Účes

Jednoduchý výukový program pre ryby: krok za krokom Sprievodca

Jednoduchý výukový program pre ryby: krok za krokom Sprievodca

Leto sa rýchlo blíži a my sa začínajú dostať všetky spotený. Existuje snáď lepší spôsob, ako sa vyťahovať vlasy zviazaním to, ako sa rybieho chvosta vrkoč? To je ideálny spôsob, ako vytiahnuť si vlasy dozadu a získať nejaké úľavy, a vyzerať nóbl a elegantné. Všetko, čo musíte urobiť, je sledovať krížom krážom techniku. Takže, poďme sa dozvedieť, ako urobiť rybí chvost vrkoč. Začnite tým, že prepping vaše vlasy. Uplatniť dobrou sérum a česať vlasy. Sérum pomôže nielen k detangle vaše vlasy, ale tiež pridať lesk na to. Odporúčam, aby ste použili pádlo kefa, aby sa vaše vlasy zamotania a získať masívne objem a hodvábne hladké vlasy. Streliť základný vzhľad, postupujte podľa nasledujúcich krokov zanesenia:

Budete potrebovať

  • Lak na vlasy
  • Hrebeň
  • Sponky
  • Gumička

Krok 1:

Učesať všetky svoje vlasy dozadu a držte ju spoločne na zátylku krku. Buď môžete pripnúť ju s sponkami alebo s gumičkou. To bude mať vaše vlasy tesný. Môžete tiež použiť jedno použitie pružná, takže môžete odstrihnúť preč s nožnicami na konci.

Späť na obsah

Krok 2:

Na rozdiel od klasických pletenca, rozdeliť chvost do dvoch rovnakých úsekov namiesto troch. Poznámka: Pre perfektné romantický vzhľad, môžete si dokonca nechať nejaké rozstrapkané úponky na jednej side.a81044nxI9I

load...

Späť na obsah

Krok 3:

Teraz, s použitím prstami, oddeľte tenký prameň vlasov od vonkajšieho okraja v blízkosti gumičkou a cez ju na opačnú stranu. Pri uťahovaní vrkoč, regrip pramene. Opakujte to isté s malým vláknom z druhej strany.

Späť na obsah

Krok 4:

Rovnako tak aj naďalej prekrývajú pramene z oboch strán vrkoča až sa dostanete do konca. Uistite sa, že budete ťahať menšie úseky zospodu a kríž je po druhej časti. Chytiť časť rovnakej veľkosti z druhej strany, rovnako tak, aby vaše vrkoč vyzerá ešte.

load...

Späť na obsah

Krok 5:

Akonáhle budete mať spletené vlasy až do konca, zaistite ho s gumičkou. Teraz, nožnicami a opatrne vystrihnúť gumičku, pokiaľ ju pripevniť svoj chvost na zátylku krku. Použite sponkami vytiahnuť späť všetky voľné pramene, ktoré chcete byť vtiahnuté dovnútra. Jemne ťahať na vrkoč s prstami, aby to bez námahy, prepracovaný a elegantný vzhľad. Dokončiť ho pomocou nastavenia spreja.

DIY - AKO NA TO fishtail BRAID účes návod pre začiatočníkov

Späť na obsah

Rýchle tipy

Tu je niekoľko rýchlych tipov a trikov, ktoré vám pomôžu váš štýl rybieho chvosta vrkoč:

  1. Môžete accessorize svoj vrkoč nalepením niektoré perly alebo lesklé korálky na to, aby to viac ženský vzhľad.
  2. Môžete tiež nosiť vlasy kapela, alebo dať prírodné kvety na to, aby váš účes vyzerať viac elegantný a dievčenskú.
  3. Ak chcete dať svoj účes variant, môžete sa rozhodnúť pre Messier vzhľad vytiahnutím sekcie od seba a ich uvoľnenie.
  4. Aby nedošlo k zamotania, aby sa vaše ruky oddelené počas pletenia.

A voila! Teraz viete, ako sa štýl, ktorý rybieho chvosta vrkoč. Dokonca si môžete zvýrazniť vaše vlasy alebo pridať rozšírenie farebné okoreniť svoj vrkoč. Opletenie možno ľahko vytvárať a udržiavať, a akonáhle ju zdokonaliť, môžete rock tento vrkoč s akýmkoľvek oblečenie pre každú príležitosť. Dajte nám vedieť, ako na Vás tento návod pomohol v sekcii Komentáre nižšie. Do tej doby, Happy pletenie!

load...