Účes

Kadernícke šaty Keď máte jemné vlasy

Kadernícke šaty Keď máte jemné vlasy

Niektorí sa narodí s darom lesklé husté vlasy, ale väčšina z nás nie. Sme geneticky prilepené s sporov a tenké vlasy, ktoré moc má tendenciu vyzerať ako potkanov chvost raz za pony! Je to ešte horšie, ak ste ju vytiahnuť do vrkoča. A problémy udržať ju otvorenú nie je o nič menej. Všetky škody a klbka, že udržuje vedie k vypadávaniu vlasov.

Vzhľadom k tomu, nemôžeme zmeniť naše genetiky (dúfajme, že tento deň musí prísť: p), poďme zistiť, či existuje niečo, čo môžeme urobiť, aby tento druh vlasov trochu života. Dobré vlasové prípravky pre odraziť a lesk sú zrejmé. Tu je niekoľko ďalších nápadov pre vás. A oni sa točí okolo účes pre sporé vlasy, že jeden zbiera.

Účesy pre spor vlasy:

Tu sú tipy, ktoré by ste mali mať na pamäti pri vychystávaní účesy pre sporé vlasy

1. Hair Cut:

Dobrý stylista je nutnosťou pre vás. On / ona môže prísť iba s najlepšími účesmi pre skromných vlasy. Budete potrebovať dobrý počet vrstiev a kroky, aby vaše vlasy vzhľad odraziť a zdravie. A kladieme dôraz na dobrý stylista tu proste preto, že ak sa tak nestane hneď, potom sa vaše vlasy budú nakoniec vyzerá ešte horšie ako predtým!

load...

2. Oddiel vlasov:

Postup porciovanie, že štýl má veľký vplyv na vzhľad. Stredová prepážka vám vždy dáva veľmi plochý vzhľad. Ísť na bočnej oddiel, najmä nerovnomerné jeden dať vlasom vzhľad väčší objem. A uistite sa, že ho prepnúť často, aby sa zabránilo ustupujúce vlasy z tej časti po určitú dobu. Jo udržať pozor na ustupujúce líniu vlasov je niečo, čo nemožno vyhnúť, ak máte sporé vlasy.

3. Krycia tak veľký na čele:

To je jedna vec, ktorá vždy prichádza ruka v ruke s skromných vlasmi. Obrovská predné hlavy, ktoré môžu byť Videli na míle ďaleko. Tak, ako používať svoj účes zakryť to. Bangs a tie pomerne dlhší pri ktorej sú dobrou voľbou. Váš kaderník hrá veľkú úlohu aj tu! To musí byť čo najbližšie k takmer dokonalý, ako len možné!

4. Styling:

Spory vlasy má spôsob, ako padá bezvládne ktoré len pridáva k nedostatku voume. Tak tu je to, čo robíte. Keď vaše vlasy sú stále vlhké, škrípať je a pridať vlny k nim. To nepotrebuje moc zo stylingových prípravkov alebo tepla. Vyhnúť sa teplo, rovnako ako je to možné, a to bude len pridať k strate vlasov trápenia a vy už nemáte veľmi čo stratiť!

load...

5. Dĺžka:

Táto jedna vec, ktorú treba sledovať po celú dobu, zatiaľ čo výberom účesu na sporé vlasy! Zistiť, aká je správna doba pre vás. Pre niektorých ľudí je to ramená a niektoré môžu ísť až do svojej polovice chrbta. Môžete sa rozhodnúť na základe toho, čo vaše vlasy dĺžky má tenký a ochabnutú pohľad na ňu, bez ohľadu na to, čo robíte. Ide o to, kde sa začína objavovať krívanie je bod, ktorý zabezpečí, že nekrižuje.

Majte na pamäti tieto jednoduché veci, zatiaľ čo výberom účesy pre sporé vlasy pre ženy a vaše vlasy budú už nebude otupenie vplyv na svoj vzhľad !!

load...