov a rozdelená do 3 sekcií.

  1. Začnite tým, že jednoducho pletie: Jednoducho vrkoč tieto 3 oddiely na 2 stehy.

  1. Začať pridávať viac vlasov do svojho vrkoča z jednej strany: A teraz, vyzdvihnúť malú časť vlasov z blízkosti vašej tváre, pridajte ho do časti svojho vrkoča najbližšie k nemu, a potom vrkoč raz.

load...
  1. Držať pridanie viac vlasov pri každom stehu opletenie: držať pridanie vlasy do svojho vrkoča zo strany tváre s každým nasledujúcim stehu vrkoča.

  1. Pridať vlasy pevne udržať čipkový efekt: Nezabudnite, že vždy je potrebné pridať úseky diagonálne a pevne.
  2. Upravte polohu svojho čipky vrkoča: Majte kontrolu v zrkadle nastaviť pozíciu vrkoča, ak sa dostanete k uchu.

  1. Prestať čipka pletenie, akonáhle sa dostanete pri uchu: Akonáhle čipka stuhy dosiahla pri uchu, zastavte pridaním viac vlasov do neho.

  1. Zaistite končí vlasy elastické: Jednoducho vrkoč zvyšok cesty dole a zaistite koniec s vlasmi elastické.

  1. Vykonať druhú čipky cop na dokončenie vzhľad: Lace prámiky krajšie keď sa vykonáva vo dvojiciach. Vyzdvihnúť časť vlasov z bezprostrednej blízkosti svojho prvého vrkoča a opakujte všetky vyššie uvedené kroky robiť druhý čipky cop.

Môžete sa pohrať s umiestnením a počtu vašich čipky vrkôčiky vytvoriť nespočetné množstvo účesov. Dalo by sa tiež zahrnúť krajkové lemovanie do drdolu účes alebo vaše cope pridať náznak krása a zložitosti k nim.

Tak to bolo jednoduché urobiť ešte zábavné a jednoduché vzhľad, nie je to pravda? Teraz, keď viete, ako čipky vrkoč, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť! Ešte nám oznámiť svoje skúsenosti a dajte nám vedieť, ak ste zistil, že je ľahké, alebo nie.

load...